İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB Gündem

 
2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı
Yazının devamı »
 
DENİB Heyeti Ankara'da...
15 Mart 2019 Cuma günü DENİB Başkanı Sayın Hüseyin Memişoğlu Başkanlığında Denizli İhracatçılar Birliği Heyeti, Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan'ı makamında ziyaret etti.
Yazının devamı »
 
Denizli'nin E-Ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu Eğitim Programı
Denizli İhracatçılar Birliği “Denizli'nin E-Ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu Eğitim Programı” çerçevesinde 70 kişinin katılım sağladığı eğitimleri, 14 Mart 2019 tarihinde tamamladı.
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ' den, “Aceleci Sinek Süte Düşer” Programı...
DENİB AKADEMİ, 12 Mart 2019 Salı akşamı Aceleci Sinek Süte Düşer programını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. İzgören Akademi'den Gökhan Okçu tarafından sunulan program, bu yıl da yine iz bıraktı.
Yazının devamı »
 
EVTEKS Fuarı 2020 Trendleri Seminerinin Üçüncüsü Denizli' de Düzenlendi
12 Mart 2019 tarihinde TETSİAD organizasyonunda DENİB ev sahipliğinde “EVTEKS FUARI 2020 TRENDLERİ-Trendler Nasıl Okunur Ve Trendlerden Koleksiyon Nasıl Çıkarılır” seminerinin üçüncüsü ve son ayağı Denizli'de gerçekleştirildi.
Yazının devamı »
 
İhracat Rakamları
Şubat 2019 İhracat Rakamları
Yazının devamı »
 
DENİB AKADEMİ Diksiyon, Güzel Konuşma ve Hitabet Eğitimi
DENİB AKADEMİ, 2 Mart 2019 tarihinde DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda "Diksiyon, Güzel Konuşma ve Hitabet Eğitimi"ni gerçekleştirdi.
Yazının devamı »
 
DENİB Genç Mucitler Yarışması Finalistleri Belirlendi...
Denizli İhracatçılar Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonunda, ilimizde İlkokul - ortaokul ve lise eğitimi görmekte olan öğrenciler arasında bu yıl 4.sü düzenlenen Genç Mucitler Yarışması'nın proje başvuru süreci 20 Şubat 2019 tarihinde sona ermişti.
Yazının devamı »
 
Denizli' nin E-Ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu Eğitim Programı Projesi
Denizli İhracatçılar Birliği, T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı 2018 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen “Denizli'nin E-Ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu Eğitim Programı” projesine başlıyor.
Yazının devamı »
 
TİM-TEB Dış Ticaret Semineri Düzenlendi...
TİM-TEB İhracat Protokolü kapsamında, ‪26 Şubat 2019 Salı günü 10.00- 16.30 saatleri arasında Birliğimiz evsahipliğinde ticaret işlemlerinde güncel temel bilgilerin verildiği “TİM-TEB Dış Ticaret Semineri” düzenlendi.
Yazının devamı »
 
İnovalig
Yazının devamı »
 
Enerji Verimli Sanayi Projesi
Yazının devamı »