Şampiyonlar Türk Havlusundan Vazgeçmiyor!

Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague'de, kupa bu hafta sonu sahibini buluyor. Temsilcimiz Fenerbahçe, İspanya'dan Real Madrid, Rusya'dan CSKA Moskova ve Litvanya'dan Zalgiris Kaunas'ın kıyasıya yarışacağı Final Four mücadelelerinde, dünyanın en ünlü basketbolcuları geçen yılın ardından bu sene bir kez daha "Turkish Towels” markalı havluları kullanacak.

18 Mayıs Cuma günü saat 19.00 ve 22.00'da oynanacak yarı final maçlarının ardından, 20 Mayıs Pazar günü saat 18.00 ve 21.00'da nefes kesen final maçlarıyla dev kupanın sahibi belli olacak.

Turkish Towels-Euroleague İş Birliği Devam Ediyor!

Denizli İhracatçılar Birliği'nin markalaşma faaliyetleri kapsamında son dört yıldır yürütmekte olduğu "Turkish Towels” projesi ile, Türk havlusunun uluslararası arenada bilinirliğinin artırılması amaçlanıyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu, üst üste ikinci kez Final Four sponsorluğunun markalaşma çalışmalarına büyük katkı vereceğini belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ülkemizin havlu ihracatının yüzde 70'i Denizli'den gerçekleştiriliyor. Havlu denildiği zaman tüm dünyada akıllara ilk olarak Denizli geliyor. Bu noktadan hareketle, tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de Euroleague ile sponsorluk anlaşmasına vardık ve işbirliğimizi devam ettirdik Dünyanın en önemli basketbolcuları bir kez daha ilimizde üretilen havluları kullanacaklar.

100'ün üzerinde ülkede canlı yayınlanacak müsabakalarda, yaklaşık 500 milyon nihai tüketici ekran başında olacak ve böylelikle "Turkish Towels” markamızın görünürlüğünü sağlayacağız.”

İlgili Fotoğraflar