İhracat Rakamları (Bin USD)
English

DENİB'den Haberler

DENİB AKADEMİ Dış Ticarette Kolaylaştırıcı İşlemler Akıllı Sınırlar Akıllı Gümrükler Paneli

DENİB AKADEMİ tarafından, Denizli İhracatçılar Birliği ile Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Derneği organizatörlüğünde; “Dış Ticarette Kolaylaştırıcı İşlemler Akıllı Sınırlar Akıllı Gümrükler Paneli” düzenlendi.

DENİB AKADEMİ Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ, 19 Şubat 2019 tarihinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda “Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi"ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ İleri Düzey Excel Uygulamaları Eğitimi

DENİB AKADEMİ, 26-27 Ocak 2019 tarihlerinde ve 2-3 Şubat 2019 tarihlerinde iki ayrı grup olarak DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda "İleri Excel Uygulamaları Eğitimi"ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Raporlama ve Rapor Yazma Teknikleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ, 23 Ocak 2019 tarihinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda “Raporlama ve Rapor Yazma Teknikleri Eğitimi"ni gerçekleştirdi.

Denizli' den HEIMTEXTIL Çıkarması...

Almanya'nın Frankfurt kentinde her sene gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük ev tekstili fuarı konumunda olan Heimtextil, 8-11 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlendi.

2018 Yılı İhracat Değerlendirmesi Basın Açıklaması

2018 yılı ihracat rakamları, Ankara'da açıklandı. Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TİM Başkanı Sayın İsmail Gülle'nin katılımlarıyla gerçekleşen “İhracat Rakamları Değerlendirme Toplantısı”nda, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Hüseyin Memişoğlu ile diğer İhracatçı Birlikleri Başkanları da yer aldı.

DENİB Genç Mucitler Protokol İmza Töreni

Denizli ve Türkiye'nin inovasyon yolculuğunda çocukların ve gençlerin katıksız fikirlerinden iş dünyasının faydalanması ve gençlere gerekli destekleri sunmak amacıyla, 2015 yılından bu yana düzenlenmekte olan Genç Mucitler Yarışmasının 4.sü için start verildi.

DENİB Heyetinden Türk Eximbank Ziyareti

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu, 27 Aralık 2018 tarihinde Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım'ı ziyaret etti.

DENİB AKADEMİ İleri Düzey Excel Uygulamaları Eğitimi

DENİB AKADEMİ, 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda "İleri Düzey Excel Uygulamaları Eğitimi"ni gerçekleştirdi.

Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı, DENİB Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU Oldu.

18 Aralık Salı günü, İstanbul-Dış Ticaret Kompleksi'nde Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Denizli' nin E-ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu Eğitim Programı Projesi

2018 yılı Teknik Destek Programı kapsamından yararlanmak üzere 31/10/2018 tarihinde T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'na sunulan "Denizli'nin E-Ticaret ve Online Pazarlardaki Performans Yolculuğu” isimli proje, yapılan değerlendirmeler neticesinde GEKA tarafından başarılı bulunmuş olup, projenin Teknik Sözleşmesi DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu ile GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan tarafından 17 Aralık 2018 tarihinde imzalanmıştır.

DENİB AKADEMİ Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimi...

DENİB AKADEMİ, 14 Aralık 2018 tarihlerinde DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda "Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimi" ni gerçekleştirdi.

Denizli ve Uşak İlinde "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" Yapıldı...

T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde; Denizli Sanayi Odası ev sahipliğinde, Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle 11 Aralık 2018 Salı günü DENİB Konferans Salonu'nda Denizli'de, 12 Aralık 2018 Çarşamba günü ise DENİB ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak'ta UTSO Konferans Salonu'nda "Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ Dış Ticaretin Püf Noktaları Eğitimi

DENİB AKADEMİ, 27-28 Kasım 2018 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda “Dış Ticaretin Püf Noktaları Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

"Anadolu Buluşmaları" DENİB Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

Denizli İhracatçılar Birliği'nin ev sahipliğinde, QNB Finansbank ve Bloomberg HT işbirliğiyle "QNB Finansbank Anadolu Buluşmaları” konulu panel, 27 Kasım 2018 Salı günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Türkiye Tasarım Haftası - Design Week Turkey 2018 Etkinliği Sona Erdi...

Türkiye Tasarım Haftası üçüncü yılında oldukça kapsamlı bir program ile T.C. Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

DENİB AKADEMİ Maliyet Düşürme Teknikleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ, 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Maliyet Düşürme Teknikleri eğitimini gerçekleştirdi.

Denizli Ev Tekstili Firmaları Çin' deydi...

31 Ekim - 4 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenen ve 100.000 m2 brüt fuar alanında 4.500'den fazla standın olduğu, 10'dan fazla ülke ve bölgeye hitap eden, 1957' den bu yana düzenlenen ve yılda iki kez açılan Kanton Fuarının 124.'süne Denizli'den ev tekstili alanında faaliyet gösteren toplam 20 firma katıldı.

Türk Eximbank Genel Müdürü Sn. Adnan Yıldırım, DENİB' e Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.

3 Kasım 2018 Cumartesi günü, Türk Eximbank Genel Müdürü Sn. Adnan Yıldırım, DENİB'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

2018 Ekim Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, ekim ayı ihracat rakamları açıklandı. İhracatımızın, 2018 yılı için belirlenen “İhracatta Rekorlar Yılı” başlığına uyumlu bir şekilde ilerlediğine ve çeşitli rekorlarımızın devam ettiğine şahit oluyoruz.

DENİB AKADEMİ Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim Eğitimi...

DENİB Akademi tarafından 23 Ekim 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve TİM-TEB Girişim Evi işbirliği ile “Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim Eğitimi” düzenlendi.

DTO' dan DENİB' e Ziyaret...

DTO- Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, 17 Ekim 2018 tarihinde DENİB Başkanımız Hüseyin Memişoğlu ve Yönetim Kurulumuzu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular...

DENİB AKADEMİ “Aynanda Sen” İle Geleceği Rotalamak Eğitimi

DENİB Akademi, 25 Eylül 2018 Salı günü DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda "Aynanda Sen” ile Geleceği Rotalamak adlı eğitimi düzenledi.

DENİB AKADEMİ İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi

DENİB Akademi, 11 Eylül 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Dijital Liderlik Eğitimi

DENİB Akademi, 04 Eylül 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Dijital Liderlik eğitimini gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi...

DENİB Akademi, 17 Temmuz 2018 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri eğitimini gerçekleştirdi.

Denizli Vergi Dairesi Yetkililerinden DENİB Yönetimine Ziyaret

Denizli Vergi Dairesi Başkan Vekili Hasan Öztaş, Denizli Gelir İdaresi Başkanlığı Grup Müdürü Vekilleri Yusuf Malkoç ile Recep Ömeroğlu ve Denizli İhtisas Vergi Dairesi Müdürü Özgür Başkurt'dan oluşan heyet, 16 Temmuz 2018 tarihinde DENİB yönetimini ziyaret ederek 7143 sayılı Kanun hakkında bilgilendirme toplantısında biraraya geldi.

Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirildi.

Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku konulu seminer, 12 Temmuz 2018 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10 Temmuz 2018 Salı günü “Etkin Planlama ve Zaman Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 26-27 Haziran 2018 Salı Çarşamba günleri “Arge Projeleri Planlama ve Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

DENİB, PAÜ - Kyoto Teknoloji Enstitüsü İşbirliğiyle TÜBİTAK Destekli “Havlu Kalitesinin Tanımı ve Ölçümü” Projesine Ev Sahipliği Yaptı...

Pamukkale Üniversitesi ve Kyoto Teknoloji Enstitüsü'nün birlikte hazırladığı “Havlu Kalitesinin Tanımı ve Ölçümü” adlı TÜBİTAK destekli projeye, Birliğimiz “Turkish Towels” markasının güçlendirilmesi faaliyetleri kapsamında destek vermektedir.

TÜRK EXİMBANK GARANTİSİYLE İHRACATÇILARA 200 MİLYON DOLAR İŞLETME SERMAYESİ DESTEĞİ

Birliğimiz evsahipliğinde, 20 Haziran 2018 tarihinde Türk Eximbank ve TEB A.Ş arasında, Eximbank garantisi ile ihracatçılara finansman desteği için 200 milyon dolarlık protokol imzalandı.

Denizli'den 28 Firma İlk 1000 İhracatçı Arasında Yer Aldı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 16 yıldır yapılan ve 26 sektörün tamamını kapsayan “İlk 1000 İhracatçı Firma-2017” araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre, 28 Denizli firması listede yer aldı.

2018 Mayıs Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Mayıs ayı ihracat rakamlarını Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve TİM Başkanımız Mehmet Büyükekşi'nin katılımlarıyla ilimizin önemli ihracat ve üretim merkezlerinden biri olan Menderes Tekstil'de açıkladık. Öncelikle; Sayın Bakanımıza, Sayın TİM Başkanımıza ve ev sahipliklerinden dolayı Menderes Tekstil ailesine teşekkürlerimi arz ediyorum.

Bilgisayar Destekli Model Hazırlama Sistemleri Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Bilgisayar Destekli Model Hazırlama Sistemleri konulu seminer, 12 Haziran 2018 Salı günü Birliğimiz ve Proteknik Otomasyon Sis. San. Tic. Ltd. Şti. işbirliğiyle gerçekleştirildi.

DENİB İftar Yemeği' nde Bir Araya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinde, 29 Mayıs 2018 Salı günü Denizli Marla Restaurant'ta bir araya geldi...

DENİB AKADEMİ Şirketlerde İhracat Verimliliği Geliştirme Uygulamaları Eğitimi...

DENİB AKADEMİ, 29 Mayıs 2018 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği ve TİM-TEB Girişim Evi işbirliği ile Şirketlerde İhracat Verimliliği Geliştirme Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Türk Havlusu Her Yerde! “Turkish Towels” Is Everywhere!

Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague'de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 18 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da bulunan Stark Arena'da gerçekleştirildi.

Şampiyonlar Türk Havlusundan Vazgeçmiyor!

Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague'de, kupa bu hafta sonu sahibini buluyor.

DENİB AKADEMİ Nasıl İhracat Yapabilirim Eğitimi...

DENİB Akademi, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda Nasıl İhracat Yapabilirim Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Online Pazarlama Stratejileri Eğitimi...

Eğitimde katılımcılara Sarpaş Danışmanlık'tan Berke Sarpaş tarafından sosyal medya araçları, dijital itibar, dijital itibar nasıl artırılır, upselling, antropomorfik, marka, etkin marka yönetiminin 5 kuralı, reklamın görsel kuralları, markalarla iletişim, marka elçisi, sosyal medya iletişimi, viral pazarlama, viral pazarlama örnekleri ve sosyal medyada büyümeye yönelik hacking araçları hakkında katılımcılara bilgi verildi.

DENİB' den İki Alım Heyeti Daha...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği'nin koordinatörlüğünde yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı I-II Ur-Ge Projeleri faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ediyor.

DENİB' den Ankara Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği, DENİB AİLESİ üyelerinden oluşan heyet, 08 Mayıs 2018 Salı günü Hüseyin Memişoğlu Başkanlığında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel, Ekonomi Bakanı Başdanışmanı ve 23. 24. 25. Dönem Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel ile İhracat Genel Müdürü Ö. Volkan Ağar'ı makamlarında ziyaret etti.

DENİB AKADEMİ Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Turkish Towels' ın Bu Seferki Durağı Çin...

Türk havlusu kalitesi ve özgünlüğü ile uluslararası profesyonel alıcıların ilgisini çekmeye, dünyanın dört bir yanında tanınmaya devam ediyor. Türk havlusu rüzgarı bir kez de Çin'de esti.

Amerikan-Türk Konseyi' nden DENİB' e Ziyaret

Türkiye ve ABD arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek için kurulan Amerikan - Türk Konseyi (ATC) Başkanı Howard Beasey, 27.04.2018 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret düzenledi.

24. İstanbul Uluslararası EVTEKS Fuarı Kapılarını Açtı...

Dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarlarından biri olan ve bu yıl 24.'sü düzenlenen İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin tarafından gerçekleştirilen törenle açıldı. Fuarda bu yıl toplamda yaklaşık 800 stand açılırken bu standların 95'ini Denizlili firmalar oluşturmakta.

İhracatçılarımız Güney Amerika'da. Bu Kez Rota: Arjantin

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda düzenlenen Arjantin Ticaret Heyeti, ülkenin başkenti Buenos Aires'te gerçekleştirildi. Heyet kapsamında düzenlenen Türkiye-Arjantin İş Forumu ve ikili iş görüşmelerine Arjantinli iş insanları yoğun ilgi gösterdi.

DENİB' İN YENİ BAŞKANI HÜSEYİN MEMİŞOĞLU OLDU

Denizli İhracatçılar Birliği, seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı 17 Nisan 2018 tarihinde DENİB'de gerçekleştirdi. TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, 8 yıldır taşıdığı bayrağı Hüseyin Memişoğlu'na devretti.

DENİB Genç Mucitlerini Buldu...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması” organizasyonu gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ, Denizli Dünya İle Rekabete Hazırlanıyor Eğitim Programı Projesi...

Denizli İhracatçılar Birliği bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ tarafından rekabet odaklı yönetici geliştirmeyi kapsayan “Denizli Dünya İle Rekabete Hazırlanıyor Eğitim Programı” isimli proje çevresindeki eğitimler 13 Nisan 2018 tarihinde tamamlandı.

DENİB AKADEMİ, Stres Yok Daha Zaman Var...

DENİB AKADEMİ, “Stres Yok Daha Zaman Var” etkinliğini, 10 Nisan 2018 Salı akşamı gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla düzenlenen program, İzgören Akademi'den Oytun Yumuşak tarafından aktarıldı.

Profesyonel İş Ağı Geliştirme Business Networking Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 3 Nisan 2018 Salı günü “Profesyonel İş Ağı Geliştirme Business Networking Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

TİM Hindistan Ticaret Heyeti...

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda düzenlenen Hindistan Ticaret Heyeti, ülkenin önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bombay'da gerçekleştirildi. Heyet kapsamında düzenlenen Türkiye-Hindistan İş Forumu ve ikili iş görüşmelerine Hindistanlı iş insanları yoğun ilgi gösterdi.

DENİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından, yaklaşık 200 ülkeye yıllık 3 milyar dolar üzerinde ihracat yapan, tüm olumsuzluklara rağmen ihracatını arttırmayı başaran ihracatçılarımızı motive etmek, ihracatçılarımızın Türk ekonomisine, istihdamına, büyümesine verdiği katkının kamuoyunda daha net bir şekilde anlaşılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen geleneksel "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" , Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci'nin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Türk Havlusu Kaldığı Yerden...

Türk havlusunun Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirdiği tanıtımlar tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor.

DENİB AKADEMİ, Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı

DENİB AKADEMİ Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı programını, 13 Mart 2018 Salı akşamı yoğun bir katılım ile Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi.

DENİB Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışmasının Finalistleri Belirlendi...

Proje ve İnovasyon kültürünün daha küçük yaşlarda tesis edilmesi amacıyla, Denizli İhracatçılar Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonunda, ilimizde İlkokul - ortaokul ve lise eğitimi görmekte olan öğrenciler arasında düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması'na Denizli genelinde büyük ilgi gösterildi ve 1000'in üzerinde proje başvurusu gerçekleşti.

DENİB AKADEMİ, Smart And Small Talk Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimi Gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ 3 Mart 2018 Cumartesi günü Smart And Small Talk Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimini Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi.

Şubat Ayı İhracat Rakamları Basın Toplantısında Değerlendirildi...

2018 yılı şubat ayına ilişkin ihracat rakamlarının açıklandığı basın toplantısı, 01.03.2018 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'nde düzenlendi.

DENİB'den Denizli'de Bir İlk...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği'nin koordinatörlüğünde yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı Ur-Ge Projesi, faaliyetlerine yoğun bir şekilde devam ediyor.

English For Effective Telephone Communication / Telefonda Etkili Konuşma Becerileri Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 28 Şubat 2018 Çarşamba günü English For Effective Telephone Communication / Telefonda Etkili Konuşma Becerileri Eğitimi'ni düzenledi.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Muhteşem Finalle Gerçekleştirildi.

Ekonomi Bakanlığı himayelerinde Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen " DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması "muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada, Gülhan ATEŞ birinci, Melike DOLAN ikinci, Şilan GÖKER üçüncü oldu . Jüri Özel Ödülünü ise Abdul Cihat SÜNBÜL aldı.

DENİB, Tekstil ve Hazır Giyim Sektör Kurullarını Ağırladı...

Tekstil ve Hazır Giyim Sektörleri İstişare Toplantısı, 24 Şubat 2018 Cumartesi günü Denizli'de düzenlendi.

Tekstil ve Konfeksiyonun Kalbi Denizli'de Atacak...

Denizli İhracatçılar Birliği, Hazır Giyim ve Konfeksiyon ile Tekstil ve Hammaddeleri Sektör Kurullarına ev sahipliği yapıyor.

Denizli Ev Tekstili Kuveyt ve Dubai' de...

Kuveyt ve Dubai'de alıcılar ile Denizli ev tekstili firmalarını buluşturan program 10-15 Şubat 2018 tarihleri arasında Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) öncülüğünde gerçekleştirildi.

Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 15 Şubat 2018 Perşembe günü Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan' dan DENİB' e Ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti. 12.02.2018 tarihinde düzenlenen DENİB Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılan Sayın Zolan; Denizli ile ilgili hayata geçen, yapım aşamasında olan ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

DENİB AKADEMİ, Ben Var mıyım?

DENİB AKADEMİ Ben Var mıyım? programını, 7 Şubat 2018 Çarşamba akşamı yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting ve Çekimleri DENİB'de Yapıldı…

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen "Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın Genel Fitting çalışması, 04 Şubat 2018 Pazar günü DENİB ' de gerçekleştirildi.

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

KOBİ Buluşmalarına DENİB Ev Sahipliği Yaptı...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen ve Bloomberg HT'de Çıkış Yolu programında yayınlanan “QNB Finansbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı KOBİ Buluşmaları” toplantısı 24 Ocak 2018 Çarşamba günü düzenlendi.

Türk Eximbank Türev Ürünler Bilgilendirme Toplantısı...

DENİB Akademi, 2018 Yılı Eğitim Faaliyetlerine Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliği ile 18 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirdiği “Türk Eximbank Türev Ürünler Bilgilendirme Toplantısı” ile başladı.

HEIMTEXTIL 2018 Sona Erdi...

Dünyanın en büyük ev tekstili fuarı konumunda olan Heimtextil/Frankfurt Fuarı 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi. 3000'e yakın katılımcının stand açtığı ve yaklaşık 70.000 kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Fuarı'na Denizli'den 65 stand ile katılım sağlandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesinden DENİB' e Ziyaret

Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi Başkanı Emrah Tünay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert'i ziyaret etti.

DENİB' den Heimtextil Toplantısı

9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek olan Heimtextil Fuarı öncesinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen fuara ilişkin bilgilerin paylaşıldığı toplantı, fuarda stand açacak firmaların katılımları ile Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde, 04 Ocak 2018 tarihinde Denizli Polis Evi'nde yapıldı.

2017 Yılı İhracat Rakamları Basın Toplantısında Değerlendirildi...

2017 yılına ilişkin verilerin değerlendirildiği ve 2018 yılı beklentilerinin ele alındığı basın toplantısı, 04.01.2018 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'nde düzenlendi.

2017 Yılı İhracat Değerlendirmesi

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 2017 yılı ihracat verileri Ankara'da, Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci tarafından açıklandı.

2018 Yılı Beklentileri Paylaşıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda, 2017 yılı Dünya ve Türkiye ekonomisi ve 2018 yılı genel beklentilerin ele alındığı "Bizi Nasıl Bir 2018 Bekliyor? Küresel Gelişmeler Işığında Sosyo-Ekonomik Değişimler " konulu panel düzenlendi.

DENİB “Genç Mucidi” ni Arıyor!

İlki 2015 yılında düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması'nın üçüncüsü bu yıl tekrar gerçekleştirilecektir.

Denizli Ev Tekstili Ürünleri Bu Kez Makedonya' da...

19-22 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlenen Makedonya (Üsküp) Ev Tekstili Sektörel Ticaret Heyeti başarılı ile tamamlandı.

DENİB Akademi, Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimi...

DENİB Akademi, Bilinçaltı İkna ve Müzakere Yöntemleri Eğitimini 19 Aralık 2017 Salı günü yoğun bir ilgi ile gerçekleştirdi.

Almanya'da Şirket Birleşmeleri ve Yatırım İmkanları Anlatıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Dünya Gazetesi ve NRW.İNVEST Türkiye tarafından 14. Dünya Gazetesi ‘Türk Dış Yatırımları Paneli' 12 Aralık 2017 tarihinde Dedeman Park Denizli Oteli'nde gerçekleşti.

DENİB Adına Bir Gurur Daha!

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen İnovasyon ve İnovalig ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye çapında bine yakın firmanın katıldığı yarışmada “KOBİ Özel Ödülü” Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İsa Dal'ın firması Evteks Limited Şirketi'nin oldu.

Birliğimiz ve T. İş Bankası İşbirliğiyle "2018 Türkiye ve Dünyada Ekonomik Konjonktür ve Beklentiler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) işbirliğiyle "2018 Yılı Ekonomik Beklentiler, Dış Ticaret İşlemleri, Ürünler ve Banka Uygulamaları” konulu seminer, 06 Aralık 2017 Çarşamba günü yapıldı.

Türkiye Kanada İş Forumu

Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda Türkiye-Kanada İş Forumu gerçekleştiriliyor.

DENİB Akademi Dahilde İşleme Rejimi Mevzuatı ve DİR Otomasyon Sistemi Uygulamaları Eğitimi...

DENİB Akademi, 5 Aralık 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Dahilde İşleme Rejimi Mevzuatı ve DİR Otomasyon Sistemi Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Girişimcilik ve İnovasyonun Kalbi: “SLUSH”

Dünyanın girişimcilik ve inovasyon temalı en önemli etkinliklerinden biri olan ve Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de yedi yıldır gerçekleştirilen “Slush”, bu sene 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde düzenlendi.

DENİB Akademi İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi...

DENİB Akademi, 28 Kasım 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda, 30 Kasım 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Teslim Şekilleri - İhracatta Kullanılan Evraklar Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Alibaba.com: İHRACATTA E-DÖNÜŞÜM 2.Bilgilendirme Toplantısında E-ticaret Denizlili İhracatçılara Anlatıldı.

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin himayelerinde başlatılan e-ticaret projesi kapsamında, KOBİ'leri ve geleneksel ihracattan e-ihracata dönüşümü desteklemeye yönelik olarak, Alibaba.com e-ticaret portalının Türkiye'deki iş ortağı E-GLOBER işbirliğiyle, Türkiye genelinde düzenlenen “Alibaba.com: İhracatta E-Dönüşüm” Denizli toplantısının 2.si 29 Kasım 2017 Çarşamba günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Adnan Yıldırım Yılın Bürokratı Seçildi.

Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, geçtiğimiz yılın ardından bu sene de yılın bürokratı seçildi.

TÜRK HAVLUSU Şampiyonların Yanında!

TEB BNP Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği kapsamında dünyaca ünlü tenisçi Maria Sharapova ile Milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşı karşıya geldi.

Denizli ve Uşak İlinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” Yapıldı.

T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonluğunda , 23 Kasım 2017 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde 24 Kasım 2017 Cuma günü Uşak Ticaret ve Sanayi Odası'nda “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirildi.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın 10 Finalisti Belli Oldu!

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin katkılarıyla, Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl 6.sı düzenlenen DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının Finalist Bilgilendirme ve Mülakat Toplantısı 25 Kasım 2017 Cumartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde yapıldı.

İhracatta E-Ticaretin Şifreleri...

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin himayelerinde başlatılan e-ticaret projesi kapsamında, e-ticaret sitelerine toplu üyeliklerde geçerli %80 oranındaki destek kapsamında yer alan firmalardan biri olan KOMPASS ile “İhracatta E-Ticaretin Şifreleri” toplantısı 22 Kasım 2017 Çarşamba günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Finalistleri Belli Oldu!

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin katkılarıyla, Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl 6.sı düzenlenen DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı.

DENİB Akademi Genel Gümrük Uygulamaları Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 15 Kasım 2017 Çarşamba günü Genel Gümrük Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Türkiye Tasarım Haftası - Design Week Turkey 2017

8 Kasım 2017 tarihinde Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin düzenlediği Türkiye Tasarım Haftası-Design Week Turkey kapsamında düzenlenen Design Turkey 2017 Endüstriyel Tasarım Yarışması Ödül Töreni, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin katılımıyla gerçekleşti.

Moda Tasarım Öğrencileri Buldan' da...

Birliğimiz ve Buldan Belediyesi işbirliğiyle 7 Kasım 2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü öğrencileri ve öğretim elemanlarından oluşan heyetin, Buldan'da İnceleme ve Teknik Gezisi gerçekleştirilmiştir.

Türk Havlusu Rüzgârı Bu Kez Çin'de Esti...

Türk havlusu kalitesi ve özgünlüğü ile uluslararası profesyonel alıcıların ilgisini çekmeye, dünyanın dört bir yanında tanınmaya devam ediyor. Türk havlusu rüzgârı bu kez de Çin'de esti.

Türkiye İhracat Haftası Geride Kaldı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İhracat Haftası 1-3 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Teniste Türk Havlusu Rüzgârı

"Turkish Towels" markasıyla geçtiğimiz Mayıs ayında "Turkish Airlines Euroleague Final Four" maçlarının global sponsorlarından biri olan Denizli İhracatçılar Birliği, bu kez de ABD/Miami'de uluslararası düzeyde dünyanın dört bir yanından takımların katılımı ile düzenlenen Tenis Senyörler Dünya Kupası'nda Milli Takımımızın yanında yer aldı.

Türkiye İhracat Haftası Denizli Etkinlikleri Kapsamında Seminer Düzenlendi.

Türkiye İhracat Haftası 2017 kapsamında 30-31 Ekim 2017 tarihlerinde Denizli'de gerçekleştirilen etkinliklerden biri 31 Ekim 2017 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'ndeki Türk Ticaret Merkezleri ve E-Ticaret Uygulamaları hakkındaki bilgilendirme semineriydi.

Türkiye İhracat Haftası Başladı...

Türkiye İhracat Haftası 2017 etkinlikleri devam ediyor. 30-31 Ekim 2017 tarihlerinde Denizli'de gerçekleştirilen etkinliklerde TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, DENİB Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Serdar Mutlubaş ve DENİB Denetim Kurulu Üyesi Süreyya Çalışkan TED Koleji, Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Koleji ve ODTÜ Koleji'nde öğrencilerle bir araya gelerek ihracatı anlattılar.

DENİB Akademi İşletmelerde Verimlilik ve Performans Artışı İçin Prim Teşvik Sistemlerinin Tasarımı ve Uygulamaları Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 27 Ekim 2017 Cuma günü İşletmelerde Verimlilik ve Performans Artışı İçin Prim Teşvik Sistemlerinin Tasarımı ve Uygulamaları Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

HOME&TEX Fuarı Kapılarını Açtı...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ile CNR Fuarcılık organizasyonunda düzenlenen ve Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı olan EVTEKS'in ardından en önemli fuarı olarak nitelendirilen Home&Tex Fuarı kapılarını açtı.

Neuro Leadership - Yeni Nesil Liderlik Modeli Eğitimi...

DENİB Akademi - Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli İş Kadınları Birliği Derneği (DİKAB) işbirliğiyle, 12 Ekim 2017 Perşembe günü “Neuro Leadership -Yeni Nesil Liderlik Modeli Eğitimi” gerçekleştirildi.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İzmir'deki Tanıtım Toplantıları 10 Ekim 2017 Tarihinde Gerçekleştirildi.

3DREAMS temasıyla bu yıl 6. sının yapılacağı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım turları İzmir ‘De Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle tamamlandı.

Türk Havlusu Tanıtımı Bütün Hızıyla Devam Ediyor...

Sınırları halihazırda ülkemizi aşan ve ekonomimizde önemli bir ihracat payına sahip olan Türk Havlusu, yarattığı katma değer ve gün geçtikçe artan uluslararası tanınırlığı ile ilimiz ihracatına ivme kazandırmaya devam ediyor.

DENİB 6. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın Tanıtım Toplantıları Başladı.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl "3D-REAMS” temasıyla 6.sının yapılacağı Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları başladı.

DENİB Yönetim Kurulu Babadağ'da Biraraya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı 04.10.2017 tarihinde Babadağ'da gerçekleştirildi.

Diyarbakırlı Sanayicilerden DENİB' e Ziyaret...

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ( DTSO) ve Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İşadamları Derneği (GÜNTİAD) üyelerinden oluşan bir heyet, AB projesi kapsamındaki Denizli ziyaret programlarında 3 Ekim 2017 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği'ni nezaket ziyaretinde bulundular.

Ankara'da Rekabet ve Kalite Paneli Gerçekleştirildi...

Rekabet Kurumu, TOBB ETÜ ve Türkiye Kalite Derneği Ankara Şubesi organizasyonunda, 26 Eylül 2017 tarihinde“Rekabet ve KalitePaneli” gerçekleştirildi.

DENİB Akademi Satış Yönetiminde Verimlilik ve Karlılık Yaratan Analizler ve İş Modelleri Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 27 Eylül 2017 Çarşamba günü Satış Yönetiminde Verimlilik ve Karlılık Yaratan Analizler ve İş Modelleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB'den Denizli İl Jandarma Komutanlığı'na Ziyaret

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kocasert ve DENİB Yönetim Kurulu'ndan oluşan heyet 21 Eylül 2017 tarihinde Denizli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Metin Düz'ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

DÜNYA DEVİ AMAZON DENİZLİ'DE!

Ekonomi Bakanlığı himayelerinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda, satış hacmi ile piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük alışveriş sitesi olan Amazon firmasının Avrupa temsilcileri, Denizlili ihracatçılar ile bir araya geldi.

Global Home Show'da Türk Damgası...

Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ile yürütülmekte olan Turquality Projesi kapsamında Denizli İhracatçılar Birliği, Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilen "Global Home Show Eylül 2017” etkinliğinde "Turkish Towels” markası ile yer aldı.

Alibaba.com: İHRACATTA E-DÖNÜŞÜM Bilgilendirme Toplantısına Denizli İhracatçılarının İlgisi Büyüktü...

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin himayelerinde başlatılan e-ticaret projesi kapsamında, KOBİ'leri ve geleneksel ihracattan e-ihracata dönüşümü desteklemeye yönelik olarak, Alibaba.com e-ticaret portalının Türkiye'deki iş ortağı E-GLOBER işbirliğiyle, Türkiye genelinde düzenlenen “Alibaba.com: İhracatta E-Dönüşüm” Denizli toplantısı 13 Eylül 2017 Çarşamba günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB' den Denizli Cumhuriyet Başsavcısı' na Ziyaret...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kocasert ve DENİB Yönetim Kurulu'ndan oluşan heyet 12 Eylül 2017 tarihinde Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

DENİB AKADEMİ Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Söyleyişi Programı Gerçekleştirdi.

DENİB Akademi, 12 Eylül 2017 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Söyleyişi Programı'nı gerçekleştirdi.

DENİB Yönetim Kurulu'ndan Ankara Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, Süleyman Kocasert Başkanlığında 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü bir dizi ziyaret için Ankara'daydı.

DENİB AKADEMİ İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi...

DENİB Akademi, 8 Ağustos 2017 Salı günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda, 10 Ağustos 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu'nda İhracatta Finansal Okuryazarlık - İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

Kobilere Dış Ticaretle İlgili Güncel Bilgilerin Verildiği “KOBİBANK Dış Ticaret Toplantısı" Gerçekleştirildi...

TEB -Türkiye Ekonomi Bankası tarafından 9 Ağustos 2017 Çarşamba günü KOBİBANK Dış Ticaret Toplantısı gerçekleştirildi.

Temmuz Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Temmuz ayı ihracat rakamları Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 1 Ağustos 2017 tarihinde Manisa'da Vestel Elektronik Merkez Fabrikası'nda açıklandı. TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ile Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri 'de, basın toplantısında hazır bulundu.

DENİB Akademi “Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 25 Temmuz 2017 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Uşak Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile ortak işbirliğiyle içerisinde “Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları “ konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

İhracatçılar, Maliye Bakanı ile KDV' yi Masaya Yatırdı...

Maliye Bakanı Sayın Naci AĞBAL, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ihracatçılarla bir araya geldi.

İhracatçı Firmaların Tasarım Merkezi Kurulumu ile Tasarım Departmanı, TÜBİTAK ve Diğer Teşviklerle Bütünleştirilmesi Semineri Gerçekleştirildi...

“Yenilikçi ve İhracatçı Firmaların Tasarım Merkezi Kurulumu ile Tasarım Departmanı, Küresel Tedarik Zinciri, TÜBİTAK ve Diğer Teşviklerle Bütünleştirilmesi” Semineri gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ Stratejik İnovasyon Eğitimi...

DENİB Akademi, 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonunda, 13 Temmuz 2017 Perşembe günü de Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda Stratejik İnovasyon Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB Yönetim Kurulu' ndan Denizli Valisi' ne Hayırlı Olsun Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Denizli Valisi Hasan Karahan' ı 07.07.2017 tarihinde makamında ziyaret ettiler. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Valisi Hasan Karahan'a yeni görevinde başarı dileklerini iletti.

DENİB Ailesi Buldan'da Bir Araya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, 1155 metre rakımlı Buldan Süleymanlı Yaylası'nda buluştu. Güncel konuların samimi bir ortamda değerlendirildiği etkinlikte DENİB ailesi bir aradaydı.

Türk İhracatçılar Bükreş'e Çıkarma Yaptı

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda Türkiye-Romanya İş Forumu, ikili iş görüşmeleri ve firma ziyaretleri gerçekleştirmek üzere, 25 ihracatçı firma yetkilileri 12-14 Haziran 2017 tarihleri arasında Bükreş'teydi.

DENİB İftar Yemeği' nde Bir Araya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7. si verilen iftar yemeğinde, Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, önceki dönemlerde görev yapan Birlik Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, DENİB Yönetimi ve Personeli eşleriyle Denizli Marla Restaurant' da 11 Haziran 2017 Pazar akşamı bir araya geldi...

DENİB AKADEMİ Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi...

DENİB Akademi, 23-24 Mayıs 2017 Salı ve Çarşamba günü Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

FINAL FOUR' da Türk Havlusu Heyecanı

Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague'de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 19 ve 21 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

23. İstanbul Uluslararası EVTEKS Fuarı

Bu yıl 23.'sü düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı 16-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

DENİB Yerel Lezzetleri Güney Kore ile Buluşturdu...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi. Moskova, Abu Dhabi, Barselona, Paris ve Dubai'den sonra 6. Yurtdışı Pazarlama Programını 13-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Güney Kore (Seul)'de gerçekleştirdi.

TİM Ticaret Heyeti İsrail' deydi...

Ekonomi Bakanlığının koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 15-17 Mayıs 2017 tarihleri arasında organize edilen İsrail Ticaret Heyeti 120 kişilik bir katılımla Tel-Aviv'de gerçekleştirildi.

DENİB - Denizli Gıda Kümesi Standına Koreliler Akın Etti...

Ekonomi Bakanlığı' nın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği' nin organizatörlüğünde yürütülmekte olan Ur-Ge Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi 6. Yurtdışı Pazarlama Programını gerçekleştiriyor.

DENİB Genç Mucitlerini Buldu...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması” organizasyonu gerçekleştirildi.

Denizli' den Dünya' ya...

121. Canton Fuarı'nın 1-5 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenen 3. Fazı'na Denizli'den toplam 18 firma katıldı.

DENİB AKADEMİ Proje Yönetimi Eğitimi...

DENİB Akademi, 3-4 Mayıs 2017 Çarşamba ve Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği ve T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı işbirliği ile Proje Yönetimi Eğitimi gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ KOSGEB - Türk Eximbank - İŞKUR Destek Programları...

DENİB Akademi, 21 Nisan 2017 Cuma günü DENİB, KOSGEB, Türk Eximbank ve İŞKUR işbirliği ile KOSGEB - Türk Eximbank - İŞKUR Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi.

DENİB, 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi.

Denizli İhracatçılar Birliği ‘nin 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, DENİB üyelerinin katılımıyla 19 Nisan 2017 Çarşamba günü yapıldı.

Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi...

Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, 14 Nisan 2017 Cuma günü “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları” Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği hizmet binasında düzenlenen etkinliğe firma sahipleri, ihracat ve finansman yöneticileri yoğun ilgi gösterdi.

UŞAK - Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı

DENİB Akademi, Türk Eximbank, Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 12 Nisan 2017 tarihinde Uşak Ticaret ve Sanayi Odasında "Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

Ekonomi Bakanlığı' ndan Denizli Çıkarması

Ekonomi Bakanlığı'ndan Müsteşar Yardımcısı Sayın Kadir Bal Başkanlığında 5'i Genel Müdür olmak üzere yaklaşık 30 kişiden oluşan kalabalık bir heyet, firmaları ziyaret etmek üzere bir hafta boyunca Denizli'deydi.

Denizli İhracatçısına Büyük Müjde...

EXIMBANK Denizli Şubesi Açılıyor…Türk Eximbank Denizli Şubesi'nin açılışı, 07.04.2017 Cuma günü (yarın) saat 09.00'da Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ve Eximbank Genel Müdürümüz Sayın Adnan Yıldırım'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

DENİB AKADEMİ, Pazarlama Stratejileri ve Rekabet Yönetimi Eğitimi...

DENİB AKADEMİ 6 Nisan 2017 tarihinde "Pazarlama Stratejileri ve Rekabet Yönetimi” Eğitimi gerçekleştirildi.

New York Türkiye Ticaret Merkezi Açılıyor…

Türk ürünlerinin ve markalarının tanıtımında hedef ülkelerle direk etkileşim sağlayacak olan Türkiye Ticaret Merkezleri projelerinden bir tanesi olan New York Türkiye Ticaret Merkezi'nin açılışı için çalışmalar devam ediyor.

DENİB'te yapılan “Devlet Destekleri Tanıtım Toplantısı” na ilgi yoğundu..

T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğü Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonluğunda "Devlet Destekleri Tanıtım Toplantısı” yapıldı.

DENİB Turkish Towels Markası ile Global Home Show'da...

Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ile yürütülmekte olan Turquality Projesi kapsamında Denizli İhracatçılar Birliği, Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilen "Global Home Show 2017” etkinliğinde "Turkish Towels” markası ile yer alıyor.

Etiyopya Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

Etiyopya'nın Ankara Büyükelçisi Sayın Ayalew Gobezie WORKNEH ve beraberindeki heyet, 23.03.2017 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret düzenlediler.

1.Ege Tekstil, Hazır Giyim Makineleri ve Tekstil Kimyasalları Fuarı

1.Ege Tekstil, Hazır Giyim Makineleri ve Tekstil Kimyasalları Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı. Denizli Fuar Alanında 22-25 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenen fuarın açılışını, Denizli Milletvekili Sayın Şahin Tin ile birlikte DENİB Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU'nun da aralarında bulunduğu protokol üyeleri yaptı.

DENİB AKADEMİ, Neden 25. Saat Etkisi Eğitimi

DENİB AKADEMİ, Neden 25. Saat Etkisi Eğitim Programını 21 Mart 2017 Salı günü yoğun bir katılımla ile gerçekleştirdi.

Denizli Platformu Tarafından “İŞ DÜNYASI İSTİŞARE TOPLANTISI” Düzenlendi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu organizasyonunda; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan KAYA, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK, DTO Başkanı Sayın Uğur ERDOĞAN, DSO Başkanı Sayın Müjdat KEÇECİ, DTB Başkanı İbrahim TEFENLİLİ, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Musa ÇELİKKOL, Denizli Platformunda yer alan Dernek Başkanları ve üyeleri, çok sayıda işadamı ve sanayicinin katılımlarıyla 16 Mart 2017 tarihinde Denizli Anemon Otel'de “İş Dünyası İstişare Toplantısı” düzenlendi. Toplantı, işadamlarının ve sanayicilerin yanısıra Denizli ‘de yer alan kurum/kuruluşların müdürleri , banka müdürleri yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Verimlilik Artırma Teknikleri KAIZEN Eğitimi

DENİB AKADEMİ “Verimlilik Artırma Teknikleri KAIZEN” Eğitimi' ni 15 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

GENÇ MUCİTLER Bu Sefer Herkesi Şaşırttılar…

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından gerçekleştirilen "Genç Mucitler Aranıyor” İnovatif Fikirler Yarışması'nın tanıtım faaliyetleri kapsamında 11 Mart Cumartesi günü Forum Çamlık'ta yarışmanın tanıtımı için açılan stant büyük ilgi gördü.

Saxion Üniversitesi' nden DENİB' e Önemli Ziyaret

Hollanda'da bulunan Saxion Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nden bir heyet 09.03.2017 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

BAKANIMIZ SAYIN NİHAT ZEYBEKCİ'NİN HER DAİM YANINDAYIZ...

Son günlerde, Almanya'da yaşanmakta olan ve Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ'yi de hedef alan karalama kampanyalarının maksatlı olduğu ortadadır.

DENİB AKADEMİ, İleri Düzey Excel Eğitimi...

DENİB AKADEMİ “İleri Düzey Excel” Eğitimi'ni 7-8 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

TCMB Başkanı Denizli' de

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu ev sahipliğinde, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Sayın Murat ÇETİNKAYA Başkanlığında üst düzey TCMB yetkililerinin katılımlarıyla “Ekonomi Değerlendirme Toplantısı” 08.03.2017 Çarşamba günü Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ, Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Projesi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten “DENİB AKADEMİ” “Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi”ni 2-3 ve 4 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirdi.

DENİB- Denizli Gıda Kümesi Dubai'de Ses Getirdi...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının destekleri ile yürütülmekte olan URGE projemiz kapsamında 24 Şubat- 2 Mart 2017 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri Yurtdışı Pazarlama Programı gerçekleştirildi. Söz konusu Yurtdışı Pazarlama Programı kapsamında DENİB-Denizli Gıda Kümesi tarafından; 8 katılımcı firma ve 14 kişilik heyet ile Gulfood 2017 Uluslararası Gıda Fuarına Info standlı katılım ve fuar ziyareti gerçekleştirdi.

Şubat 2017 İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Türkiye İhracatçılar Meclisi verilerine göre, ülkemiz ihracatı şubat ayında %5 artarak 11 milyar 296 milyon USD olarak gerçekleşti. İhracatımız, Ocak-Şubat döneminde ise %11 artarak çift haneli artış rakamına ulaşmış oldu.

Denizli Gıda Kümesi Bu Kez Gulfood 2017 İçin Dubai'de

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde yürütülmekte olan Ur-Ge Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi.

12K Stratejik Modeli ve Verimli Bir İşyeri İçin (5S) Eğitim Programları

DENİB AKADEMİ Yüksek Verimlilik ve Kurumsal Dönüşüm İçin 12K Stratejik Yönetim Modeli konusunda 21 Şubat 2017 Salı günü Verimli Bir İşyeri İçin (5S) konusunda ise 22 Şubat 2017 Çarşamba günü eğitim programı gerçekleştirdi.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Yarışması'nın Nefes Kesen Finali Gerçekleşti...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 5.si düzenlenen " DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması “muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada Jüri Özel Ödülünü Hatice Kübra ÇİÇEK alırken, Necla Candan TULĞA birinci olurken, Emre PAKEL ikinci, Ayfer ÖZTÜRK üçüncü oldu.

Denizli' de Hedef Pazar İtalya

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesindeki TİM Akademi tarafından hayata geçirilen ‘10 İl 10 Ülke Projesi'nin ‘Denizli Hedef Pazar İtalya' konulu yedincisi toplantısı, ana çözüm ortakları olan HALKBANK ve VODAFONE'nun yanı sıra Ticari Alacak Sigorta Çözüm Ortağı; Coface Sigorta, Lojistik Çözüm Ortağı; UPS Türkiye, Medya Çözüm Ortakları Global Connection Uluslararası Medya ve Turkishtime Ekonomi Dergisi'nin katkıları ile Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

Eximbank Kredileri Hakkında Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun organizasyonunda, Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli'nin katılımlarıyla, yeni Eximbank kredileri ve ihracatçılara yönelik diğer finans kaynaklarının anlatıldığı bilgilendirme semineri düzenlendi.

Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı

2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamından yararlanmak üzere 31/12/2016 tarihinde T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'na sunulan “Yeni Nesil Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitim Programı” isimli proje yapılan değerlendirmeler neticesinde GEKA tarafından başarılı bulunmuş olup, projenin Teknik Sözleşmesi 3 Şubat 2017 tarihinde imzalanmıştır.

2017 Ocak Ayı İhracat Değerlendirme Basın Toplantısı

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından kayda alınan ihracat Ocak ayında, geçtiğimiz senenin aynı ayına kıyasla %20 artarak, 192 milyon USD olarak gerçekleşti.

DENİB Ailesi Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir' i Ziyaret Etti...

31 Ocak 2017 tarihinde, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt DEMİR'i makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Sinergoloji İletişim Sanatı Eğitimi Yapıldı...

DENİB AKADEMİ, Sinergoloji "İletişim Sanatı” Eğitimini 25 Ocak 2017 Perşembe günü yoğun katılım ve ilgi ile gerçekleştirdi.

Dünya Gümrük Günü Çerçevesinde DENİB' e Ziyaret...

Denizli Gümrük Müdürü Sayın Mehmet ŞENSOY ve beraberindeki heyet, 26 Ocak 2017 Perşembe günü Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.

DENİB “ESKİ KÖYE YENİ ADET ARIYOR”...

Denizli'de ilkokul - ortaokul ve lise öğrenimi görmekte olan öğrencilerin, yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak, yenilikçi, özgün ancak keşfedilmemiş ve sadece fikir aşamasında kalmış projeleri tespit ederek hayata geçirmek, Denizli ve Türkiye'nin inovasyon yolculuğunda çocukların ve gençlerin katıksız fikirlerinden iş dünyası olarak faydalanmak ve onlara gerekli destekleri sunmak.

DENİB AKADEMİ, Tasarruf ve Tüketim Eğilimleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ 2017 yılındaki eğitim faaliyetlerine start verdi. Yılın ilk faaliyeti olan “Tasarruf ve Tüketim Eğilimleri” konulu eğitim programı 19 Ocak 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Yeni Torba Kanun Hakkında

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen Torba Kanun'un getirdikleri değişiklikleri içeren özet bilgi notu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Heimtextil' i Geride Bıraktık...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt Fuarını geride bıraktık. 10-13 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Heimtextil/Frankfurt'tan memnun olarak dönüldü.

Heimtextil Frankfurt 2017 Başladı...

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 10 Ocak 2017'de Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cuma gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den 245 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 72 stand açıldı.

DENİB Heimtextil Katılımcılarını Topladı

10-13 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Heimtextil Fuarı öncesinde geleneksel olarak gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı, Heimtextil'e katılacak olan firmaların katılımları ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde, 05 Ocak 2017 tarihine Polis Evi'nde düzenlendi.

DENİB Yeni Yıla Ankara Temaslarıyla Başladı…

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Sedat ERİKOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri İsa DAL ve Süreyya ÇALIŞKAN ‘dan oluşan bir heyet, 04 Ocak 2017 tarihinde Ankara'da bir dizi ziyarette bulundu.

Yeni Yıl Mesajı

2016 yılını geride bırakırken birçok zorluğa tanıklık ettiğimizi görüyoruz. Başta hain darbe girişimi olmak üzere, yakın coğrafyalarımızda terör olaylarının eksik olmadığı, küresel ticarette yaşanan baskılardan dolayı, ülke ekonomisinde önemli gelişmelerin yaşandığı bir sene geçirdik…

Bunlar Hainlerin Son Çırpınışları


Bugün sabah saatlerinde Kayseri'de gerçekleştirilen ve hain odakların ülkemizin huzuruna, askerlerimizin ve vatandaşlarımızın canlarına bir kez daha kastettikleri alçakça saldırıyı lanetliyoruz. Şehit ve yaralılarımızın bulunduğu bu menfur saldırının matemi içindeyiz.

"2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler" Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Birliğimiz tarafından, 15 Aralık 2016 Perşembe günü ""2017 Trendleri Moda ve Lüks Sektöründe Güncel Gelişmeler” konulu seminer gerçekleştirildi.

Denizli ve Uşak “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” Programı Gerçekleştirildi.

T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde, Denizli Ticaret Odası, Buldan Ticaret Odası ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri“ 13 Aralık 2016 Salı günü Denizli Ticaret Odası Konferans Salonu'nda, 14 Aralık 2016 Çarşamba günü Uşak Ticaret Odası işbirliğiyle Uşak Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

"5. Türkiye İnovasyon Haftası" İstanbul' da Gerçekleşti.

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçıları Meclisi'nin (TİM) düzenlediği 5. Türkiye İnovasyon Haftası, Arçelik, Çalık Holding, Sabancı Holding, Turkcell, TEB ve THY sponsorluğunda bu yıl 08-10 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Kasım Ayı İhracat Rakamları Basın Açıklaması

Kasım ayı ihracat rakamları Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Kocaeli'de Hyundai Assan Fabrikası'nda açıklandı. TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de, basın toplantısında hazır bulundu.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting ve Çekimleri İzmir' de Yapıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 5. si düzenlenen "Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın Genel Fitting çalışması, 26 Kasım 2016 Cumartesi günü İzmir' de gerçekleştirildi.

DENİB Akademi “Kazancın Anahtarı: Fikri Mülkiyet Hakları” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 22 Kasım 2016 Salı günü "Kazancın Anahtarı : Fikri Mülkiyet Hakları” isimli Marka, Patent ve Tasarım konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

İhracat Zirvesi 2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi ile Ekonomi Bakanlığı'nın koordinatörlüğünde, birincisi düzenlenen 2016 İhracat Zirvesi 15-16 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştiriliyor.

DENİB Akademi “Yöneticiler İçin Stratejik Planlama, Bütçe, Bütçe Kontrolü ve Revizyonu” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 9 ve 10 Kasım 2016 tarihlerinde Çarşamba ve Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) ile ortak işbirliğiyle "Yöneticiler İçin Stratejik Planlama, Bütçe, Bütçe Kontrolü ve Revizyonu” konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

Denizli Platformu' nda İlimizin Öncelikleri Değerlendirildi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun, DENİB sözcülüğündeki 3. toplantısı 08.11.2016 Salı günü Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK'ın teşrifleriyle, DESİAD Başkanı Sayın Ahmet YAVUZÇEHRE'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizatörlüğünde yürütülen “DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi” Projesi kapsamında Maliyet Analizi ve Maliyeti Düşürme Teknikleri Eğitimi düzenlendi.

Türk Havlusu Bu Kez de Çin' de...

Hızla gelişen ekonomisi, yükselen refah ve gelir seviyesi, marka ve pahalı ürüne artan merakıyla her geçen gün cazibesi biraz daha artan Çin'e, Denizli firmaları adeta çıkarma yaptı.

DENİB 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Çin' de Kutladı...

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kurduğumuz Cumhuriyetimizin 93. yıl dönümü ülkemizde ve yurt dışı temsilciliklerimizde büyük bir coşku ile kutlandı.

İnovasyon Rüzgarı Adana' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi' nin organize ettiği, inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası”, 27-28 Ekim 2016 tarihlerinde Adana'da düzenlendi.

DENİB 2015 "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" Gerçekleştirildi.

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni" organizasyonu 21 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

DENİB- Denizli Gıda Kümesi' nin Paris Çıkarması...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Denizli Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini ekledi.

Fransa'da "Denizli Gıda Kümesi" Rüzgarı

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle yürütülmekte olan UR-GE Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren “Denizli Gıda Kümesi” , yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini daha ekledi. Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve İspanya'nın ardından, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen SIAL Paris Fuarı'nda, Denizli'nin tatları dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

DENİB Akademi “Hedeflerle Yönetim” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 13 Ekim 2016 Perşembe günü "Hedeflerle Yönetim" konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

Türk Havlusuna Talep Artıyor

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi” kapsamında, Danimarka- Kopenhag ve İsveç - Stockholm şehirlerinde düzenlenen ikili görüşme programı 2-6 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Danimarka Türk Havlusu' nun Peşinde

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile yürütülmekte olan Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı Projesi (UR-GE) kapsamında, Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'da "Turkish Towels” markası altında ikili görüşmeler 9 proje katılımcısı firma ile gerçekleştiriliyor.

DENİB Ailesi Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan'ı Ziyaret Etti.

30 Eylül 2016 tarihinde, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Uğur ERDOĞAN'ı makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

“Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması” Bilgilendirme Semineri Yapıldı...

28 Eylül 2016 Çarşamba günü DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda “6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Bilgilendirme Semineri” gerçekleştirildi.

“İnovasyon Yönetimi, Cömert Liderlik ve Doğaçlama Yenilikçilik” Toplantısı Yapıldı…

27 Eylül 2016 Salı günü DENİB Konferans Salonunda “İnovasyon Yönetimi, Cömert Liderlik ve Doğaçlama Yenilikçilik“ konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

DENİB Akademi “UFUK 2020 KOBİ Aracı ve İnovasyona Hızlı Erişim Bilgi Günü” Programı...

DENİB Akademi, 22 Eylül 2016 Perşembe günü “UFUK 2020 KOBİ Aracı ve İnovasyona Hızlı Erişim Bilgi Günü“ konusunda bilgilendirme programı gerçekleştirdi.

“Onaylanmış Kişi Statü Belgesi ve YYS Karşılaştırılmaları” Eğitim Programı Yapıldı.

20 Eylül 2016 Salı günü DENİB Konferans Salonu'nda "Onaylanmış Kişi Statü Belgesi ve YYS Karşılaştırılmaları" konusunda eğitim programı gerçekleştirildi.

"Turkish Towels" Mükemmeli Arama Çalıştayı Yapıldı.

Birliğimizce, "Turkish Towels” markasının dünyaya tanıtılması, kalitesinin garanti altına alınması, ticari değerinin arttırılması ve korunmasını amaçlayan çalışmalarımız kapsamında Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın (GEKA) desteği ile yürütmekte olduğumuz proje çerçevesinde sağlanacak danışmanlık faaliyetlerinin yol haritası açısından önem taşıyan çalıştay, 6 Eylül 2016 Salı günü Doç. Dr. Kamil ORHAN moderatörlüğünde yapıldı.

TİM, Büyükelçiler ile Çanakkale' de Buluştu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından, dış ticareti canlandırarak 2023' te 500 milyar ihracat hedefine ulaşmak amacıyla hayata geçirilen en önemli tanıtım etkinliklerinden birisi olan Büyükelçiler Buluşması, bu yıl 2-4 Eylül 2016 tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlendi. İlki 2014 yılında Mardin'de, ikincisi geçen yıl Trabzon'da gerçekleştirilen etkinlikte, 73 ülkeden 181 büyükelçi ve bürokrat ağırlandı.

Denizli Valisi Dr. Ahmet ALTIPARMAK' tan DENİB' e Ziyaret

Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK, 29 Ağustos 2016 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

İtalya Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Luigi Mattıolo, Pamukkale Hierapolis Antik Kenti İtalyan Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Francesco D'andria, Prof Dr. Grazia Semeraro ve Dr. Nalan Fırat'ın yer aldığı bir heyet 29.08.2016 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği'ne ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB Ailesi Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ ‘ı Ziyaret Etti…

19 Ağustos 2016 tarihinde, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin BAĞ'ı makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

DENİB Akademi “Problem Çözme Teknikleri” Eğitim Programı...

DENİB Akademi, 16 Ağustos 2016 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Genç İş Adamaları Derneği (DEGİAD) ile ortak işbirliğiyle "Problem Çözme Teknikleri" konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

DENİB, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN' ı ve Başbakan YILDIRIM' ı Ziyaret Etti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu ile 60 ihracatçı birlik başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 10 Ağustos 2016'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret ederek bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.TİM heyetinde, Süleyman KOCASERT başkanlığındaki Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri de tam kadro yer aldılar.

İhracatçılar Yeşil Pasaport Alabilecek

9 Ağustos 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 6728 sayılı kanunun 14. maddesine göre, yıllık ortalama ihracat değerlerine göre yapılan sınıflandırmada; son üç yılda yıllık ortalama ihracat tutarı Bakanlar Kurulu'nun belirleyeceği değerin üzerinde olan ihracatçılara 2 yıl süreyle yeşil pasaport verilecek.

DENİB Ailesi Ticaret Odası Meclis Başkanını Ziyaret Etti...

8 Ağustos 2016 Pazartesi günü, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU' nu makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı

TİM, Türkiye'nin güçlü imaj kampanyasının öncüsü olacak

DENİB Akademi "Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları" Eğitim Programı

DENİB Akademi, 4 Ağustos 2016 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile ortak işbirliğiyle “ Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları “ konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitim Programı

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 19 Temmuz 2016 Salı günü Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimini gerçekleştirdi.

Denizli Platformu Basın Bülteni - MİLLİ İRADEDEN ÖDÜN YOK

Vatan hainleri bir kez daha işbaşındaydı ve ülkemizin birliğini sekteye uğratmak için tuzak kurmaktan geri durmadılar. Neyse ki güzel ülkemiz, kara bir gecenin aydınlık sabahına uyandı.

DENİB Ev Tekstili Heyeti Yeniden ABD' de...

ABD'nin New York şehrinde düzenlenen Home Textiles Sourcing fuarı 12 Temmuz 2016 Salı günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Denizli Platformu'nun DENİB Sözcülüğündeki İkinci Toplantısı Gerçekleştirildi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun, DENİB sözcülüğündeki ikinci toplantısı 27.06.2016 Pazartesi günü BASİAD ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

DENİB Ailesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Denizli İhracatçılar Birliği, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 6.si verilen iftar yemeğinde, önceki dönemlerde görev yapan Birlik Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, DENİB Yönetimi ve Personeli eşleriyle Denizli Marla Restaurant da 25 Haziran 2016 Cumartesi akşamı bir araya geldi...

DENİB Yönetim Kurulu' ndan Denizli Valisi' ne Hayırlı Olsun Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, 27 Haziran 2016 Pazartesi günü Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK' ı makamında ziyaret ettiler. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT, Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK' a yeni görevinde başarı dileklerini iletti.

DENİB' den Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ' ye Ziyaret

Denizli Ihracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, 21 Haziran 2016 Salı günü Süleyman KOCASERT Başkanlığında Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ' ye makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Finalistleri Belli Oldu!

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin katkılarıyla, Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl 5.si düzenlenen DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı.

TETSİAD 3. Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi...

Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği'nin ( TETSİAD ) olağan genel kurul toplantısı 16 Haziran 2016 Perşembe günü İstanbul'da yapıldı. Türkiye Ev Tekstili Sektöründe önemli bir yeri olan TETSİAD'ın yeni başkanı, oy birliği ile göreve gelen Sayın Ali Sami AYDIN oldu. AYDIN, görevi Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK'tan devraldı.

TİM Yönetim Kurulu, Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM' a Çalışma Ziyaretinde Bulundu.

Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan Türkiye İhracatçılar Meclisi heyeti, 15 Haziran 2016 tarihinde Başbakanlık Çankaya Köşkü'nde Sayın Başbakanımıza çalışma ziyaretinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de yer aldı.

DENİB AKADEMİ, KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programları ve Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ, 14 Haziran 2016 Salı günü KOSGEB, Türk Eximbank ile birlikte işbirliği içerisinde KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programları ve Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Düzenlenen Veda Yemeği' nde Vali Şükrü Kocatepe' ye Plaket Takdim Edildi

Bir buçuk yılı aşkın süredir ilimizde görev yapan Vali Şükrü KOCATEPE onuruna, 14 Haziran 2016 tarihinde verilen veda yemeğinde, Denizli Platformu Dönem Sözcülüğü görevini yürüten TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT tarafından Sayın KOCATEPE 'ye bir plaket takdim edildi.

DENİB' den Bir URGE Projesi Daha: “DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi”

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (UR-GE) Projelerine, DENİB organizatörlüğünde bir yenisi daha eklendi. Hali hazırda; tekstil sektöründe 2, gıda sektöründe ise 1 UR-GE Projesi'ni yürütmekte olan DENİB, mermer sektörüne yönelik gerçekleştirilecek UR-GE Projesiyle toplam proje sayısını 4'e çıkardı.

TİM Heyeti Başbakan Yardımcısı ve 65. Hükümet Bakanları' na Nezaket Ziyaretlerinde Bulundu

TİM Yönetim Kurulu Heyeti Başbakan Yardımcısı Sn. Tuğrul TÜRKEŞ ve 65. Hükümet Bakanları'na nezaket ziyaretlerinde bulundu. 7 Haziran 2016 Salı günü, Başbakan Yardımcısı Sn. Tuğrul TÜRKEŞ ile başlayan ziyaretler, Ekonomi Bakanı Sn. Nihat ZEYBEKCİ, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Mehmet ÖZHASEKİ ve Avrupa Birliği Bakanı Sn. Ömer ÇELİK ile devam etti.

DENİB Heyeti Kanada' da Hometex&Floorex Fuarında

Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde ve Ekonomi Bakanlığımız destekleri ile sürdürülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi" kapsamında Kanada'nın Toronto kentinde 7 - 9 Haziran 2016 tarihlerinde ilki gerçekleştirilmekte olan Hometex&Floorex Uluslararası Ev Tekstili ve Halıcılık fuarına katılım sağlıyor.

TİM 23. Olağan Genel Kurulu ve İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Gerçekleşti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 23. Olağan Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN' ın katılımı ile 4 Haziran 2016 Cumartesi günü gerçekleştirildi. TİM Olağan Genel Kurulu'nda 2015 ihracat verilerine göre Türkiye geneli ve sektörel bazda en fazla ihracat yapan toplam 35 firmaya ödül verildi.

DENİB AKADEMİ Güvenli Satış İçin Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 1 Haziran 2016 Çarşamba günü “Güvenli Satış İçin Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi Eğitimi”i gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ “Markalaşma ve Marka Yönetimi Eğitim Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak “Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” “Yalın Üretim” “İleri Satış Teknikleri” ve “Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarından "Markalaşma ve Marka Yönetimi” 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilmiştir.

TÜRKONFED 38. Girişim ve İş Dünyası Konsey Toplantısı gerçekleştirildi.

TÜRKONFED üyesi Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) ev sahipliğinde 27-28 Mayıs 2016 tarihleri arasında Denizli'de düzenlenen Konsey'e, üye federasyon ve derneklerin yöneticileri ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen önemli konuklar katıldı.

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı'ndan DENİB'e Ziyaret

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mustafa ALPER, 27 Mayıs 2016 tarihinde Birliğimizi ziyaret ederek TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile görüştü. Denizli ve ekonomi hakkında güncel gelişmelerin değerlendirildiği ziyaretin ardından DENİB Başkanı KOCASERT ziyaretlerinden dolayı Sayın ALPER'e teşekkürlerini iletti.

“Ticarette Teknik Engeller ve Çözüm Yolları” Konulu Seminer DENİB' te Gerçekleştirildi...

T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, 27 Mayıs 2016 tarihinde “Ticarette Teknik Engeller ve Çözüm Yolları” konulu seminer gerçekleştirildi.
Seminerde Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Dr. Mehmet KARABAY, küresel dünyada, küresel ticarette gümrük tarifelerinin etkisini kaybettiğini, ülkelerin kendi üreticilerini korumak adına ürün güvenliğini esas alan engel koymaya başladıklarını kaydetti.

DENİB AKADEMİ “İleri Excel Kullanımı ve Raporlama Teknikleri” Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 25-26 Mayıs 2016 tarihlerinde “İleri Excel Kullanımı ve Raporlama Teknikleri Eğitimi” programını gerçekleştirdi.

DENİB Ev Tekstili URGE Takımı DUBAİ Seferinde...

T.C. Ekonomi Bakanlığı destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi" kapsamında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde 23 - 26 Mayıs 2016 tarihlerinde 26.ncısı gerçekleştirilmekte olan INDEX Uluslararası Tasarım Fuarı'na, DENİB Ev tekstili Yurtdışı Pazarlama Takımı olarak katılıyor.

Sayın ZEYBEKCİ' nin Bakanlığı Ülkemize ve Denizlimize Hayırlı Olsun...

Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM tarafından yeni kabinenin açıklanması ile birlikte Ekonomi Bakanlığına Sayın Nihat ZEYBEKCİ' nin gelmesinin coşkulu sevincini yaşıyoruz.

2015' in İhracat Şampiyonları Açıklandı...

2015 yılında Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçısının tanıtıldığı toplantı, 24 Mayıs 2016 tarihinde Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin organizasyonu ile İstanbul'da gerçekleştirildi. Çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu toplantıya TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de katılım sağladı.

2016 EVTEKS Fuarı Sektöre Dinamizm Kattı...

Dünya'nın en büyük fuarları arasında yer alan EVTEKS - 22. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, 17-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleştirildi. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından TETSİAD işbirliğiyle düzenlenen Evteks Fuarı 160 bin metrekare alanda ev tekstili sektörünü ağırladı.

22. İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Kapılarını Açtı...

Bu yıl 22.'si düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 17-21 Mayıs 2016 tarihlerinde açık olacak fuara Denizli tam kadro katıldı. Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Fatih METİN' in onurlandırdığı açılış töreninde TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

DENİB AKADEMİ, İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı Tamamlandı...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri”, "Yalın Üretim”, "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarının üçüncüsü olan "İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı” 14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ, "Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği" Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi,13 Mayıs 2016 Cuma günü "Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği” Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ, Yalın Üretim Sertifika Programı Tamamlandı...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” "Yalın Üretim” "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarından ikincisi "Yalın Üretim Sertifika Programı” 3-4-5-10-11-12 Mayıs 2016 tarihlerinde Dedeman Otel'de gerçekleştirildi.

Denizli Küresel Fırsatlar Zirvesi, DENİB' in Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

9 Mayıs 2016 Pazartesi günü DENİB'in ev sahipliğinde TİM, Turkishtime,DHL Express Türkiye işbirliğiyle Denizli'de gerçekleştirilen Denizli Küresel Fırsatlar Zirvesi'nde, ihracatta Türkiye'nin konumu ve küresel gelişmeler ışığında yeni pazarlarda izlenecek stratejiler tartışıldı.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İzmir' deki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

Markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLIA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları, 3 Mayıs 2016 tarihinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle tamamlandı.

DENİB İkinci Defa Kanton Fuarındaydı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi” kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde 1957'den beri yılda iki kez yapılan ve 1-5 Mayıs 2016 tarihleri arasında 119.su düzenlenen Kanton Fuarı'na katılım başarıyla tamamlandı.

Almaya Değil Satmaya Gittiler...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde düzenlenen Kanton Fuarına katılım gerçekleştiriliyor.

TİM Delegeler Buluşması Antalya' da Düzenlendi.

Antalya Belek'te 30 Nisan 2016 Cumartesi günü düzenlenen Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Delegeler Buluşması Toplantısı'nda Ekonomi Bakanı Sn. Mustafa ELİTAŞ, TİM Başkanı Sn. Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili Sn. Süleyman KOCASERT ile beraberindeki ihracatçı birlikleri başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla, TİM ile ihracatçı birlikleri arasında birlik, beraberlik ve koordinasyon artırılması amacıyla ihracatçının sorunlarının masaya yatırıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

DENİB Gıda Kümesi'nden Barselona Çıkarması...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Birliğimiz organizatörlüğünde yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında, DENİB Gıda Kümesi Moskova ve Abu Dabi'den sonra bu kez İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenen Alimentaria Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na katıldı.

Platform Sözcülüğü Devir Teslim Töreni...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu' nun Dönem Sözcülüğünü yapan Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim TEFENLİLİ, Dönem Sözcülüğünü TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT'e devretti.

DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması' nın İstanbul' daki Tanıtım Toplantıları Tamamlandı.

Markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLIA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları , 14 Nisan 2016 tarihinde Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi , 25 Nisan 2016 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve 26 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü öğrencileriyle gerçekleştirildi.

DENİB Gıda Kümesi Alimentaria Fuarı İçin Barselona' da...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığının desteği ile yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında faaliyetleri sürdüren DENİB Gıda Kümesi, yurt dışı pazarlama programlarına bir yenisini ekledi.

DENİB Akademi "Değer Üretimi: İş Modellemesiyle Özgünleşmek" Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ, 22 Nisan 2016 Cuma günü "Değer Üretimi: İş Modellemesiyle Özgünleşmek” Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

İhracatçılar, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ' yi Ağırladı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 21 Nisan 2016 Perşembe günü gerçekleşen, Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKÇİ'yi ağırladı.

DENİB Başkanı KOCASERT : "Faiz İndirimi Olumlu Ama Yeterli Değil"

Merkez Bankası Para Piyasası Kurulunun son toplantısında almış olduğu karar ile birlikte, üst bantta 0,50 puanlık bir indirime gidildi. Şüphesiz ki bu gelişme reel sektörün aktörleri olarak biz ihracatçılar tarafından olumlu karşılandı. İndirim olacağı yönünde piyasalarda bir beklenti hakimdi ve beklentiler yönünde bir indirim kararı geldi.

DENİB 2015 yılı Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Olağan Genel Kurul Toplantısı DENİB üyelerinin katılımıyla 20 Nisan Çarşamba 2016 günü yapıldı. DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda gerçekleştirilen Genel Kurulda, Başkanlık Divanı' nın seçilmesinin ardından 2015 yılı Yönetim Kurulu çalışma raporu, bilanço, gelir-gider hesapları ve Denetim Kurulu raporu ibra edilirken, 2016 yılı bütçe ve iş programları görüşülerek uygun bulundu.

DENİB AKADEMİ , “Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” Sertifika Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” "Yalın Üretim” "İleri Satış Teknikleri” ve "Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda yapılacak eğitim programlarından ilki olan "Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri Sertifika Programı” 6-7-13-14 Nisan 2016 tarihlerinde Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

“İş Dünyasında Hedef, Girişimcilik ve Liderlik” Konferansı Düzenlendi...

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İşletme Kulübü tarafından düzenlenen "İş Dünyasında Hedef, Girişimcilik ve Liderlik-5" konferansı iş dünyasından önemli konukları ağırladı. Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü'nün bu sene beşincisini düzenlediği konferans, 6 Nisan 2016 Çarşamba günü Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

DENİB UR-GE Komite Başkanı Ahmet ZORA : UR-GE' yle Ses Getirdik...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve UR-GE Komite Başkanlarından Ahmet ZORA, DENİB tarafından yürütülmekte olan Ur-Ge projesinin Ekonomi Bakanlığı tarafından “İyi Uygulama Örneği” seçilmesine ilişkin olarak bir açıklamada bulundu ve şunları söyledi:

TİM Maliye Bakanı Naci AĞBAL' ı Ağırladı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda 18 Mart 2016 Cuma günü Maliye Bakanı Naci AĞBAL'ı ağırladı.

"21.Yüzyılda Kariyer" Konulu Söyleşi Programı PAÜ' de Yapıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Pamukkale Üniversitesi ve Pamukkale Teknokent işbirliği ile düzenlenen “21.Yüzyılda Kariyer” söyleşi programı Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Programda TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ile ODTÜ Öğretim üyesi Ufuk BATUM konuşmacı olarak yer aldı.

DENİB AKADEMİ, Sanayi 4.0 (Küresel Dinamikler ve Yeni Trendler) Eğitimi

DENİB AKADEMİ, eğitim programları yanısıra seminer programları ile de hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 22 Mart 2016 Salı günü saat 10.00' da “Sanayi 4.0 Küresel Dinamikler ve Yeni Trendler “ konulu program düzenlendi.

DENİB AKADEMİ, Hedef Pazar Belirleme ve Analiz Teknikleri Eğitimi...

DENİB AKADEMİ, eğitim programları ile yine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 1 Nisan 2016 Cuma günü saat 14.00 ile 17:30 arasında "Hedef Pazar Belirleme ve Analiz Teknikleri " konulu eğitim programını gerçekleştirdi.

DENİB, Prof. Dr. Kerem ALKİN' i Ağırladı...

Birliğimiz evsahipliğinde, DEGİAD, TÜGİAD ve Kordon Gümrük Müşavirliği AŞ. işbirliğiyle 21 Mart 2016 Pazartesi günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, ülkemizin yetiştirdiği değerli ekonomistlerden Prof.Dr. Kerem ALKİN 2015 yılı ekonomik tablosunu değerlendirerek, bu değerlendirmeler ışığında 2016 ekonomisi hakkındaki öngörülerini anlattı.

DENİB 5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

Türkiye'de markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 5.si yapılacak olan "TECH ANATOLİA” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın tanıtım toplantısı, 21 Mart 2016 Pazartesi günü DENİB Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB Akademi "Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor" Eğitim Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 10-11 ve 17-18-19 Mart 2016 tarihlerinde “Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Projesi” kapsamındaki eğitim programları gerçekleştirdi.

DENİB, Türk Havlusunun Tanıtımı İçin Yeniden ABD' de...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Amerika Birleşik Devletleri'ne düzenlemiş olduğu yurt dışı pazarlama faaliyetlerine dördüncüsü ile devam ediyor.

2016 Denizli Ekonomisinin Aktörleri Ödül Töreni Yapıldı...

Denizli Sanayi Odası, Ticaret Odası , Ticaret Borsası ve Birliğimiz işbirliğiyle 12 Mart 2016 Cumartesi günü Anemon Otel'de "2016 Denizli Ekonomisinin Aktörleri Ödül Töreni'” gerçekleştirildi.

Mısır Üretici Kayıt Sistemi Bilgilendirme Semineri

Bilindiği üzere, Mısır'a ihracat gerçekleştiren, gerçekleştirecek üretici firmalara veya ticari marka sahibi firmalara, Mısır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenmiş bazı ürünler için Mısır İhracat ve İthalat Kontrol İdaresi'ne (General Organization for Export and Import Control) kayıt zorunluluğu getirilmiş olup, 16 Mart 2016 tarihinden sonra, Sisteme kayıtlı fabrikalarda üretilmemiş veya sisteme kayıtlı ticari marka sahibi firmalardan ithal edilmemiş ürünlerin Mısır iç piyasasına girmesine izin verilmeyeceği belirtilmektedir.

Dünya Havlu ve Bornoz Haftası Kutlandı...

BASİAD organizasyonunda 27 Şubat 2016 tarihinde Babadağ'dan başlayan , Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından düzenlenen ve Birliğimizce de destek verilen "6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü" etkinlikleri çerçevesinde , bu yıl ilk kez İstanbul'da TETSİAD ev sahipliğinde, tekstilin doğduğu yer İstanbul Eminönü-Sultanhamam'da yer alan tarihi Hatice Turhan Valide Sultan Sebili'nde 3 Mart Perşembe günü basın toplantısı ve kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

DENİB URGE Projeleri Eğitimlere Devam Ediyor...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle Birliğimiz organizatörlüğünde yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ve “Denizli Ev Tekstili Yurt Dışı Pazarlama Takımı” projeleri kapsamında 1-2 Mart 2016 tarihlerinde “Yenilikçi Satış Teknikleri ve Müşteriye Kolay Ulaşma Eğitimi” düzenlendi.

5. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü Lansmanı

Denizli' de 6-7 Mart' ta düzenlenecek olan 5. Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü geri sayımı başladı.

İhracata İlişkin Güncel Konular Masaya Yatırıldı...

24 Şubat 2016 Çarşamba günü Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde Ekonomi Bakanı Sayın Mustafa ELİTAŞ başkanlığında gerçekleştirilen istişare toplantısında ihracata ilişkin konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

"KOBİLER DÜNYAYA AÇILIYOR" Projesi DENİB' ten Start Aldı.

Finansal Kurumlar Birliği (FKB), Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, KOSGEB, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Eximbank'ın da paydaş olduğu "KOBİ'ler Sınırları Aşıyor Projesi” ‘nin Anadolu toplantılarının ilki 24 Şubat 2016 tarihinde Denizli'de Birliğimiz Konferans Salonu'nda düzenlenen panel ile başladı.

HEİMTEXTİL Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi...

12-15 Ocak 2016 tarihlerinde Almanya'nın Frankfurt kentinde yapılan Heimtextil Fuarı ile ilgili her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz fuar değerlendirme toplantısı, 12 Şubat 2016 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Toplantı Salonu'nda TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT'in sunumuyla gerçekleşti.

DENİB AKADEMİ, Tasarruf-Tüketim Eğitimi

DENİB AKADEMİ hız kesmeden eğitim programlarına devam ediyor. Bu kapsamda 9 Şubat 2016 Salı günü "Tasarruf- Tüketim” eğitimi düzenlendi.

Akut Derneği' nden DENİB' e Ziyaret

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile AKUT Denizli Ekibinin tanışma toplantısı 9 Şubat 2016 Salı günü saat 16.45' te DENİB Binasındaki Sayın Süleyman KOCASERT' in makamında gerçekleşti.

Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Eğitim Projesi

2015 yılı Teknik Destek Programı kapsamından yararlanmak üzere 31/12/2015 tarihinde T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı'na sunulan "Denizli İnovasyon Stratejisini Oluşturuyor Eğitim Programı” isimli proje yapılan değerlendirmeler neticesinde başarılı bulunmuştur.

DENİB Akademi Çevre Yönetim Sistemleri (ISO 14001) Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 2 Şubat 2016 Salı günü Çevre Yönetim Sistemleri (ISO 1401) Eğitimi'ni gerçekleştirdi.

DENİB, İran' dan Gelen Alım Heyeti' ni Ağırladı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından URGE (Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi) Projesi kapsamında 25-28 Ocak 2016 tarihleri arasında "İran Alım Heyeti” organizasyonu düzenlendi.

Denizli Gümrük Müdürlüğü' nden DENİB' e Ziyaret...

Denizli Gümrük Müdürü Sayın Mehmet ŞENSOY ve Gümrük Müdürlüğü çalışanları 26 Ocak 2016 Salı Günü Denizli İhracatçılar Birliği' ne ziyaret gerçekleştirdi.

HEIMTEXTIL 2016 Ardından...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt Fuarını geride bıraktık. 12-15 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen ve büyük umutlarla gidilen Frankfurt'tan genel anlamda memnun dönüldü.

HEIMTEXTIL 2016 Frankfurt' ta Başladı.

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 12 Ocak 2016 tarihinde Almanya' nın Frankfurt kentinde başladı. Cuma gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 210 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 59 stand açıldı.

New York Eyalet Üniversitesi' nden DENİB' e Ziyaret

New York' un Buffalo bölgesinde bulunan “New York Eyalet Üniversitesi” den işletme ve mühendislik eğitimi almakta olan toplam 12 öğrenci ve 2 profesörden oluşan bir heyet 11 Ocak 2015 Pazartesi günü Birliğimizi ziyaret etti.

2015 Yılı Değerlendirme ve 2016 Yılı Beklentileri Konulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulunun, 2016 yılının ilk toplantısı 05.01.2016 Salı günü Dedeman Park Otel'de gerçekleştirildi.

TÜRK JAPON Dostluğunu Havlumuza Sardık

Japonya'da 1890 yılında batan ve iki ülke arasında yakın ilişkilerin oluşmasını sağlayan Ertuğrul Fırkateyni' nin trajik hikayesi sinemaya aktarıldı.

DENİB AKADEMİ, İngilizce Terminoloji ve Yazışma Teknikleri Eğitimi

DENİB AKADEMİ eğitim faaliyetlerinin 2015 yılı son eğitimini, 23-24-25 Aralık 2015 tarihlerinde “Dış Ticaret Kullanılan İngilizce Terminoloji ve Yazışma Teknikleri “eğitimi ile tamamladı.

Tekstil Sektörü İçin “ÜRETİMİN TEMEL TAŞI MAVİ YAKALILAR” Projesi Hayata Geçirildi...

23 Aralık 2015 Salı günü, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün sahipliğinde, Gülay Kaynak Sarıkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin yürütücülüğünde, Denizli Ticaret Odası, Denizli Sanayi Odası ve Denizli İhracatçılar Birliği ortaklığında, Başarı Tekstil, Bez Tekstil ve Kaynak Tekstil iştirakiyle "Üretimin Temel Taşı Mavi Yakalılar" isimli projenin açılış töreni gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv Eğitimi

DENİB AKADEMİ eğitim faaliyetleri çercevesinde, Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası işbirliğiyle 15 Aralık 2015 Salı günü "E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv” eğitimi gerçekleştirildi.

Tavas Belediye Başkanı' ndan DENİB' e Ziyaret

15 Aralık 2015 Salı günü Tavas Belediye Başkanı Sayın Turhan Veli AKYOL, Birliğimizi ziyaret ederek TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile görüştü.

Uluslararası Pamuk İstişare Kurulu (ICAC) Hindistan' da Toplandı...

Tekstil sektörünün ana hammaddesi pamuğun kaderinin tayin edildiği Uluslararası Pamuk İstişare Kurulu (ICAC) Hindistan'da gerçekleştirdi.

TİM' de Vergi Uygulamalarına İlişkin Toplantı Düzenlendi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ev sahipliğinde, Gelir İdaresi Başkanlığı Yetkilileri önemli bir toplantı gerçekleştirildi. TİM Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ ve Başkan Vekili Sayın Süleyman KOCASERT'in de hazır bulunduğu toplantıda, Gelir İdaresi Başkanı Sayın Adnan ERTÜRK de katılımcılar arasında yer aldı.

TİM Heyeti' nin Eski Ekonomi Bakanı Sn. Nihat ZEYBEKCİ' ye Teşekkür Yemeği

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından organize edilen Eski Ekonomi Bakanımız Sn.Nihat ZEYBEKCİ, İhracatçı Birlikleri Başkanları, Delegeler ve Yönetim Kurulu Üyelerin katılımlarıyla gerçekleştirilen 10 Aralık 2015 Perşembe günü Florya Beyti Restaurant'ta yemekte buluşuldu.

DENİB Gıda Kümesi Durmak Bilmiyor...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında 7-9 Aralık 2015 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi'de düzenlenen SIAL Middle East Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı'na katılım sağlandı.

Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları Hakkında Eğitim Semineri Yapıldı...

DENİB AKADEMİ, etkinliklerine TÜRK EXİMBANK ile ortak işbirliği çerçevesinde Türk Eximbank İhracat Kredi ve Sigorta Programları konulu eğitimi ile devam etti.

DENİB, Abu Dhabi Fuarında...

Ekonomi Bakanlığının destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen URGE Projesi kapsamında 8 firma , 7-9 Aralık 2015 tarihleri arasında Abu Dhabi Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarında ürünlerini sergilemeye devam ediyor.

2015 İnovasyon Rüzgarı İstanbul' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik AŞ, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türk Hava Yolları (THY) ve Turkcell'in stratejik ortaklığında bu yıl dördüncüsü 03-05 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" sona erdi.

TETSİAD - DENİB Ortak Yönetim Kurulu Toplantısı

28 Kasım 2015 Cumartesi günü Denizli Anemon Oteli'nde iki kurum arasında ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla TETSİAD ve DENİB Yönetim Kurulu üyelerinin katılımlarıyla, Ortak Yönetim Kurulu toplantısı yapılmıştır.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Yarışması' nın Nefes Kesen Finali Gerçekleşti.

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen " DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”muhteşem finalle sonuçlandı. Yarışmada Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Giyim Tasarım Ana Sanat Dili 4. Sınıf öğrencisi Simge MENGÜÇ birinci olurken, Seda Fidan PEKDEMİR ikinci, Ezgi ÖZDEMİR üçüncü oldu.

DENİB AKADEMİ, Bilinçaltı Müzakere Yöntemleri Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetleri kapsamında, 24 Kasım 2015 Salı günü "Bilinçaltı Müzakere Yöntemleri” eğitimi gerçekleştirildi.

Türkiye İnovasyon Haftası

Türkiye'nin geleceğini inşa etme adına 3-4-5 Aralık 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de buluşacak birçok inovasyon gurusu ile çok sayıda üst düzey yönetici ve yönetici adayını bir araya getirecek etkinliğin kayıtları başladı.

DENİB AKADEMİ, İletişimin 5 Anahtarı Semineri

DENİB Akademi kişisel gelişim seminerleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 17 Kasım 2015 Salı günü saat 18.00' de “İletişim 5 Anahtarı” semineri düzenlendi.

Türkiye İnovasyon Haftası Adana' da Başladı...

Türkiye İhracatçılar Birliği' nin (TİM) organize ettiği, İnovasyon kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen ”Türkiye İnovasyon Haftası”, 5-6 Kasım tarihlerinde Sheraton Adana Hotel' de gerçekleştiriliyor.

ITCC 2015 - Uluslararası Tekstil ve Kostüm Kongresi 3.sü İstanbul' da Düzenlendi...

3. Uluslararası Tekstil ve Kostüm Kongresi, 4-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi' nin ev sahipliğinde Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi' nde bulunan Cumhuriyet Müzesi' nde gerçekleştirildi.

DENİB, Çin' de Düzenlenen Kanton Fuarı' ndaydı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde 1957'den beri yılda iki kez şeklinde yapılmakta olan ve 31 Ekim - 4 Kasım 2015 tarihleri arasında 118'incisi düzenlenen Kanton Fuarı'na katılım başarıyla tamamlandı.

Texworld İstanbul Fuarı'nın 3.sü Gerçekleştirildi...

Messe Frankfurt tarafından organize edilen, Hazır giyim kumaşları ve aksesuarlarının buluşma noktası olan Texworld İstanbul Fuarı' nın üçüncüsü 3-5 Kasım 2015 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı' nda gerçekleştirildi.

Denizlispor' dan DENİB' e Ziyaret

Denizlispor Başkanı Mustafa ŞAVLUK ve Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli İhracatçılar Birliği' ne 4 Kasım 2015 Çarşamba günü bir ziyaret gerçekleştirdi. DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğin 'de gerçekleşen ziyarette, Denizlispor'un başarısını artırmak adına neler yapılabileceği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

“ Neden Eko-Etiket? ” Semineri Gerçekleştirildi.

DENİB Akademi, Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğiyle "Neden Eko-Etiket?” konulu seminer ile etkinliklerine 3 Kasım 2015 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği Raşit Güntaş Konferans Salonu' nda devam etti.

DENİB' den Çin Kanton Fuarı' na Çıkarma...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı desteği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, Çin' in Guangzhou kentinde düzenlenen Kanton Fuarına katılım gerçekleştiriliyor.

Home&Tex Fuarı' nda Denizli Rüzgarı...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı EVTEKS' ten sonra en önemli ev tekstili fuarı olan HOME&TEX, 28-31 Ekim 2015 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleştirildi.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasında Sona Yaklaşılıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından 2015'te dördüncüsü düzenlenen "Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Genel Fitting çalışması, 21 Ekim 2015 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

ING BANK' ın, ING Güvence Uygulaması, DENİB Üyelerine Tanıtıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından üyelerine yönelik olarak ING Bank'tan ticarete güven getiren ING Güvence Uygulaması 20 Ekim 2015 Salı günü yarım gün düzenlendi.

Aile Şirketleri Yönetimi ve Kurumsallaşma Semineri Gerçekleştirildi...

DENİB Akademi, 2015 yılı 3.çeyreği eğitim programlarına " Aile Şirketleri Yönetimi Ve Kurumsallaşma” konusuyla devam ediyor.

Girişimcilik Çalıştayından Önemli Sonuçlar Çıktı...

TİM, TOBB, KOSGEB, Ekonomi Bakanlığı, Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Eximbank gibi birçok kamu kurumu ve sivil toplum örgütünün yanısıra özel ve devlet üniversiteleri ile Türkiye'nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerinin katıldığı ve 2 gün süren Girişimcilik Çalıştayında önemli değerlendirmeler, tespitler ve öneriler masaya yatırıldı.

Türk - Alman Gençlik Değişim Programı

Denizli Gençlik Merkezi ve Almanya Uluslararası Buluşma ve Eğitim Merkezi (İİB) İşbirliği ile yürütülen, Gençlerde Madde Bağımlılığı konulu Türk - Alman Gençlik Değişim Programı projesinin, ilk etabı 02-09 Ağustos tarihlerinde Almanya'da gerçekleştirilmiş olup, ikinci etabı ise 10-17 Ekim tarihlerinde Denizli ve Muğla'da ilinde gerçekleştirilecektir.

TİM-TEB Girişim Evleri' nin Dördüncüsü Denizli' de Açıldı.

Bakan Zeybekci, 10 Ekim 2015 Cumartesi günü E-ihracat Çalıştayının ardından TEB-TİM işbirliğiyle kurulan "Denizli TİM-TEB Girişimci Evi"nin açılışını yaptı. Açılış, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin ev sahipliğinde Pamukkale Teknopark'ta gerçekleştirildi.

E-İhracat Stratejisi Çalıştayı

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda , Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda 10.10.2015 Cumartesi günü E- İhracat Stratejisi Çalıştayı için Ekonomi Bakanlığı ve TİM yetkilileri Denizli'de bir araya geldi.

DENİB Heyeti New York'taydı...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile yürütmekte olduğu URGE projesi kapsamında, 27 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında ABD'nin New York şehrinde düzenlenen "Global Home Show” etkinliğine proje kapsamındaki 19 üye firma ile katılım sağlandı.

DENİB, Türk Havlusunu New York' ta Tanıtıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile yürütülmekte olan Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesi kapsamında, ABD'nin New York kentine bir yurt dışı pazarlama programı gerçekleştiriliyor.

Denizli' li Gıdacılar Moskova'da Yoğun İlgi Gördü...

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen "Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında 14-17 Eylül 2015 tarihleri arasında Denizli Gıda Kümesi olarak Moskova Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na katılım sağlandı.

Birleşmiş Milletler Satın Alma Birimi Bilgilendirme ve Tedarikçi Kayıt Semineri Gerçekleştirildi.

Birleşmiş Milletler kuruluşlarının mal ve hizmet satın alımlarında ülkemizin payının artırılabilmesini teminen, ülkemiz firmalarının bilgilendirilmesini sağlamak üzere, 16- 18 Eylül 2015 tarihlerinde sırasıyla Denizli, İstanbul ve Gaziantep şehirlerinde yapılması planlanan seminerlerin ilki 16 Eylül 2015 Çarşamba günü Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü koordinasyonu , Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda Birliğimiz Toplantı Salonu'nda 09.30- 17.30 arasında tam gün olarak gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ STRATEJİK İNOVASYON EĞİTİMİ

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 14 Eylül 2015 Pazartesi günü " İnovasyon, Tasarım, Bilim, Teknoloji, Kent, Marketing, AR-GE, Eğitim, İş Dünyası ve Enerji konularında uzmanlar ve akademisyenler için Stratejik İnovasyon” eğitimi gerçekleştirdi.

Denizli Gıda Kümesi Moskova' ya Çıkarma Yapacak...

Ekonomi Bakanlığımızın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) programı kapsamında, Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen "Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” çerçevesinde Denizli Gıda Kümesi 14-17 Eylül 2015 tarihleri arasında Moskova Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na katılacak.

URGE Projesi Takımına Yönelik Eğitim

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülmekte olan "Denizli Ev Tekstili Sektörü Yurt Dışı Pazarlama Takımı” projesi kapsamında, proje dahilindeki firmalara yönelik olarak "Ticari İstihbarat ve Uluslararası Pazarlama” eğitimi düzenlendi.

Denizli Gıda Kümesi İlk Eğitimini Gerçekleştirdi...

2010/8 sayılı “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” kapsamında Birliğimizce yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında 27- 28 Ağustos 2015 tarihlerinde düzenlenen “Pazarlama ve Ticari İstihbarat Eğitimi” 20 iştirakçi firmamızın 20 kişilik katılımı ile Birliğimiz binasında gerçekleştirilmiştir.

DENİB AKADEMİ - Elektronik Uygulamalar ve Bilgi Güvenliği Semineri Gerçekleştirildi.

"Elektronik Uygulamalar ve Bilgi Güvenliği Semineri” Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Organize Sanayi Bölgesi ile katkılarıyla I.F.A.S. Türk Grup firması Genel Müdürü Hasan Hüseyin SUBAŞI ile Firma Genel Müdür Yardımcısı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mesut ŞENEL tarafından 25 Ağustos 2015 tarihinde Salı günü gerçekleştirilmiştir.

DENİB AKADEMİ - Satış Yöneticileri İçin Finansal Uygulamalar Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 13 Ağustos 2015 Salı günü “Satış Yöneticileri için Finansal Uygulamalar” eğitimini gerçekleştirdi. Satış verimliliği, yeni pazar araştırmaları, pazarda etkinliğin artırılması, satışta hedef belirleme, iç ve dış piyasada rekabet, satış ekibinin verimliliği ve daha birçok konuyu içeren eğitimi, Bülent BAŞAR gerçekleştirdi.

İkinci Tekstil URGE Başlıyor...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” çerçevesinde Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliğimizce yürütülen “Denizli Tekstil Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ile ilgili Tekstil UR-GE Projesinin ilk adımı olan İhtiyaç Analizinin Sonuç Toplantısı 31 Temmuz 2015 tarihinde gerçekleştirildi. İhtiyaç analizi sonuçlarına göre , projede yer alan katılımcı firmalara eğitimler verilecek.

DENİB Gıda Sektöründe İhracatı Arttırmayı Hedefliyor...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” çerçevesinde Ekonomi Bakanlığının destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliğince yürütülen “Denizli Gıda Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” ile ilgili Gıda UR-GE Projesinin ilk adımı olan İhtiyaç Analizinin Sonuç Toplantısı 28.07.2015 Salı günü gerçekleştirildi. İhtiyaç analizi sonuçlarına göre , projede yer alan katılımcı firmalara eğitimler verilecek.

DENİB, GLOBAL HOME SHOW' a Çıkarma Hazırlığında...

Ekonomi Bakanlığı destekleriyle ve Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi(URGE) projesi kapsamında, Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılımlarıyla 27.07.2015 tarihinde bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

TİM HEYETİ Milano EXPO' da

Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin de katılımlarıyla geçtiğimiz ay Türk Pavyonunun açılışını gerçekleştiren TİM Heyeti, 24-25 Temmuz 2015 tarihlerinde ise Milano Expo Fuar alanına geniş kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ - Uluslararası Ticarette Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi

Denizli İhracatçılar Birliği' nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 22 Temmuz 2015 tarihinde “Uluslararası Ticarette Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi” eğitimini gerçekleştirdi.

DENİB Personeli, Başkanı ile Bayramlaştı.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Denib personeli ile bayramlaştı.

ABD Ticaret Merkezi Bilgilendirme Toplantısı

DENİB "Yurt Dışı Birim, Marka ve Tanıtım Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ”de yapılan yeni düzenleme ile hedef pazarlarda kurulacak Türkiye Ticaret Merkezi alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Haziran ayında Polonya pazarına ilişkin bilgilendirmenin yapıldığı toplantının ikincisi 13 Temmuz 2014 Pazartesi günü Amerika pazarına yönelik düzenlendi.

DENİB Ailesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 5.si verilen iftar yemeğinde, eski başkanlar, yönetim Kurulu üyeleri, DENİB Üyeleri ve DENİB personeli ve eşleriyle ile Denizli Marla Restaurant da 12 Temmuz 2015 Pazar günü bir araya geldi…

Gıda UR-GE Projesi Ara Rapor Odak Toplantısı Düzenlendi...

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konulu Tebliğ uyarınca Ekonomi Bakanlığı'nın desteğiyle Birliğimiz tarafından yürütülen, "Gıda Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi (URGE) projesinin ilk aşaması olan İhtiyaç Analizi çerçevesinde "Ara Rapor Odak Toplantısı” 08.07.2015 Çarşamba günü Denizli İhracatçılar Birliği Toplantı Salonu'nda düzenlendi.

Tekstilde 2. URGE Başlıyor...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından geçtiğimiz yıllarda tekstil sektörü için ilki gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) projesinin bu yıl da 2.sinin başlangıç toplantısı 07 Temmuz 2015 tarihinde yapıldı.

Güney Kore'de “TURKİSH TOWELS” ve İşbirliği Çalışmaları...

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Güney Kore'de 01 Temmuz 2015 tarihinde bir dizi temaslarda bulundu...

DENİB "Gıda Urge" Projesine Start Verdi.

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konulu Tebliğ uyarınca Ekonomi Bakanlığı'nın desteğiyle Birliğimiz tarafından yürütülen, "Gıda Sektöründe Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi (URGE) projesinin ilk aşaması olan İhtiyaç Analizinin açılış toplantısı, 23.06.2015 Salı günü projede yeralan üye firmaların katılımıyla Denizli İhracatçılar Birliği Toplantı Salonu'nda yapıldı.

TİM, İhracatın Yıldızlarını Ödüllendirdi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 22'inci Olağan Genel Kurulu (seçimsiz) ve 2014 İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni, TİM ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın teşrifleriyle 21 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirildi. Törende ayrıca 26 farklı ihracatçı sektörden en fazla ihracat yapan ilk 3 firma da ödüllendirildi.

Polonya Pazarı Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi...

Ülkemizin ikili ticari ve ekonomik ilişkilerinin hızlı bir şekilde artmakta olduğu özellikle ev tekstili alanında önemli ihracat potansiyeli sunan Polonya'ya yönelik ihracatımızın daha fazla arttırılması ve geliştirilmesi amacıyla, 18 Haziran 2015 Perşembe günü Polonya'da toptan ve outlet satış merkezi sahibi PTAK A.Ş.'nin Genel Müdürü Sayın Kazimierz CWIKLA Denizli'ye gelerek, Denizli İhracatçılar Birliği'nde "Denizli Home Poland" adlı proje hakkında firmalarımız için bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

TÜRKİYE, Milano EXPO'ya Çıkarma Yaptı

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ve beraberindeki heyet EXPO Milano Türkiye Pavyonu'nun resmi açılışını 17 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirdi.

Gül Bahçesi Kreasyonu Çocuklarımız İçin Podyuma Çıktı...

Denizli'de 'Sevgi Dolu Bir Ailede Büyümek Her Çocuğun Hakkı' projesine ve Koruyucu Aile Derneği'ne destek amacıyla, Denizli İhracatçılar Birliği'nin de katkılarıyla, "Gül Bahçesi" adı altında Dedeman Park Otel' de 09 Haziran 2015 tarihinde defile düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı defilede Denizlili tasarımcı Emre Cosgun'un gelinlik kreasyonları mankenler tarafından tanıtıldı. Defilede birbirinden güzel gelinlikler katılımcılardan tam not aldı.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Finalistleri Belirlendi...

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin katkılarıyla, Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl 4.sü düzenlenen DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı. Türkiye'nin farklı illerinden ve farklı okullardan mezun 93 yarışmacının 372 tasarım ile başvuruda bulunduğu yarışmanın ön elemesi, 8 Haziran 2015' te Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.

TİM İnovasyon Heyeti Partner Ülke Hollanda' da...

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Türkiye'de inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması adına başlattığı ve son 4 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirdiği organizasyonlarla, gerek halka gerekse de sanayi camiasına yol göstericilik misyonu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu bağlamda TİM İnovasyon Heyeti geçtiğimiz yıl Türkiye İnovasyon Haftası İstanbul'un Partner Ülkesi Hollanda'ya 01-04 Haziran 2015 tarihlerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Bir Eğitimin Daha Sonuna Geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Eğitim organı olarak faaliyetlerine devam eden DENİB Akademi geçtiğimiz Mayıs ayında 2 gün olarak düzenlediği ve yoğun katılımla gerçekleştirilen "Finansal Tablolar Analizi" dersinin tekrarını 4-5 Haziran 2015 tarihlerinde üyelerinin talebi üzerine tekrar gerçekleştirdi.

Tasarım ve Ürün Geliştirme Projeleri ve Türkiye Ticaret Merkezleri Desteği Bilgilendirme Toplantısı

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın Tasarım ve Ürün Geliştirme Projeleri ve Türkiye Ticaret Merkezleri Desteği Bilgilendirme Toplantısı 26 Mayıs 2015 Salı günü saat 09:30 - 13:00 arası geçekleştirildi.

Genç Mucitlerin Muhteşem Finali

Türkiye'de İnovasyon bilincinin genç nesillere entegre edilmesi amacıyla düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor - DENİB İnovatif Fikirler Yarışması'nda Final Heyecanı 25 Mayıs 2015 Pazartesi Günü görkemli bir ödül töreni ile gerçekleştirildi. Denizli Protokolünün de katılımlarıyla gerçekleştirilen ödül töreninde 834 başvurudan finale kalan 31 icat görücüye çıktı.

21. İstanbul Uluslararası Evteks Fuarı Kapılarını Açtı...

19 - 23 Mayıs 2015 tarihlerinde açık olacak fuara Denizli Tam Kadro Katıldı. İstanbul'da bu yıl 21'si düzenlenen İstanbul Evteks Fuarı başladı. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin onurlandırdığı açılış töreninde, TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

İHRACATIN İLK 1000'İ AÇIKLANDI…

İHRACATIN İLK 1000'İ AÇIKLANDI…

İhracatın Devleri Ödüllerini Aldı…

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” organizasyonu gerçekleştirildi. 2014 yılı ihracat performansına göre firma temsilcilerine ödüllerinin takdim edildiği töreni Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin de teşrifleriyle 15 Mayıs 2015 tarihinde Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB Yönetim Kurulu Başbakan'ın Daveti Üzerine İstanbul' da…

Türkiye İhracatçılar Meclisi Sektörler Kurulu İstişare Toplantısı Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU'nun da teşrifleriyle 11 Mayıs 2015 Pazartesi Günü İstanbul Çırağan Saray'da gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu'nun da tam kadro katıldığı toplantıda ihracatçıların mevcut sorunları Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU ile paylaştı ve çözüm önerileri tartışıldı.

DENİB AKADEMİ Finansal Tablolar Analizinde…

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olarak faaliyetlerine ara vermeden devam eden DENİB AKADEMİ'nin bu seferki eğitimi ise "Finansal Tablolar Analizi!” 12 Mayıs 2015 Salı günü yapılan eğitim tüm gün sürerken, 30 kişi sayısı sınırı ile gerçekleştirildi. Eğitimin sonunda, Eğitmen Nedim NARLI'dan sertifikalarını alan kursiyerler, DENİB AKADEMİ'ye böyle bir eğitimden dolayı minnettar olduklarını dile getirdiler…

Dış Ticaret Destek Elemanı Eğitimi Sertifika Töreni DENİB' de Yapıldı.

Denizli İhracat Birliği, Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak işbirliği çerçevesinde 9 Şubat 2015 - 12 Mart 2015 tarihleri arasında yürütülen "Dış Ticaret Destek Elemanı Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan kursiyerler için 8 Mayıs 2015 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda Sayın Valimizin katılımıyla Sertifika Töreni gerçekleştirildi.

Rus Alım Heyeti Denizli' de...

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda, Rusya Federasyonu genelinde toplam 84 bin metrekare mağazaya sahip Start A.Ş. iştiraki Domoyov Yapı Marketleri yetkililerinden oluşan 3 kişilik bir heyetin 06.05.2015 tarihinde Özel Nitelikli Alım Heyeti kapsamındaki ülkemizi ziyaretleri çerçevesinde Bursa ile birlikte Denizli' de alım heyeti organizasyonu düzenlenmiştir.

DENİB AKADEMİ Hız Kesmiyor...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olarak faaliyetlerine devam eden DENİB Akademi, Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile Dış Ticaret Eğitim Seminerleri düzenledi. Birinci oturumun Denizli İhracatçılar Birliği'nde yapılmasının ardından ikinci ve üçüncü oturumlar sırasıyla 29 Nisan 2015 tarihinde Uşak Atatürk Kültür Merkez ve 30 Nisan 2015 tarihinde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.

DENİB, CANTON Fuarını Mercek Altına Aldı

Dünya'nın en köklü ticaret fuarlarından biri olan ve Çin'in Gunagzhou kentinde düzenlenen Canton Fuarı'nın 3. Fazına Denizli İhracatçılar Birliği'nden bir heyet inceleme ziyareti gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Eğitimlere Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği ve Ekonomi Bakanlığı işbirliği ile 28.04.2015 Salı Günü, Uluslararası Rekabetçiliğin Desteklenmesinin Geliştirilmesi, Pazar Araştırma ve Pazara Giriş Desteği, Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi, Türk Ürünlerinin yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yeleştirilmesi ve TURQUALİTY' nin Destelenmesi ile Yurt Dışı Birim, Marka ve Tasarım Destekleri ile ilgili Dış Ticaret Eğitim Semineri Yapıldı.

Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması' nın Finalistleri Belirlendi.

Birliğimiz organizasyonunda gerçekleşen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması'nın Finalistleri 24 Nisan 2015 Cuma günü belirlendi.

Tekstil' de Ar-Ge Proje Pazarı Konuşuldu...

UTİB, DETGİS ve Birliğimiz işbirliğiyle, BUTEKOM - Bursa Tekstil ve Konfeksiyon AR-GE Merkezi tarafından, 21 Nisan 2015 Salı günü 13:00 - 17:45 saatleri arasında Birliğimiz Konferans Salonu' nda "UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe AR-GE Proje Pazarı Etkinliği”nin tanıtımı, tasarım ve teknik tekstil semineri gerçekleştirildi.

DENİB 2014 Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi.

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu' nun İbra edildiği 2014 olağan Genel Kurul Toplantısı 17.04.2015 Cuma Günü Denizli ihracatçılar Birliği Raşit GÜNTAŞ Salon'unda yapıldı…

DENİB'den Sosyal Sorumluluk Projesi…

DENİB'in destekleriyle, 3 Mayıs'ta Anemon Otelde gerçekleştirilecek defileyle ilgili olarak 16 Nisan 2015 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde basın toplantısı düzenleyen Denizlili ünlü modacı Sevgi Taşdan ve Rönesans Ajans yetkilisi Akif Örük, yapılacak olan defile hakkında bilgi verdi.

DENİB Heyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı' nda…

Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN 14 Nisan 2015 Salı günü Türkiye İhracatçılar Meclisi heyetini kabul etti. Erdoğan'ın davetine Türkiye'deki tüm ihracatçı birliklerinden toplamda 500 ihracatçı katılım sağladı.

DENİB, Finlandiya Büyükelçisi' ni Ağırladı...

Finlandiya Büyükelçisi Nina VASKUNLAHTİ ve ikinci Katip Anna HUOVİLA Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB)'nin resmi davetlisi olarak Denizli'de idi. DENİB binasında başlayan ziyarette, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Yönetim kurulu üyelerinin, Denizli'yi hem kültürel hem de ekonomik anlamda tanıtan bir sunum gerçekleştirildi.

Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması Ön Elemesi Yapıldı

Proje ve İnovasyon kültürünün daha küçük yaşlarda tesis edilmesi amacıyla, Birliğimiz organizasyonunda İlkokul - ortaokul ve lise eğitimi görmekte olan öğrenciler arasında düzenlenen Genç Mucitler Aranıyor İnovatif Fikirler Yarışması' na Denizli genelinde büyük ilgi gösterilmiş ve toplam 830 proje başvurusu gerçekleşmiştir.

DENİB AKADEMİ Eğitimlerine Devam Ediyor...

DENİB Akademi tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde “BülentBAŞAR.ComSatış-Pazarlama ve Yönetim Platformu” tarafından 09 Nisan 2015 Perşembe günü Birliğimiz üyelerine yönelik GÜVENLİ SATIŞ İÇİN MÜŞTERİ İSTİHBARATI, TAHSİLÂT ve RİSK YÖNETİMİ eğitimi gerçekleştirildi...

TexWorld İstanbul 2. Yılında

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 12 ülkeden 112 tekstil markasının stant açtığı fuarda, hazır giyim kumaşları ve aksesuarları sergileniyor.

DENİB, URGE Projesi Kapsamında ABD' de…

Ekonomi Bakanlığı destekleri ve Birliğimiz koordinatörlüğünde yürütülen "Denizli Ev Tekstili Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesinin Desteklenmesi” projemiz kapsamında "Newyork Yurt Dışı Pazarlama Programı” ‘nın ikincisi, projede yeralan 18 firmamızın katılımı ile 22-27 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

MARBLE 2015 İzmir' de Başladı...

21. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, İzmir'in yeni Fuar alanı olan Fuarİzmir ile birlikte 25 Mart 2015 Çarşamba günü açılışı gerçekleştirildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye'nin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Fuar İzmir, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU'nun katılımlarıyla gerçekleştirilen açılış töreniyle ile hizmete girdi.

2014 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı

Birliğimizin Yönetim Kurulu Kararı doğrultusunda 2014 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ile ilgili gündem ve toplantı tarihleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

İnovasyon Rüzgarı İzmir' de Esti...

Türkiye'nin inovasyon yolculuğundaki önemli duraklardan İnovasyon Haftası 2015 İzmir, 19-20 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen iki günlük yoğun programın ardından sona erdi. Birbirinden değerli ve renkli konuşmacıların bilgi birikimlerini ve deneyimlerini aktardıkları etkinlikleri, iki gün boyunca 9 bini aşkını ziyaretçi izledi.

Değer Yaratan Girişimcilik

DENİB Akdemi tarafından, Türkiye'de Girişimcilik alanında ilk eğitim verme ünvanına sahip olan ODTÜ TeknoKent Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ufuk BATUM'un eğitmenliğinde, "DEĞER YARATAN GİRİŞİMCİLİK" eğitimi verilmiştir.

Genç Mucitler AVM' ye Sığmadı!

Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda gerçekleştirilen "Genç Mucitler Aranıyor” İnovatif Fikirler Yarışması"nın tanıtım faaliyetleri kapsamında 14 Mart Cumartesi günü Forum Çamlık'ta gün boyu yarışmanın tanıtımı için açılan stant büyük ilgi gördü.

Türk Havlu ve Bornoz Günü - Rüştü BOZKURT - Dünya Gazetesi

Türkiye Hazır Giyim Federasyonu (TMHGF) ve Denizli Tekstil ve Giyim Sanayiciler Derneği (DETGİS) birlikte “Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü” düzenliyor. Geçen yıl paneldeki konuşmacılardan biriydim; bu yıl panel yönettim. Toplantıları başından sonuna özenle izledim, duyduklarımdan ve gördüklerimden çıkardığım dersleri paylaşmak istiyorum.

6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü Kutlamaları Coşkuyla Gerçekleşti...

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) öncülüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenen "6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü" dolayısıyla Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) destekleriyle Anemon Otel'de "Tekstil ve Hazır Giyim Vizyonu: Yenilik, Tasarım ve Markalaşma" konferansı düzenlendi.

DENİB AİLESİ, Yeni Emniyet Müdürü' nü Ziyaret Etti...

Denizli ihracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet 03.03.2015 Salı günü, geçtiğimiz haftalarda Konya'dan Denizli Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Sayın Hüseyin NAMAL'ı makamında ziyaret ettiler.

DENİB UFUK TURU Semineri…

Birliğimiz bünyesinde DENİB AKADEMİ tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü tarafından, 03.03.2015 Salı Günü DENİB Raşit GÜNTAŞ Konferans Salonu'nda "DENİB UFUK TURU” başlıklı bir seminer gerçekleştirildi.

DENİB, Genç Mucitlerin Öğretmenleri ile Buluştu…

Denizli İhracatçılar Birliği ile Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğinde "DENİB İnovatif Fikirler Yarışması"nın Öğretmenleri Bilgilendirme Toplantısı, 03.03.2015 Salı günü Denizli Polisevi' nde yapıldı.

İngiltere'de TURKISH TOWELS Rüzgarı...

Ekonomi Bakanlığımızın destekleri ve Birliğimizin koordinatörlüğünde yürütülen “Denizli Ev Tekstili Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesinin Desteklenmesi” projemiz kapsamında düzenlenen “İngiltere Yurt Dışı Pazarlama Programı” 18 firmamızın katılımı ile 22-27 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ "EAC Gümrük Birliği Bilgilendirme Semineri" Düzenledi.

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim organı olan "DENİB AKADEMİ" tarafından gerçekleştirilen, Ecocert Sertifika Merkezi Genel Müdürü Nurhan AYDIN'ın sunumuyla, EAC Gümrük Birliğini kapsayan Kazakistan, Rusya, Beyaz Rusya ve Kırgızıstan'a yapılan ihracatlar da EAC gümrük bildirgesi ürün dolaşımı hakkında 24 Şubat 2015 Salı günü "EAC Gümrük Birliği Bilgilendirme Semineri” düzenlendi.

DENİB Manchester Ticaret Odası'na Ziyaret Gerçekleştirdi.

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleriyle DENİB tarafından gerçekleştirilen Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme(URGE) projesi kapsamında İngiltere'de bulunan TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberindeki 18 firmadan oluşan ticari heyet Manchester Ticaret Odası'na (GMCC) 23 Şubat 2015 Pazartesi günü bir ziyaret düzenledi.

TİMAKADEMİ Denizli' den Geçti...

TİMAKADEMİ Şehirler Turu kapsamında gerçekleştirdiği ihracatçıları bilgilendirme seminerinin son durağı DENİZLİ idi. 17 Şubat 2015 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği işbirliği ile organize edilen TİMAKADEMİ semineri Denizli Dedeman Park Otel'de yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

DENİB 4. EV ve PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI Lansmanı Yapıldı...

Türkiye'de markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl 4.sü yapılacak olan “RÜYA ve DÜŞLER” temalı DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın lansman toplantısı 13 Şubat 2015 Cuma Günü DENİB Konferans Salonu'nda basının da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Başlıyor...

Birliğimizin sektöre genç, yenilikçi ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlediği ve bu yıl 4.sü yapılacak olan yarışmanın "Lansman Toplantısı” 13 Şubat 2015 Cuma Günü saat 14:00'de DENİB toplantı salonunda düzenlenecektir.

DENİB “2016 DUBAİ GULFOOD” İçin Temelleri Atıyor...

Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman KOCASERT ve DENİB Denetim Kurulu Üyesi ve Çalışkan Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya ÇALIŞKAN, 8-12 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Dünya'nın en büyük Gıda fuarı olma özelliğini taşıyan "Dubai Gulfood Fuarı" na katıldılar.

İFEXPO 2015 Çorap, İç Giyim, Ev ve Plaj Giyimi Fuarı İstanbul'da Başladı.

5-7 Şubat tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde devam edecek olan fuara, Denizli İhracatçılar Birliği de bir tanıtım standı ile katılırken, standda DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Yarışmasında dereceye giren tasarımlar sergileniyor.

DENİB GENÇ “MUCİT” LERİN PEŞİNDE...

Denizli'de ilkokul - ortaokul ve lise öğrenimi görmekte olan öğrencilerin, yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak, yenilikçi, özgün ancak keşfedilmemiş ve sadece fikir aşamasında kalmış projeleri tespit ederek hayata geçirmek, Denizli ve Türkiye'nin inovasyon yolculuğunda çocukların ve gençlerin katıksız fikirlerinden iş dünyası olarak faydalanmak ve onlara gerekli destekleri sunmak.

EGE' nin İHRACAT YILDIZLARI Parladı...

Ege Bölgesi'nin 2014 yılında yaptığı 18.8 milyar dolarlık ihracatın 6 milyar dolarını gerçekleştiren ihracat şampiyonları Ege İhracatçı Birlikleri tarafından ödüllendirildi.

Bursa' da Ev Tekstilinin Geleceği Masaya Yatırıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği(TETSİAD) - Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği(UTİB) yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla 30.01.2015 Cuma Günü, Türkiye'de evtekstili ve sektörünün mevcut sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü ortak toplantı gerçekleştirildi.

ANADOLU DOKUMACILARI GRUBU'nun Efsane Dokumalar Sergisi Bursa'da...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin sosyal sorumluluk çerçevesinde sponsorluğunu sürdürdüğü, Anadolu Dokumacıları Grubu tarafından düzenlenen "DOKUMACA” sergisinin 3.sü 29 Ocak 2015 Perşembe günü Bursa Merinos Tekstil Sanayi Müzesi' nde sunuldu.

TİMAKADEMİ Bursa' da, 2023 İhracat Stratejileri Değerlendiriliyor...

TİMAKADEMİ, Türkiye'nin 2023 yılı, 500 Milyar Dolar İhracat Hedefini gerçekleştirebilmesi için, firmaların kendi bünyelerinde stratejilerini nasıl yürütmeleri gerektiğini, strateji kapsamında yeni hedef pazarların neler olduğunu, bu pazarlara nasıl girileceğini, bu süreçte firmalara sağlanan devlet yardımlarının neler olduğunu en çok ihracat yapan 10 ilde anlatmayı sürdürüyor.

SOMUT ADIMLAR, Ege Üniversitesiyle Birlikte Devam Edecek...

DENİB & DETGİS işbirliği ile hazırlanan,Üniversite & Sanayi İşbirliğinde Somut Adımlarprojesinde 2. Program Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü ile gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ İlk Derse Simay BÜLBÜL İle Başladı...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin yaklaşık 1 yıldan bu yana yürüttüğü çalışmalar sonucunda, 26.01.2015 tarihinde Denizli Valisi Sükrü KOCATEPE'nin teşrifleriyle ve DENİB Yönetim kurulunun da hazır bulunduğu lansman toplantısında...

DENİB AKADEMİ'nin Lansman Toplantısı Yapıldı.

DENİB Akademinin lansman toplantısı ve protokol imza töreni 26 Ocak 2015'te Denizli İhracatçılar Birliğinde gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ LANSMANI

Denizli İhracatçılar Birliği'nin uzun süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı "DENİB AKADEMİ” çalışmalarına başlıyor. Üyelerine verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen DENİB, Akademi ile birlikte ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirecek.

Ünlü Modacı Simay BÜLBÜL ile Söyleşi

Simay Bulbul Kimdir?
Yeni kuşak Türk tasarımcılarından biri olan Simay Bülbül koleksiyonlarında deriyi kullanarak Türkiye'nin çok güçlü olduğu bu sektöre yepyeni bir vizyon getirmektedir.

Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e Veda Ziyareti

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Denizli il Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'e veda ziyaretinde bulunarak, hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

HEIMTEXTIL'İN Ardından...

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil Frankfurt'u geride bıraktık. Doğrusunu söylemek gerekirse büyük umutlarla gittiğimiz Frankfurt'tan genel anlamda memnun döndüğümüzü ifade etmek gerek. 68 ülkeden 2.759 standın açıldığı, 68.000'den fazla kişinin ziyaret ettiği Heimtextil Frankfurt Fuarı'na aynı zamanda uluslararası bir ev tekstili kongresi gözü ile de bakmak mümkün.

Frankfurt Başkonsolosu Protokol Daveti

Frankfurt Başkonsolosumuz Sayın Ufuk EKİCİ'nin protokol davetine Denizli İhracatçılar Birliğini temsilen Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ERİKOĞLU katıldı.

HEIMTEXTIL 2015 FRANKFURT'TA BAŞLADI

Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı 14 Ocak 2015'te Almanya'nın Frankfurt kentinde başladı. Cumartesi gününe kadar devam edecek fuara Türkiye'den yaklaşık 160 firma katılırken, fuarda DENİB üyeleri tarafından 47stand açıldı.

Amerikalı Öğrenci Grubu DENİB'de...

Amerika Birleşik Devletleri State University of New York at Buffalo (SUNY) üniversitesinde, işletme bölümünden 13 öğrenci ve 2 profesör, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyarette bulundular.

DENİB Geleneksel HEIMTEXTIL Toplantısı Denizli Polis Evi' nde Yapıldı...

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Denizli için son derece önemli olan Heimtextil Fuarı öncesi her sene olduğu gibi bu sene de bir değerlendirme ve hazırlık toplantısı organize edildi.

2014 Yılı Değerlendirme Toplantısı

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 05.01.2015 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Türkiye'nin İlk İhracatı, Denizli'nin Geleneği Haline Geldi...

Yeni yılın ilk saatlerinde tıpkı 2014 yılının ilk saatlerinde olduğu gibi, Denizli İhracatçılar Birliğinde yeniden yılın ilk ihracatı heyecanı yaşandı.

DENİB' den Vergi Dairesi Başkanı' na Ziyaret...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberinde bulunan heyet bugün(30.12.2014) Denizli Vergi Dairesi Başkanı Zafer EVCİ'ye bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Hazırgiyim Sektör Çalıştayı İzmir'de Düzenlendi...

Geçtiğimiz Haftasonu Cumartesi(27.12.2014) günü, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ve Ekonomi Bakanlığı bürokratlarının katılımıyla düzenlenen “Hazırgiyim Sektör Çalıştayı”nda sektörün öne çıkan sorunları çözüm önerileri ve geleceğe ilişkin beklentileri ortaya kondu.

Serbest Bölgeler Çalıştayı - Denizli Buluşması

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliğinde 13.12.2014 Cumartesi günü Serbest Bölgeler Çalıştayı için Ekonomi Bakanlığı ve Tim yetkilileri Denizli'de bir araya geldi.

DENİB' den Yeni Gümrük Müdürüne Tebrik Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) Genel Sekreterliği tarafından, Denizli Gümrük Müdürlüğü Görevine atanan Mehmet ŞENSOY'a 11.12.2014 Perşembe Günü bir tebrik ziyareti düzenlendi.

DENİB Eğitimlerine Ara Vermeden Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, "Faktoring ile Alacakların Garantisi, Finansmanı ve Tahsilatı" konulu eğitim programı 09 Aralık 2014 tarihinde Birliğimizin Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

İNOVASYON Rüzgarı İstanbul' da Esti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik AŞ, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığında bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" sona erdi. İstanbul'da 3 gün boyunca yaklaşık 40 bin kişinin katıldığı İnovasyon Haftasında, Hollanda ise partner ülke olarak yer aldı.

Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Gerçekleştirildi...

Denizli'de işgücünü arz edenler ile işgücü talep edenleri, kamu kurumları, yerel yönetim, üniversite, sanayici ve işletmeci işbirliğinde buluşturarak mesleki eğitim, istihdam ve insan kaynakları konusunda taraflar arasındaki bu işbirliğini kalıcı ve kurumsal hale getirmek amacıyla ...

ZEYBEKCİ Proje Uzmanlarına Sertifikalarını Verdi...

Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) ve Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA) işbirliği ile gerçekleştirilen "Her Firmaya Bir Proje Uzmanı, Proje Bilgilendirme ve Hazırlama Eğitimi” isimli proje 07.11.2014 tarihinde tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar için 29.11.2014 Cumartesi günü Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin de katılımıyla sertifika töreni gerçekleştirildi.

Uygulamalarda Akreditifler ve BPO (Banka Ödeme Yükümlülükleri) Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülmekte olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde, 29.11.2014 Cumartesi Günü Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda "Uygulamalarda Akreditifler ve BPO (Banka Ödeme Yükümlülükleri) Eğitimi” gerçekleştirildi.

DENİB Dış Ticaret Eğitim Programı Gerçekleştirildi...

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizasyonunda, firmaları ihracata yönlendirmek ve dünya pazarlarında rekabet gücü kazanmalarına destek vermek ve...

Home&Tex Fuarı' nda Denizli Rüzgarı ...

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Fuarcılıkişbirliğiyle düzenlenen, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarı EVTEKS'ten sonra en önemli ev tekstili fuarı olanHOME&TEX,19-22 Kasım 2014 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçekleştirildi.

Türkiye İnovasyon Haftası Finali 4-5-6 Aralık' ta İSTANBUL' da...

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliği ile düzenlenen, Türkiye'de inovasyonun önemini anlatmak ve inovatif çalışmaları desteklemek için gerçekleştirdiği Tükiye !novasyon Haftası'nın Finali 4-5-6 Aralık'ta İstanbul Kongre Merkezi Harbiye'de gerçekleşecek.

Gardenya Tekstil 'den Büyük Başarı!

Denizlili Gardenya Tekstil Türkiye İhracatçılar Meclisi(TiM) tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin ilk İnovasyon Geliştirme programı olan İnovaLİG - İnovasyon Liderleri programında gerçekleştirdiği İnovasyon, Ar-Ge, Marka ve Tasarım yatırımları ile...

Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul İçin Start Verildi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından; Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik A.Ş, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığında bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek olan ve Hollanda'nın partner ülke olduğu Türkiye İnovasyon Haftası, adeta geleceğin insanlarını İstanbul'a taşıyacak.

Denizli “Türkiye ve Dünya Ekonomisinde Son Gelişmeler ve Beklentiler” adlı Ekonomi Zirvesine Ev Sahipliği Yaptı...

Ekonomi Bakanlığı tarafından, Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Son Gelişmeler ve Beklentiler konulu toplantı 15 Kasım 2014 Cumartesi günü Denizli Dedeman Park Otel'de gerçekleşti.

Türkiye Yunanistan İş Forumu İzmir'de Gerçekleşti...

Türkiye-Yunanistan İş Forumu, 12 Kasım 2014 Çarşamba günü İzmir'de gerçekleşti.

DENİB Yönetimi SARIGERME'de …

DENİB Yönetimi, aileleri ile birlikte 7-9 Kasım 2014 tarihlerinde Sarıgerme'de bir araya gelerek yorgunluklarını attı.

DENİB'den Protokol Ziyaretleri...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman KOCASERT ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, Denizli Protokolü'ne 04.11.2014 Salı Günü ...

Fuarları Etkin Kullanma ve Stand Görevlileri Geliştirme Eğitimi

Türkiye Ev Teksitil Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSiAD) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENiB), işbirliği ile 23 Ekim 2014 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliğimiz Konferans Salonu'nda ...

DUBAİ, Türk Yatırımcıları İstiyor...

Türkiye ihracatçılar Meclisi'nin Sektörlerin başkanları ile gerçekleştirdiği Ekim Ayı Sektörler Konseyi Toplantısı İstanbul Dış Ticaret Kompleksi'nde 16 Ekim 2014 Perşembe günü gerçekleştirildi.

DENİB Yönetim Kurulu' ndan Vali ve Kaymakamlara Ziyaret

TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'in başkanlığındaki DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Ekim 2014 Çarşamba günü, Denizli Valisi Sayın Şükrü KOCATEPE, Merkezefendi Kaymakamı Sayın Şükrü GÖRÜCÜ ve Pamukkale Kaymakamı Sayın Veysel BEYRU'ya birer nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

KOCASERT, Ekonomi Bakanı ZEYBEKCİ Başkanlığında Gerçekleştirilen Japonya Ticari Heyetine Katıldı...

Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ, beraberinde TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, MÜSİAD Genel Başkanı Nail OLPAK, TİM Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet GÜLEÇ ve birçok iş adamının da katıldığı bir heyetle Japonya'ya gitti.

PROJE UZMANI Olmayan Firma Kalmayacak...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)'nın 2014 yılı teknik destek programı kapsamında desteklenen “Her Firmaya Bir Proje Uzmanı, Proje Bilgilendirme ve Hazırlama Eğitimi” isimli projesi çerçevesinde yürütülen eğitimin ilk günü...

Her Firmaya Bir Proje Uzmanı

T.C. GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI tarafından 2014 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI kapsamında desteklenen...

TiM ve Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Markası'nı Kamuoyuyla Tanıştırdı...

Türk sanayisini yurt dışında üst düzeyde temsil etmek ve Türk Malı' algısını yükseltmek amacıyla 28 Eylül 2014 Pazar günü, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM)...

62 Ülkenin Büyükelçisi TİM' in Evsahipliğinde Bir Araya Geldi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ülkemizdeki 62 ülkenin temsilcileri ile medeniyetlerin birleştiği şehir Mardin'de bir araya geldi.

DENİB' den ABD' ye Çıkarma...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Amerika Birleşik Devletleri'ne bir yurt dışı pazarlama faaliyeti düzenlendi.

DENİB' den Gıda İhracatçılarına Ziyaret...

Denizli İhracatçılar Birliği aralarında Yönetim Kurulu Üyesi Süreyya ÇALIŞKAN, Yasin ÖZPEK, Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ ve Şube Müdürü Mustafa ÖNKÜ'nünde bulunduğu ...

DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasında Muhteşem Final

Denizli'nin tanıtımı ve tekstil sektörüne büyük katkı sağlayan, DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın bu yıl 3.sü düzenlendi. Muhteşem bir finale sahne olan yarışma 5 Eylül Cuma günü Denizli Anemon Otel'de gerçekleştirildi.

Bu Ay İhracat Rakamları Ağrı' da Açıklandı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, ihracat rakamları her ay başka bir ilde açıklanıyor. Ağustos ayı ihracat rakamları 1 Eylül Pazartesi günü, Ağrı Doğubayazıt'ta İshak Paşa Sarayı'nda açıklandı.

Tasarım Finaline Doğru...

Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen ve Denizli İhracatçılar Birliği'nin bu yıl 3.sünü düzenleyeceği Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması için hazırlıklara hız kesmeden devam ediliyor.

Denizli Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü, Bundan Böyle Bölge Müdürlüğü Olarak Hizmet Verecek

3 Milyar Doların üzerindeki ihracatı ile, Türkiye'nin en fazla ihracat gerçekleştiren sekizinci şehri olan Denizli'de uzun yıllardır faaliyetini sürdüren Denizli Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü, yapılan yasal düzenleme ile Pamukkale Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü olarak hizmet verecek.

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı KOCASERT, Bayramda CERN 'deydi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden bir heyet 28-29 Temmuz tarihlerinde, TİM tarafından organize edilen Inovasyon Haftasında seçilen öğrencilerle birlikte, İsviçre'de çalışmalarını yürütmekte olan Avrupa Nükleer araştırmalar Merkezi -CERN'e bir inceleme ziyareti gerçekleştirdi.

TİM Yönetim Kurulu Merkez Bankası Başkanı İle Bir Araya Geldi...

TCMB Başkanı Sayın Erdem BAŞÇI ile TİM Yönetim Kurulu 25 Temmuz 2014 tarihinde İstanbul' da bir toplantı gerçekleştirmiştir.

DENİB, Hizmetiçi Eğitimleri Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği ilkini yaklaşık iki ay önce gerçekleştirdiği ve ilk konusu "İLETİŞİM” olan eğitim programlarının ikinci ayağı bu hafta gerçekleştirildi.

TİM' den Ankara Çıkarması...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Sektörler Konseyi üyeleriyle Ankara'da bir dizi temaslarda bulunmak üzere 22.07.2014 Salı Günü Ankara'ya, aralarında Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı ve TİM Başkan Vekili Süleyman KOCASERT'in de bulunduğu 35 kişilik heyetle adeta çıkarma yaptı.

TİM Yönetim Kurulu CUMHURBAŞKANI ile Görüştü.

TİM Yönetim Kurulu 17.07.2014 Perşembe Günü İstanbul'da Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL'ü ziyaret etti.

Dahilde İşleme Rejimi Değerlendirme Kurulu Ankara' da Toplandı.

İlgili mevzuat çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Dahilde İşleme Rejimi Değerlendirme Kurulu bugün (17 Temmuz 2014) Ankara'da Ekonomi Bakanlığında toplandı.

DENİB, Başarılı Tasarımcıları Yurt Dışına Eğitime Gönderiyor...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen, Ekonomi Bakanlığı'nın desteklediği Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'nın finalistleri devlet desteği ile yurtdışında eğitim hakkı elde etmeye devam ediyor.

TİM Öncülüğünde İhracatın Finansmanı İstanbul' da Masaya Yatırıldı

Dünya Bankası ve Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) tarafından düzenlenen "İhracatın Finansmanı" konulu toplantıda, TİM Başkan'ı Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin finansman konusunun ihracatçılar için son derece kritik bir öneme sahip olduğunu vurgulamasıyla,

DENİZLİ Protokolünden KOCASERT' e Tebrik Ziyareti

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT'in, 12 Haziran 2014'te önce Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu üyeliğine, ardından da TİM Başkan Vekilliğine seçilmiş olması nedeni ile 20 Haziran 2014 Cuma günü, Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR,

DENİB' den Ankara Çıkarması...

Denizli İhracatçılar Birliği, kalabalık bir heyet ile 18 Haziran 2014 Çarşamba günü, bazı temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

DENİB Tasarım Yarışmasında Finalist Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bu yıl 3.'sü düzenlenen “DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nda, gönderilen başvuruların Jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından belli olan finalistler ile 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Denizli İhracatçılar Birliğinde, finalistlere yönelik bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

KOCASERT TİM'de Başkan Vekili...

7 Haziran 2014 Cumartesi günü gerçekleşen TİM Genel Kurulu'nda yapılan seçimin ardından DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu'nda tüm delegelerin desteğini alarak, Sektörler Konseyi temsilciliğine seçilmişti.

Mutlu Sona Eren Masal Gibi Defile

Denizli İhracatçılar Birliği ana sponsorluğunda, Denizli Koruyucu Aile Derneği ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen ve Denizlili Tasarımcı Emre Coşgun'un koleksiyonunun sergilendiği defile, 10 Haziran Akşamı Pamukkale Colossae Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB 3. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının Finalistleri Belli Oldu...

Ekonomi Bakanlığının katkılarıyla Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı.

Lüksemburg Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

Lüksemburg'un Ankara Büyükelçisi Arlette Conzemius ve beraberindeki heyet 9 Haziran'da Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Soma' ya Yardım Kampanyası

DENİB' den Soma' ya Yardım Kampanyası

Denizli' ye Bir Önemli Görev Daha...

Türkiye İhracatçılar Meclisi Sektörler Konseyinde, Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektörünü DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT temsil edecek.

TİM Genel Kurulu' nda İhracat Ödülleri Sahiplerini Buldu.

İstanbul'da gerçekleştirilen 21. TİM Genel Kurulu'nda, ülke çapında 26 farklı sektörde en fazla ihracat gerçekleştiren 3 firmaya ödülleri takdim edildi.

İnovasyon Haftası Öğrencilerin Ufkunu Açıyor

Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ege İhracatçı Birlikleri tarafından İzmir'de düzenlenen Ege Bölgesi İnovasyon Haftası etkinliği 29-30 Mayıs tarihlerinde İzmir'de gerçekleşmiş,

DENİB Ailesi, Çalışkan Tarım'ın Evsahipliğinde Bir Araya Geldi

Denizli İhracatçılar Birliği yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve TİM delegelerinden oluşan DENİB ailesi, 2 Haziran Pazartesi günü, Çalışkan Tarım'da Süreyya ÇALIŞKAN'ın ev sahipliğindeki yemekli toplantıda bir araya geldi.

TİM İzmir İnovasyon Haftası Başladı

Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ege İhracatçı Birlikleri tarafından İzmir'de düzenlenen İnovasyon Haftası etkinliği başladı.

EXIMBANK Kredi ve Faaliyetlerinin Tanıtımı Toplantısı

MÜSİAD Şubesi tarafından düzenlenen “Eximbank Kredi ve Faaliyetlerinin Tanıtım Toplantısı” 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

20. EVTEKS Fuarının Ardından...

Her yıl Mayıs ayında gerçekleştirilen Uluslararası Evteks fuarının 20.'si bu sene 21-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlendi.

DENİB Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, göreve gelmelerinin ardından ziyaretlerine devam ediyor.

Denizlili Firmalar İSTANBUL EVTEKS Fuarına Hazır

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından İstanbul Evteks fuarı öncesinde fuara katılan firmalarla, 15 Mayıs Perşembe akşamı Denizli Polisevinde bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

DENİB' den URGE Projesi Kapsamında Eğitim

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülmekte olan "Denizli Tekstil Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında, proje dahilindeki firmalara yönelik olarak "Ticari İstihbarat ve Uluslararası Pazarlama” eğitimi düzenlendi.

DENİB Hizmetiçi Eğitimleri Başladı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından düzenlenen hizmetiçi eğitim seminerlerinden ilki, geçtiğimiz haftasonu “iletişim” konusunda yapıldı.

DENİB, Hazırgiyim Sektör Kurulu' nda Söz Sahibi

Türkiye'nin farklı bölgelerinde yapılan ihracatçı birlikleri seçimlerinin tamamlanmasının ardından, Türkiye İhracatçılar Meclisi bünyesinde oluşan Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu toplantısının ilki İstanbul'da gerçekleştirildi.

DENİB'in Desteklediği "ALINTERİ" Sergisinin Açılış Yapıldı...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından desteklenen "Alınteri" konulu fotoğraf sergisinin açılış kokteyli, 25 Nisan 2014 Cuma günü 18:00'de Forum Çamlık'ta gerçekleştirildi.

"ÇOCUK GELİN OLMASIN" Projesinden Ses Var...

Denizli İhracatçılar Birliği‘nin TİM Hazırgiyim Sektör Kurulu'nun destekleriyle, Mardin'e bağışladığı dikiş atölyesi makinaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin de onurlandığı bir tören ile Mardin'e gönderilmişti.

Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) 15. Genel Kurul Toplantısı Denizli'de Gerçekleşti...

Uluslararası bir kuruluş olan, Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Genel Kurul Toplantısı bu sene EUSA üyesi olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ev sahipliğinde 3-6 Nisan 2014 tarihleri arasında Denizli'de gerçekleşti. Denizli İhracatçılar Birliği toplantıya "Made by Denizli" projesi kapsamında ev sahipliği yaptı.

Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Heyeti Denizli'de...

Uluslararası bir kuruluş olan, Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Genel Kurul Toplantısı bu sene EUSA üyesi olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ev sahipliğinde 3-6 Nisan 2014 tarihleri arasında Denizli'de gerçekleştiriliyor.

Denizli Uluslararası Genel Kurul' a Ev Sahipliği Yapıyor

Uluslararası bir kuruluş olan, Avrupa Üniversite Sporları Birliği (EUSA) Genel Kurul Toplantısı bu sene Türkiye'de gerçekleştiriyor. Söz konusu toplantının Denizli-Pamukkale'de gerçekleştirilecek olması ise Denizli açısından önemli bir şans olarak değerlendirilebilir.

2014 Mart Ayı İhracat Değerlendirmesi

Değerli Basın Mensupları, Mart ayına ilişkin ihracat rakamlarını değerlendirmek üzere düzenlemiş olduğumuz basın toplantımıza hoş geldiniz.

DENİB ORGANİZASYONUNDA UŞAK'ta DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Ekonomi Bakanlığı ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği program kapsamında, 27 Mart 2014 Perşembe günü Uşak Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesi Mustafa Kemal Paşa Anfisi'nde bir Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri gerçekleştirilmiştir.

2013 Yılı Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı

Birliğimizin Yönetim Kurulu Kararı doğrultusunda 2013 yılı olağan genel kurul toplantısı ile ilgili gündem ve toplantı tarihleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

İzmir Marble ve Teknolojileri Fuarı

26-28 Mart 2014 tarihlerinde İzmir'de düzenlene 20. Marble Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nın açılışı Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ tarafından yapıldı.

İhracatın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Denizli İhracatçılar Birliği tarafından “İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” organizasyonu gerçekleştirildi.

Denizli' den Mardin ve Şırnak Çıkartması

“İşadamları, STK temsilcileri ve gazetecilerden oluşan” Denizli heyeti, Ekonomi Bakanımızın Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin ve TİM Başkanı Sayın
Mehmet Büyükekşi'nin de katılımlarıyla 13 Mart 2014'te Mardin ve Şırnak'taydı.

8 Mart 'ta DENİB 'den İki Önemli Etkinlik

8 Mart 2014 Cumartesi günü, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin ve Denizli Protokolünün teşrifleri ile Denizli İhracatçılar Birliğinde iki önemli etkinlik gerçekleştirildi.

Şubat Ayı İhracat Rakamları Denizli'de Açıklandı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her ay başka bir kentte açıklanan ihracat rakamları 1 Mart 2014 Cumartesi günü Denizli'de açıklandı.

DENİB Heyetinden Yeni Atanan Denizli Emniyet Müdürüne Ziyaret

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Veli OĞUZ, Yücel BAYAM ve Bekir Serdar MUTLUBAŞ ile Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'tan oluşan DENİB Heyeti, ilimize yeni atanan Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR'i, 26 Şubat 2014'te makamında ziyaret etti.

Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında DENİB' e Ziyaret

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, 26 Şubat 2014'te Denizli Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd Aruntaş ve beraberindeki heyet Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

İNTEGRO POLAND Polonya' da Bulunan DENİB Heyetinin Katılımıyla Açıldı

Denizli tekstil sektöründe farklı bir ürün kalemiyle Denizli tekstiline ve ekonomisine katkıda bulunan Tosunoğlu Tekstil, markalaşma ve kurumsallaşma adına ilk adımını Polonya'daki Poznan şehrinde attı. Geçtiğimiz hafta Poznan'daki Swarzedz mevkinde showroom/ofis ve depo olarak faaliyet gösterecek birimin açılışı gerçekleştirildi.

DENİB Heyeti Polonya Pazarından Umutlu…

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından, Ekonomi Bakanlığının Destekleri ile gerçekleştirilen URGE projesi kapsamında, Polonya'ya düzenlenen "Yurtdışı Pazarlama Faaliyeti” sona erdi.

Denizli'den Polonya'ya Çıkartma

16-20 Şubat 2014 tarihleri arasında, Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile yürütülmekte olan URGE Projesi kapsamında, Polonya'ya bir yurt dışı pazarlama faaliyeti düzenlendi. Denizli Ev Tekstili Küme'sinde yer alan 13 firmadan 21 temsilcinin katıldığı faaliyet kapsamında ikili görüşmeler, fuar ziyareti ve işadamları derneği yetkilileri ile toplantılar yer alıyor.

DENİB ve DETGİS İşbirliğinde GEKA Destekleri Hakkında Seminer

11 Şubat 2014 Salı günü Denizli İhracatçılar Birliği Toplantı Salonunda DENİB ve DETGİS işbirliğinde, GEKA uzmanlarının katılımlarıyla bir bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

DENİB' den ABD Pazarı Hakkında Seminer

5 Şubat 2014 Çarşamba günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde, “Ev Tekstili Sektörü ABD Pazara Giriş Semineri” düzenlendi.

DENİB Mobil Uygulaması, Akıllı Telefonlarda ve Tabletlerde

30 Ocak 2014 Perşembe günü, DENİB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin MEMİŞOĞLU ve Bekir Serdar MUTLUBAŞ'ın katılımıyla gerçekleşen Basın Toplantısında, DENİB Mobil Uygulamasının tanıtımı yapıldı.

Dünya Gümrük Günü Çerçevesinde DENİB'e Ziyaret

Denizli Gümrük Müdürü Sayın Aydın GÜNGÖR ve beraberindekiler, 27 Ocak 2014 Pazartesi günü Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler.

DENİB'den Örnek Bir Sosyal Sorumluluk Projesi Daha...

Türkiye 75 Milyonun üzerinde nüfusu ile büyük ve güçlü bir ülke. Türkiye'nin büyüklüğü ve gücü sadece nüfusundan kaynaklanmıyor. Sahip olduğu tarihi miras, kültürel zenginlik, dinamik ve çalışkan insanları ve gelişen ekonomisi ve siyasi etkinliği, Türkiye'nin en önemli donanımları.

DENİB Heyeti, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ' yi Makamında Ziyaret Etti

20 Ocak 2014 Pazartesi günü, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ'yi makamında ziyaret etti.

DOMOTEX Halı Fuarında Denizli' yi BAYKENT Tekstil Temsil Etti...

80 ülkeden 45.000 kişinin ziyaret ettiği Domotex Fuarında, 57 ülkeden 1350 firma stand açarak ürünlerini sergiledi.

DENİB Yönetimi İlimizde Görev Yapan Kaymakamlarla Buluştu...

14 Ocak 2014 Salı günü, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin MEMİŞOĞLU, Yücel BAYAM ve Bekir Serdar MUTLUBAŞ'ın ev sahipliğinde, Çal Kaymakamı Sayın Erdal ÇETİNBAŞ, Baklan Kaymakamı Sayın Mustafa TÜRKCAN, Babadağ Kaymakamı Sayın Nebi ÇANGA, Güney Kaymakamı Sayın Onur ŞATIROĞLU, Buldan Kaymakamı Sayın Hacı UZKUÇ ve Bekilli Kaymakamı Sayın Akın ZOR Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdiler.

DETGİS' den DENİB' e Ziyaret...

DETGİS Başkanı İsa DAL ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 14 Ocak 2014'te DENİB'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB'den FRANKFURT Sanayi ve Ticaret Odasına Ziyaret...

8-11 Ocak 2014 tarihleri arasında Almanya'nın Frankfurt kentinde gerçekleşen Heimtextil Fuarı'na Denizli'den stand açan firmaların yanında çok sayıda firma temsilcisi ziyaretçi olarak katıldı.

ABD'li Öğrencilerden DENİB'e Ziyaret...

10 Ocak 2014 Cuma günü, Amerika Birleşik Devletleri State University of New York at Buffalo (SUNY) üniversitesinden bir grup öğrenci Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

HEIMTEXTIL FRANKFURT Devam Ediyor...

61 ülkeden 2718 standın açıldığı ve 8 Ocak Çarşamba günü başlayan 2014 Heimtextil Frankfurt fuarı devam ediyor.

DENİB Geleneksel HEIMTEXTIL Toplantısı North Point Otel de Yapıldı...

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve Denizli için son derece önemli olan Heimtextil fuarı öncesi her sene olduğu gibi bu sene de bir değerlendirme ve hazırlık toplantısı organize edildi.

DENİB'de Bir İlk... Tarihi İmza Bakan ZEYBEKCİ'den...

2014' ün ilk ihracatını DENİB' de EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ onayladı...

Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ Denizli İhracatçılar Birliği'ni Ziyaret Etti...

27 Aralık 2013 Cuma günü Denizli'de kurum ve kuruluşları ziyaret eden Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Denizli İhracatçılar Birliği'ne de bir ziyaret gerçekleştirdi.

ZEYBEKCİ' nin Bakanlığı Denizli İçin Bir Değil İki Defa Şans...

Son kabine revizyonunda Denizli Milletvekilimiz Sayın Nihat ZEYBEKCİ'nin, Ekonomi Bakanı olarak kabinede görev alması hepimizi çok mutlu etti. Gece geç saatlerde Sayın Başbakanımızın yeni kabine üyelerini açıklaması ile, Denizli'de adeta sabah erken oldu.

Türkiye İnovasyon Haftasının Ardından….

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Ekonomi Bakanlığı'nın İşbirliği ile organize edilen Türkiye İnovasyon Haftası, 28-30 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da, İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

DENİB Heyeti Ankara' da

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin MEMİŞOĞLU, Veli OĞUZ, Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ ve Birliğimiz üyelerinden oluşan DENİB Heyeti, TBMM'de Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı olan Denizli milletvekili Sayın Nihat ZEYBEKÇİ'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

EUSA Genel Sekreterinden DENİB' e Ziyaret

22 Kasım 2013 Cuma günü, EUSA-Avrupa Üniversite Sporları Birliği Genel Sekreteri Sayın Matjaž Pečovnik, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Sayın Kemal Tamer ve Genel Sekreteri Sayın Erdoğan Çelebi, Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret ederek Başkan Süleyman Kocasert ile görüştü.

DENİB Hizmet Algı Anketi

DENİB' in üyelerimiz nezdine algısının nasıl olduğunu ölçmek adına, % 94'lük bir kısmı yüz yüze olmak üzere bir anket uygulaması yapılmıştır.

HOMETEX Fuarı Başladı

DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, 14 Kasım 2013'te Home&Tex Dekorasyon ve Ev Tekstili Fuarı'nın açılışına katıldı.

Tataristan Başbakan Yardımcısından TİM' e Ziyaret

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, 14 Kasım 2013'te Türkiye İhracatçılar Meclisi'ni ziyaret eden Tataristan Başbakan Yardımcısı, Sanayi ve Ticaret Bakanı Rapil Zaripov ile yapılan toplantıya katıldı.

Türkiye İnovasyon Haftası Geleceğin Fikirlerini Ağırlıyor...

Bu yıl 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türkiye İhracatçılar Meclisi, bu yılki Türkiye İnovasyon Haftası etkinliklerini 28-30 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenliyor. TİM, Türkiye İnovasyon Haftası ile inovasyon ve Ar-Ge'nin Türkiye ekonomisi ve ihracatında taşıdığı önemi bir kez daha Türkiye gündemine taşıyor.

ÇİN, Denizli' nin Yeni Hedef Pazarı...

27-29 Ağustos 2013'te Şangay'da gerçekleşen Intertextile Shanghai fuarına Denizli'den toplam 11 firma stand açarak katılmıştı. Bu firmalardan 8'i ise Ekonomi Bakanlığı ile işbirliği içerisinde yürütülmekte olan URGE projesi kapsamında fuar için ortak bir strateji belirlemişler ve birlikte hareket etmişlerdi.

Başkan KOCASERT PAÜ' de Öğrencilerle Buluştu...

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Pamukkale Üniversitesi Genç Gönüllüler Topluluğu tarafından organize edilen Kariyer Günleri Etkinliğine konuşmacı olarak katıldı.

Buldan MYO'da Eğitim Yılı Açılış Dersini DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT Verdi...

23 Ekim 2013 Çarşamba günü, Pamukkale Üniversitesi Buldan Meslek Yüksekokulunda, Hayırsever Süleyman Acıpayamoğlu tarafından yaptırılan Ek Bina'nın açılış töreni gerçekleştirildi. Denizli Valisi Abdülkadir DEMİR ve PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin BAĞCI'nın da katıldığı açılış töreni programında yer alan “Eğitim Öğretim Yılı Açılış Dersi”ni öğrencilere, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT verdi.

Bremen Kalkınma Ajansı' ndan DENİB'e Ziyaret

21 Ekim 2013 Salı günü, Güney Ege Kalkınma Ajansının davetlisi olarak Denizli'de bazı temaslarda bulunan Bremen Kalkınma Ajansı yetkilileri, Denizli İhracatçılar Birliğine de bir ziyaret gerçekleştirdi.

Uşak Karahallı Heyeti' nden DENİB' e Ziyaret

Karahallı Kaymakamı Sinan Aslan, Karahallı Belediye Başkanı Nihat Süzek ile birlikte, Karahallı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri ve beraberindekilerden oluşan Karahallı heyeti, 4 Ekim 2013 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB 2. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasında Muhteşem Final

Başvuru aşamasından final gecesine, aylar süren uzun bir süreci kapsayan DENİB 2. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım yarışmasında final programı 27 Eylül 2013 Cuma akşamı Denizli Fuar alanında gerçekleştirildi.

DENİB Yönetiminden, DTO Başkanı Özer'e Tebrik Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Yücel BAYAM, Veli OĞUZ ve Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'tan oluşan DENİB heyeti, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet ÖZER'i makamında ziyaret etti.

Ürettiği Havlular Denizli'nin Adını Duyurmaya Devam Ediyor.

2013 Avrupa Basketbol Şampiyonasının Havluları Denizli'den…

INTERTEXTILE SHANGHAI Fuarının Ardından...

27 - 29 Ağustos 2013 tarihleri arasında Çin'de gerçekleşen ve Denizli'den toplam 11 firmanın katıldığı Intertextile-Shanghai fuarı sona erdi. Ekonomi Bakanlığı ile işbirliği içerisinde Denizli İhracatçılar Birliği'nin organizasyonunda, URGE projesi kapsamında açılan standda DENİB üyesi firmaların ürünleri sergilenirken, fuarda Türkiye'den toplam 44 stand yer aldı.

Çin Fuarında, Denizli Damgası...

Ev Tekstili Sektöründe Dünya çapında söz sahibi olan Denizli, tekstil sektörünün önemli merkezlerinden Çin'de düzenlenen Intertextile Shanghai Fuarına 11 firma ile ve toplamda yaklaşık 250 metrekarelik stand alanı ile katılarak ürünlerini sergiledi.

DENİB Ailesi, İftar Yemeğinde Buluştu.

5 Ağustos 2013 Pazartesi akşamı, DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personeli, aileleri ile birlikte iftar yemeğinde buluştu. Tuna Petrol Dinlenme Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine , Denizli İhracatçılar Birliğinin önceki dönem başkanları da davet edildiler.

Denizlim Derneği'nden DENİB'e Ziyaret...

Ankara Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği'nin genç temsilcileri, 2 Ağustos 2013 Cuma günü, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

Denizli Valiliği Tarafından, Denizli Emniyet Müdürlüğü' ne Başarı Belgesi Takdim Edildi...

Uzun süre ülkemiz gündeminde olan "gezi parkı" eylemleri esnasında, sağduyulu yaklaşımı ile örnek olan Denizli Emniyet Müdürlüğü, Denizli Valiliği tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi. Düzenlenen törende görev alan Emniyet Mensuplarına da başarı belgeleri takdim edildi. Denizli Emniyet Müdürü Sayın Zeki BULUT'a başarı belgesini Denizli Valisi Sayın Abdülkadir DEMİR verdi.

DESİAD Yönetim Kurulu' ndan DENİB' e Ziyaret

2013 yılı başlarında göreve gelen Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyarette bulundu. Programın yoğunluğu nedeniyle geç yapıldığını ifade eden DESİAD Başkanı Ahmet YAVUZÇEHRE ve heyetin ziyareti, 23 Temmuz 2013 Salı günü DENİB Toplantı Salonunda gerçekleşti.

DENİB' in 20. Yıl Gururu

22 Temmuz 2013 Tarihli Milliyet Gazetesinden...

Zihinsel Engelli Çocuklar İçin Projelere Üreten Dernekten DENİB'e Ziyaret

18 Haziran 2013 Salı günü, “Zihinsel Engelli Çocukları Koruma, Okullarını ve Yaşam Evlerini Yaptırma ve Yaşatma Derneği” Yönetim Kurulu üyeleri tarafından DENİB'e bir ziyaret gerçekleştirildi.

DENİB Tasarım Yarışmasında Finalist Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi...

Bu yıl 2.'si düzenlenen “DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nda, gönderilen başvuruların Jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından belli olan finalistler ile 14 Haziran 2013 Cuma günü Denizli İhracatçılar Birliğinde, finalistlere yönelik bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

DENİB 2. Ev Ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının Finalistleri Belli Oldu...

Ekonomi Bakanlığının katkılarıyla Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının 2.'sinin başvuruları alındı. Türkiye'nin farklı illerinden 87 yarışmacının 348 tasarım ile başvuruda bulunduğu yarışmanın ön elemesi, 5 Haziran 2013'te Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirildi.

19. EVTEKS Fuarı Sona Erdi

Ev Tekstili sektörünün kalbi İstanbul'da attı…
Sadece Ülkemizde değil, tüm dünyada ev tekstili sektörünü yakından ilgilendiren ve her geçen yıl daha fazla katılımcı ve daha fazla ziyaretçi ile dikkatleri üzerine çeken İstanbul Evteks Fuarı, 15-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşti.

DENİB, İSTANBUL EVTEKS FUARINDA…

Dünya'nın en büyük ev tekstili fuarları arasında yer alan ve Denizli için oldukça önemli olan İstanbul Evteks Fuarı başladı. Fuar, 19 Mayıs'a kadar CNREXPO'da ziyaret edilebilecek.

"DENİZLİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ İHRACATIN YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ" Gerçekleşti.

Denizli İhracatçılar Birliğine üye firmalara, 2012 ihracatlarına ilişkin olarak farklı kategorilerde ödüllerinin takdim edildiği "İhracatın Yıldızları Ödül Töreni...", 26 Nisan 2013 Cuma günü, PAU Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

DENİB' in, 20. Yıl Etkinlikleri Kapsamındaki Konseri 20 Nisan' da Gerçekleştirildi.

Birliğimizin 20. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında, Denizli Musiki Derneği işbirliğiyle düzenlenen ve TRT İstanbul Radyosu ses sanatçısı Melihat Gülses'in konuk sanatçı olarak katıldığı Türk Sanat Müziği Konseri gerçekleştirildi.

2012 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı

Birliğimiz 2012 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 29 Nisan 2013 Pazartesi günü saat 14.00'de Birliğimiz Konferans Salonu'nda (Ankara Asfaltı 10. km 246 Sok. No:8 Akkale-DENİZLİ) aşağıdaki gündem çerçevesinde yapılacaktır.Bu tarihte çoğunluk sağlanmazsa ikinci toplantı 30 Nisan 2013 Salı günü saat 14.00'de aynı yerde çoğunluk aranmaksızın (en az 30 üye katılımıyla) yapılacaktır.

Denizli İhracatçılar Birliği Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Denizli İhracatçılar Birliğinin olağan Genel Kurulu 30 Nisan 2013 tarihinde, DENİB Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Japon İşadamları Denizli'den Memnun Ayrıldı…

Denizli İhracatçılar Birliğinin (DENİB) organizasyonunda gerçekleştirilen ve 10 Mayıs Cuma günü başlayan "Japon Alım Heyeti” kapsamında Denizli'ye gelen Japon İşadamları üç gün boyunca Denizli'deydiler.

DENİZLİM GÜNLERİ Ankara'da Başladı.

Ankara Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği'nin düzenlediği “Denizlim Günleri” Ankara'da başladı. 21 Nisan'a kadar 4 gün sürecek etkinliklerde, Denizli Ankara gündeminde olacak. Etkinliğin açılış programı 18 Nisan 2013'te gerçekleştirildi. Açılış törenine DENİB'i temsilen Başkan Süleyman KOCASERT de katılım sağladı.

Denizli İhracatçılar Birliği İle Bahçeşehir Koleji Arasında Protokol İmzalandı...

Söz konusu protokol kapsamında, Denizli İhracatçılar Birliği Üyeleri, tüm Bahçeşehir Koleji Kampüslerinde, tanımlanmış diğer indirimler dışında % 10 daha indirimli kayıt yaptırma imkanına sahip olacaklar.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT TEV Anadolu Lisesi' ndeydi...

DENİB Başkanı Süleyman Kocasert 10 Nisan 2013'te TEV Anadolu Lisesi öğrencileri ile beraberdi.

Denizli Platformu'nun Dönem Sözcülüğü DENİB' den DTO' ya Geçti

Denizli'nin sorunları hakkında ortak lobi çalışması yürütmek, güçbirliği oluşturmak amacıyla 2001 yılında kurulan, 26 oda ve sivil toplum örgütünün üyesi olduğu Denizli Platformu'nda dönem sözcülüğü devir teslim töreni 8 Nisan 2013'te gerçekleştirildi.

DENİZLİ, TRT-BELGESEL'de

Denizli'yi anlatan "Tamgalar - Dengizli” adlı belgesel, TRT Belgesel Kanalında Yayınlanıyor. İkinci bölüm 17 Nisan'da saat 21:00'de ekranlara gelecek.

DENİB Başkanı KOCASERT, Turgutlu Sanayici ve İşadamları Derneği'nin Davetlisiydi.

6 Nisan 2013 Cumartesi günü, Turgutlu Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından organize edilen “Girişimci İşadamı” adlı programa, konuşmacı olarak DENİB Başkanı Süleyman Kocasert davet edildi.

DENİB Başkanı KOCASERT " DENGE DERNEĞİ " ndeydi...

Üyeleri ağırlıklı olarak mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan Denizli Gelişimci Teknik Elemanlar Derneği-DENGE'nin daveti üzerine DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, 29 Mart 2013 Cuma günü anılan dernekte bir söyleşi programına katıldı.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT PAÜ 'de Öğrencilerle Buluştu...

DENİB Başkanı Kocasert, Spor Yönetimi ve Organizasyonu Topluluğunun organizasyonu çerçevesinde , Pamukkale Üniversitesi'nde 29 Mart 2013'te öğrencilerle bir araya geldi.

DENİB Heyeti, İzmir'de Marble 2013 Fuarındaydı...

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZFAŞ'ın düzenlediği Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 2013'te 19.'uncu kez kapılarını açtı. 27-30 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen fuara Denizli'den 49 firma katıldı...

UŞAK' ta DENİB Organizasyonunda Dış Ticaret Eğitimi Düzenlendi.

Ekonomi Bakanlığı ile işbirliği içerisinde, DENİB organizasyonunda, 26 Mart 2013'te Uşak'ta Dış Ticaret Eğitim Semineri Düzenlendi.

DENİB'den "Kurumsallaşma ve Risk Yönetimi" Hakkında Eğitim

Denizli İhracatçılar Birliği'nin, Ekonomi Bakanlığı ile koordinasyon içerisinde yürütmekte olduğu "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Projesi” (URGE) kapsamında 28 firmayı kapsayacak şekilde planlanan eğitim başladı.

DENİB'den bir ilk: POLONYA ALIM HEYETİ DENİZLİ'de

Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonunda , Polonya genelinde 31 adet süpermarket zincir ağı bulunan orta ve düşük fiyat seviyesinde ürünlere sahip Auchan Polska firmasından oluşan 4 kişilik bir heyetin 10-15 Mart 2013 tarihlerinde Özel Nitelikli Alım Heyeti kapsamındaki ülkemizi ziyaretleri çerçevesinde İstanbul, Bursa, İzmir ile birlikte Denizli ‘de alım heyeti organizasyonu düzenlenmiştir.

Pegasus İle Sabiha Gökçen Uçuşları Başlıyor

1 Nisan 2013 tarihinde Pegasus ile Sabiha Gökçen uçuşları başlıyor.

PAÜ Spor Yönetimi ve Organizasyonu Topluluğu DENİB'i Ziyaret Etti

Pamukkale Üniversitesi Spor Yönetimi ve Organizasyonu Topluluğuna üye öğrenciler, 13 Mart 2013'te Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

GENÇ MÜSİAD Denizli Şubesi' nden DENİB'e Ziyaret

Genç MÜSİAD Denizli Şubesinden Başkan Vekili Ömer Fatih FİLİZ ile Organizasyon ve Üniversiteler Sorumlusu Nazım DİNÇ'in de aralarında bulunduğu Yönetim Kurulu üyeleri 13 Mart 2013'te Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB'de Alacak Sigortaları Konulu Seminer Düzenlendi

Denizli İhracatçılar Birliğinde, 12 Mart 2013 Salı günü Alacak Sigortaları konulu bir seminer düzenlendi. Euler Hermes'in Türkiye Ofisinden üst düzey yetkililerin katıldığı seminerde, söz konusu firmanın yurt içi ve yurt dışı satışları konu eden alacak sigortası hizmetleri hakkında bilgiler verildi.

DENGE Derneği, Denizli İhracatçılar Birliğini Ziyaret Etti...

Denizli Gelişimci Teknik Elemanlar Derneği-DENGE Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ERTUĞRUL ve beraberindekiler 11 Mart 2013 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

PAÜ'lü Öğrencilerden DENİB'e Ziyaret

Pamukkale Üniversitesi Ticaret ve Finansman Topluluğuna üye üniversite öğrencileri 11 Mart 2013 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

Denizli Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nden DENİB'e Ziyaret

Anadolu'nun her köşesinden gelip Denizli'de yaşayan vatandaşları bir araya getirmek amacıyla kurulan Denizli Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi, 11 Mart 2013'te Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

Denizli İl Jandarma Komutanı'ndan DENİB'e Ziyaret

Denizli İl Jandarma Komutanı J.Kurmay.Alb. Ferdi KORKMAZ, 11 Mart 2013'te Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

DENİB'de Ev Tekstili Fuarları Konulu Seminer Düzenlendi

6 Mart 2013 Çarşamba günü DENİB Konferans Salonunda Ev Tekstili Fuarları konulu bir seminer düzenlendi.

6 Mart Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü Denizli'de Kutlandı

DETGİS tarafından organize edilen “Türk Havlu ve Bornoz Günü” Pamukkale Kocaçukur mevkiinde kutlandı. Etkinlik kapsamında bin kişiye bornoz giydirildi.

Kazakistan İstanbul Başkonsolosu'ndan DENİB'e Ziyaret

Kazakistan İstanbul Başkonsolosu Sayın Arslan DANDYBAYEV ve Müsteşar Sayın Almat SUYUBAYEV, Denizli ziyaretleri kapsamında 26 Şubat 2013'te Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Denizli Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd ARUNTAŞ DENİB'i Ziyaret Etti.

Denizli Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd ARUNTAŞ, Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde 26 Şubat 2013'te Denizli İhracatçılar Birliği'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gençlik Meclisi' nden DENİB'e Ziyaret...

Denizli Belediyesi Kent Konseyinin Gençlik Meclisi üyeleri 22 Şubat 2013 Cuma günü DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT'i ziyaret etti.

DENİB'den İşbirliği ile Trade Learning Semineri Düzenlendi.

20 Şubat 2013 Çarşamba günü Denizli İhracatçılar Birliği ile Türk Ekonomi Bankası İşbirliğinde “Trade Learning” semineri düzenlendi.

İnşaat Mühendisleri Odasından DENİB'e Ziyaret

Denizli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hayri ÜN ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin İNAMLIK, Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

DENİB'de "BASEL" Uygulamaları Konulu Bir Seminer Düzenlendi

Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde, Türkiye Bankalar Birliği ve Birliğimiz işbirliğiyle 12 Şubat 2013 Salı günü saat 13:30'da Birliğimiz Konferans Salonu'nda "Basel II Kriterlerinin Bankacılık Sistemine ve İhracatçılara Yansımaları” konulu bir eğitim semineri gerçekleştirildi.

SGK Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürü Cevdet CEYLAN DENİB'i Ziyaret Etti

11 Şubat 2013'te Sosyal Güvenlik Kurumu Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürü Cevdet CEYLAN ile Denizli SGK İl Müdürü Ahmet KURT, Manisa SGK İl Müdürü Murat SAYGI ve Pamukkale Merkez Müdürü Ramazan ÇELİK Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

Hazırgiyim Sektör Kurulu Toplantısı İstanbul'da Gerçekleştirildi

Türkiye İhracatçılar Meclisi organları arasında yer alan ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT'in Başkan Yardımcılığı görevini üstlendiği Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulunun son toplantısı 15 Ocak 2013 Salı günü, İstanbul'da Dış Ticaret Kompleksinde gerçekleşti.

HEIMTEXTIL 2013'ün Ardından...

9-12 Ocak tarihleri arasında Frankfurt'ta gerçekleştirilen ve Dünyanın en önemli ev tekstili fuarı olma özelliğini taşıyan Heimtextil Fuarı geride kaldı.

HEIMTEXTIL 2013, FRANKFURT'TA DEVAM EDİYOR…

9 Ocak'ta başlayan Heimtextil fuarı devam ediyor…

BORAJET 23 Ocak 'ta DENİZLİ İSTANBUL DENİZLİ Seferlerine Başlıyor...

Denizli Valisi Sayın Abdülkadir DEMİR'in konuya hassasiyetle yaklaşması ve Denizli Platformunun yoğun çalışmaları neticesinde BORAJET ile imzalanan protokol çerçevesinde Denizli-İstanbul uçuşları başlıyor.

2012 Yılı İhracat Değerlendirme Toplantısı

2012 yılında Cumhuriyet tarihimizin ihracat rekoru bir kez daha kırıldı. 151,9 Milyar Dolarlık ihracata imza atıldı. Küresel krizin ortaya çıktığı zamandan bu yana ihracatçılar alternatif pazar arayışına devam ediyorlar.

“ANADOLU MARKALARI 2012” Birincilik Ödülü Sadık Grubu'na Verildi

Türkiye Finans Katılım Bankası ve Capital & Ekonomist dergileri işbirliği ile düzenlenen Anadolu Markaları 2012 Yarışması'nın ödül töreninde birincilik ödülü Denizli'nin 65 yıllık köklü firması Sadık Grubu'na verildi.

DENİB, HEIMTEXTIL Fuarı Öncesi Değerlendirme Toplantısı Düzenledi.

Denizli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hayri ÜN ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin İNAMLIK, Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

DENİB'den ANKARA Çıkartması

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan bir heyet, Ankara'da Ekonomi Bakanlığını ziyaret ederek bazı temaslarda bulundu.

İNOVASYON HAFTASI İSTANBUL'DA BAŞLADI

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından organize edilen ve 8 Aralık Cumartesi gününe kadar devam edecek olan İnovasyon Haftası İstanbul'da başladı

PLATFORM Toplantısı, DENİB' de Yapıldı...

Denizli Valisi Sayın Abdülkadir DEMİR'in Başkanlığında toplanan Denizli Platformu Toplantısı, 3 Aralık 2012'de Denizli İhracatçılar Birliğinde gerçekleştirildi.

İhracatta Rekor Artış...

2012 yılının son ayına girerken, geride bıraktığımız kasım ayında ilimizin sergilemiş olduğu ihracat performansı oldukça sevindirici. Denizli, ihracat artışı performansında en başarılı iller arasında yer alıyor.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT PAÜ 'deydi...

Pamukkale Üniversitesi'nde faaliyet gösteren öğrenci kulüplerinden İşletme Kulübü tarafından organize edilen “İş Dünyasında Hedef Girişimcilik ve Liderlik” başlıklı etkinlik 28 Kasım Çarşamba günü Pamukkale Üniversitesi'nde gerçekleştirildi.

DENİB Heyeti Makedonya' daydı...

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Muhasip Üyesi İbrahim UZUNOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ZORA, Arif ŞENSÖZ, Hüseyin MEMİŞOĞLU, Yücel BAYAM ve Veli OĞUZ ile üye firmalarımız Zorel Tekstil'den Rafet ZORA, Fatih ZORA, Ayhan BİRCAN ve Mass Tekstilden Mustafa KARAYILAN'dan oluşan Denizli İhracatçılar Birliği heyeti 22-25 Kasım 2012 tarihlerinde Makedonya'ya ziyaret programı gerçekleştirildi...

Genişletilmiş Başkanlar Kurulu İstanbul'da Toplandı

TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ'nin başkanlığında toplanan Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı, 22 Kasım 2012'de İstanbul'da Dış Ticaret Kompleksinde gerçekleştirildi.

FREKANS MAKİNE Ödülünü Sayın Başbakanımızdan Aldı.

Denizli'de makine sektöründe faaliyet gösteren ve Birliğimiz üyesi Frekans Makine San. ve Tic. A.Ş., KOSGEB tarafından düzenlenen “KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni”nde, İnovatif KOBİ kategorisinde, finale kalan beş firma arasında birinci seçildi.

PAÜ TEKNOKENT' in Önceki Genel Müdürü HALDENBİLEN 'e Plaketini KOCASERT Takdim Etti

13 Kasım 2012'de yapılan PAÜ Teknokent Yönetim Kurulu Toplantısının ardından, önceki dönem Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Soner HALDENBİLEN'e hizmetlerinden ötürü bir plaket takdim edildi. Teknokent Yönetim Kurulu adına plaketi Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT verdi.

GAMATEKS, INOVASYON TÜRKİYE FUARI' nda

Yönetim Kurulu Üyelerimizden, Gamateks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu sene 1-4 Kasım'da İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen ve T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Türk Patent Enstitüsü, TÜBİTAK, KOSGEB, İstanbul Kalkınma Ajansı ve Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen İnovasyon Türkiye Fuarı'nda yer alan ilk ve tek Denizli tekstil ve hazır giyim firması oldu. Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde Ar-Ge ofisi bulunan firma, aşağıdaki inovatif projelerini tekstil firması ve farklı sektör temsilcilerinden, vatandaşlara kadar geniş bir yelpazede yoğun ilgi gösteren ziyaretçilere tanıttı:

DENİB Yönetiminden Kazakistan' a Ziyaret

DENİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet BAYKENT ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ZORA, Arif ŞENSÖZ, Murat TOSUNOĞLU, Mustafa AYDINLI ve Veli OĞUZ'dan oluşan bir heyet Kazakistan'ı ziyaret ederek, ülkeyi yerinde inceleme fırsatı buldu.

TEXBRIDGE Fuarı Başladı...

İstanbul Fuarcılık tarafından, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) iş birliğinde düzenlenen 'Texbridge İstanbul Kumaş ve Aksesuarları Fuarı' 31 Ekim 2012'de başladı. Yılda iki defa düzenlenen fuar 2 Kasımda sona eriyor.

Uluslararası Pamuk İstişare Komitesi' nin 71. Genel Kurul Toplantısı İsviçre'de Yapıldı.

ICAC - Uluslararası Pamuk İstişare Komitesinin her yıl düzenlenen Genel Kurul toplantısı, bu sene 7 -12 Ekim 2012 tarihleri arasında İsviçre'nin Interlaken kentinde gerçekleştirildi.

Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Kaptan KILIÇ DENİB'i Ziyaret Etti.

9 Ekim 2012 Salı günü, Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sayın Kaptan KILIÇ, Denizli İhracatçılar Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

DENİB Başkanı KOCASERT, Hazır Giyim Sektör Kurulu Toplantısındaydı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi organları arasında yer alan ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT'in Başkan Yardımcılığı görevini üstlendiği Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulunun son toplantısı 5 Ekim 2012 Cuma günü, İzmir'de Ege İhracatçı Birlikleri'nde yapıldı.

DENİB Tasarım Yarışmasının Kazananları Belli Oldu.

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından organize edilen ve bundan sonra her yıl düzenlenmesi planlanan "DENİB 1. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nın finali 3 Ekim 2012 Çarşamba günü saat 19:30'da Colossae Termal Otel'de gerçekleştirildi.

DENİB Başkanı KOCASERT, Aylık İhracat Rakamlarının Açıklandığı ve Diyarbakır'da Gerçekleşen Toplantıya Katıldı.

TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ tarafından aylık ihracat rakamlarının değerlendirildiği toplantı bu ay 1 Ekim Pazartesi günü Diyarbakır'da gerçekleştirildi.

DENİB Başkanı KOCASERT, TİM'in Faktoring Derneği ile Yaptığı Toplantıya Katıldı.

TİM'in ev sahipliğinde düzenlenen ve TİM Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, Türkiye Faktoring Derneği Başkanı Zafer ATAMAN ve Eximbank Genel Müdürü Hayrettin KAPLAN'ın katıldığı toplantıya DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de katılım sağladı.

Makedonya Türkiye Büyükelçisi GORAN TASKOVSKİ DENİB'i Ziyaret Etti

10 Eylül 2012 Pazartesi günü Makedonya Türkiye Büyükelçisi Sayın Goran TASKOVSKİ ve beraberindekiler Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

Başkanlar "DAMAT" Oldu...

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği Başkanı İbrahim BURKAY ve Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre KIZILGÜNEŞLER, "Hayatın İçinden” konseptiyle Orka Group markalarından "DAMAT”ın yeni yüzleri oldu.

INTERTEXTILE SHANGHAI 2012 Ev Tekstili Fuarı' na Denizli' den Yoğun İlgi

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği'nin organizasyonu ile ülkemizden firmaların milli katılım gerçekleştirdikleri Şangay Ev Tekstili Fuarı - Intertextile Shanghai Home Textiles 28 - 30 Ağustos 2012 tarihleri arasında Çin'de gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Halil İbrahim ERTEKİN'den DENİB'e Ziyaret...

Trabzon Vali Yardımcılığına atanan, Denizli Vali Yardımcısı Halil İbrahim ERTEKİN Denizli İhracatçılar Birliğine veda ziyareti gerçekleştirdi.

Denizlispor'un DENİB Ziyareti...

Denizlispor Başkanı Süleyman URKAY, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret ederek DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ile görüştü.

Buldan'da Yaşam Gazetesi ve Buldan Doğal Hayatı Koruma Derneği DENİB'i Ziyaret Etti

10 Ağustos 2012 Cuma günü, Buldan'da Yaşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Özcan DURUSOY ve beraberindeki gazete temsilcileri ile Buldan Doğal Hayatı Koruma Derneği Başkanı Salih ATLAMAZ Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği DENİB'de...

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şubesi Başkanı Mehmet Emin ÖZTÜRK, 07 Ağustos 2012 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret ederek, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT ile görüştü.

Dağcılık Sporuyla İlgilenen Gülnur Tumbat DENİB'i Ziyaret Etti...

Aynı zamanda ABD'de San Fransisco Eyalet Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan ve başarılı bir dağcı olan Gülnur TUMBAT, 6 Ağustos 2012'de Denizli İhracatçılar Birliği'nde Başkan Süleyman KOCASERT ile görüştü.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Toplantısı Yapıldı

Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısına, Başkanımız Süleyman KOCASERT de katıldı. Süleyman KOCASERT Federasyon'da Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütüyor.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ... DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri, önceki başkanları ve çalışanları geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve çalışanları, geçtiğimiz Cuma günü aileleri ile birlikte Marla Restoran'daki iftar yemeğinde buluştular.

Denizi Olmayan Denizli Balık İhracatı Yapıyor...

Bir ihracat kenti olan ve Türkiye'nin en fazla ihracat gerçekleştiren 8. ili Denizli çeşitli sektörlerde ihracat gerçekleştirmeye devam ediyor. Ülkemiz genelinde son yıllarda hızla gelişen su ürünleri sektöründe de, Denizli oldukça başarılı. Öyle ki balık kaynaklarının daha fazla olduğu Avrupa ülkelerine dahi balık ihracatı yapıyor. Özellikle tütsülenmiş alabalık üretiminde ve ihracatında Denizli önemli adımlar atıyor.

Süleyman KOCASERT, DENİB'i Temsilen Şanlıurfa'daki Toplantıya Katıldı...

Ekonomi Bakanı Zafer ÇAĞLAYAN, yeni teşvik sisteminin getirilerini Şanlıurfa'da anlattı. Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından organize edilen ve 27 Haziran 2012'de gerçekleşen toplantıya Türkiye'nin farklı bölgelerinden 150'ye yakın işadamı katılırken, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de katılımcılar arasında yer aldı.

"Ticaretin Çehresi Değişiyor: Yeni Dönemde İşletmeler İçin Alacak Sigortası" Adlı Bilgilendirme Semineri

28 Haziran 2012, Perşembe günü, Birliğimiz Konferans Salonu'nda Denizli Sanayi Odası ve Euler Hermes Sigorta A.S. işbirliği ile “Ticaretin Çehresi Değişiyor: Yeni Donemde İşletmeler için Alacak Sigortası” adlı bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

DENİB Moda Tasarım Yarışmasının Finalistleri Belli Oldu...

Denizli İhracatçılar Birliği tarafından, Ekonomi Bakanlığı ile işbirliği içerisinde düzenlenen “Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması”nın 10 finalisti, Denizli İhracatçılar Birliği'nde yapılan değerlendirme ile belirlendi.

ÇİN Heyeti ile Yapılan Toplantıda Ticari İşbirliği Konuları Masaya Yatırıldı.

20 Haziran 2012'de DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, ülkemizi ziyaret etmekte olan Çin Heyeti ile bir toplantı gerçekleştirdi. Çin'in Chengdu Eyaletinden temsilcilerin bulunduğu heyet ile Pamukkale'de görüşen KOCASERT, Çin'in tüm dünya ülkeleri için olduğu gibi Türkiye için de önemli bir ticari partner olma potansiyelinin altını çizdi.

Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Toplantısı Denizli'de Yapıldı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi bünyesindeki Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu'nun bu ayki toplantısı Denizli'de yapıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği, Uşaklı Üyelerine İhracat Ödüllerini Verdi...

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Denizli ile birlikte Uşak'ta faaliyet gösteren ihracatçı firmalara da hizmet veriyor.

TİM Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Müsteşar Yardımcısı İbrahim ŞENEL ile Bir Araya Geldi...

Türkiye İhracatçılar Meclisi 19. Olağan Genel Kurulunun yapıldığı 6 Haziran 2012'de, TİM Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu üyeleri Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın İbrahim ŞENEL ile bir toplantı gerçekleştirdiler.

TİM Olağan Genel Kurulu, 06 Haziran 2012 tarihinde Ankara SHERATON OTEL'de Yapıldı...

Türkiye İhracatçılar Meclisi 19. Olağan Genel Kurulu, 06 Haziran 2012 tarihinde Ankara Sheraton Otel'inde yapıldı. Genel Kurul'a Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU, Ekonomi Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Taner YILDIZ ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati YAZICI katıldı.

Denizli Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN, DENİB Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantına Katıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği ‘nin Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısı , 4 Haziran 2012 Pazartesi günü gerçekleştirildi. Zaman zaman gerçekleştirilen genişletilmiş yönetim kurulu toplantılarının bu defaki konuğu Denizli Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan'dı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'den DENİB'e Plaket

Bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere 30 Mayıs 2012'de Denizli'ye gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma ŞAHİN, Karahayıt Colossae Otel'de düzenlenen 3. Koruyucu Aile Şenliği'ne katıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği, Denizlili Mermer İhracatçıları ile Buluştu...

30 Mayıs 2012 akşamı, Dedeman Otel'de Denizlili Mermer İhracatçıları ile DENİB Yönetim Kurulu yemekli bir toplantıda bir araya geldiler.

Hollanda Ticaret Ataşesi'nden DENİB'e Ziyaret

30 Mayıs 2012 Çarşamba günü, Hollanda Ticaret Ataşesi Sayın David NAVES, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

Hazır Giyim ve Sektör Kurulu Toplantısı İstanbul'da Yapıldı.

14 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilen Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Toplantısı İstanbul'da yapıldı.

Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı DENİB'deydi...

Denizli Valiliği ve Sanayi Odasının girişimleriyle ilimize gelen, Savunma Sanayi Müstesar yardımcısı ve beraberindeki heyet ilimizdeki 3 firmayı ziyaretlerinden sonra , Denizli sanayicilerinin yoğun ilgi gösterdiği bir toplantı ile Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda biraraya geldi.

Ankara'da Denizli Günleri...

24-27 Mayıs 2012 tarihlerinde, Ankara'da AnkaMall alışveriş merkezinde “Denizli Tanıtım Günleri” etkinliği düzenlenecek. Günlük ziyaretçi kapasitesinin 90 bin kişi olduğu alışveriş merkezinde Denizli'nin her yönüyle tanıtılması hedefleniyor.

EVTEKS 2012'yi Geride Bıraktık...

Bir Evteks Fuarını daha geride bıraktık. Denizli için oldukça önemli olan ve Dünya'nın en büyük ikinci Ev Tekstili Fuarı olan İstanbul Evteks Fuarı, 16-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında CNR Uluslararası Fuarcılık tarafından, Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) desteği ile İstanbul'da gerçekleşti.

EVTEKS 2012 Devam Ediyor...

Denizli Valisi Sayın Abdülkadir DEMİR, Denizli Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Sayın Necdet ÖZER, DENİB Standını ziyaret ettiler.

EVTEKS Fuarı Kapılarını Açtı...

18. Uluslararası EVTEKS fuarı 16 Mayıs'ta kapılarını açtı… Beş gün boyunca devam edecek fuar her zaman olduğu gibi hem katılımcı sayısı hem de ziyaretçi sayısı açısından yoğun geçecek.

Texbridge Çalıştayı, İstanbul'da Gerçekleşti...

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından, 12 Mayıs 2012'de ‘Texbridge Çalıştayı' düzenlendi.

PAÜ Öğretim Üyelerinden DENİB'e Ziyaret

Eğitim Fakültesinden Prof. Dr. Hüseyin BAĞ, Tekstil Mühendisliği bölümünden Doç. Dr. Muhammet AKAYDIN ve El Sanatları Programından Yrd. Doç. Dr. Habibe KAHVECİOĞLU'nun da aralarında bulunduğu bir heyet 8 Mayıs 2012'de DENİB'i ziyaret etti.

DENİB "İhracatın Yıldızları" Ödül Töreninde Ödüller Sahiplerini Buldu

Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan'ın onurlandırdığı, DENİB "2011 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” Karahayıt Colossae Otel'de 9 Mayıs 2012'de gerçekleştirildi. Törene Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ de katıldı.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT Honaz Meslek Yüksekokulu'nda Öğrencilerle Buluştu...

3 Mayıs 2012'de Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile buluşan Süleyman KOCASERT, yaptığı sunumda Dış Ticarete ilişkin güncel gelişmeleri öğrencilerle paylaştı.

ATLAS JET'e Ziyaret...

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Denizli Platformu gündeminde olan ve Denizli'ye mümkün olduğunca çok uçak seferinin konması amacıyla yapılan girişimler kapsamında, 27 Nisan 2012'de, MÜSİAD heyeti ile birlikte İstanbul'da “Atlas Jet”e bir ziyaret gerçekleştirmiştir.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT Forum İstanbul 2012'ye Katıldı

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin stratejik ortaklığı ile düzenlenen Forum İstanbul 2012 "Krizle yaşamak mı Krizi aşmak mı?- Türkiye'nin Sürdürülebilir Büyüme Stratejisinin Yeniden Tasarlanması” temasıyla Swissotel'de gerçekleşti.

DENİB 2011 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Denizli İhracatçılar Birliği'nin 2011 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 25 Nisan 2012 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Nalan Kaynak Anadolu Lisesi Öğrencileri İle Buluştu

19 Nisan 2012'de, Nalan Kaynak Anadolu Lisesi'nde düzenlenen ve üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik meslek tanıtımı etkinliğinde DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT bir sunum yaptı.

DENİB Yönetimi Gümrük Müdürünü Ziyaret Etti

17 Nisan 2012'de DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim UZUNOĞLU, Ahmet ZORA, Arif ŞENSÖZ, Yücel BAYAM ve Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'tan oluşan DENİB heyeti, Denizli Gümrük Müdürü Aydın GÜNGÖR'ü ziyaret etti.

DENİB Yönetimi KOSGEB Müdürünü Ziyaret Etti

17 Nisan 2012'de DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim UZUNOĞLU, Ahmet ZORA, Arif ŞENSÖZ, Yücel BAYAM ve Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'tan oluşan DENİB heyeti, Denizli KOSGEB Müdürü Selim ERKOÇ'u ziyaret etti.

4. Teknoloji ve ARGE Günleri Başladı

16 Nisan - 19 Nisan 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve Pamukkale Üniversitesi tarafından organize edilerek bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Arge ve Teknoloji” günleri başladı.

Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci DENİB Yönetimi İle Çamlık Ofis'te Buluştu.

14 Nisan 2012'de Çamlık Ofis'te Denizli Milletvekili Nihat ZEYBEKCİ, DENİB Yönetimi ile kahvaltılı bir sohbet toplantısı yaptı.

THY Yetkillileri Tarafından DENİB'de Bilgilendirme Sunumu Yapıldı

12 Nisan 2012'de Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda Türk Hava Yolları Kargo Bölümünden THY Kargo Başkanı Ali TÜRK, THY Kargo Ege Bölge Sorumlusu Elif YAYLALI, THY Denizli Satış Md. Erkim AĞABEYOĞLU ve THY Kargo Paz. ve Satış Müdürü Ömer Faruk KILIÇ'ın katılımlarıyla tarafından bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

DENİB Yönetimi'nden Ankara Çıkartması

11 Nisan 2012'de DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ZORA ve Arif ŞENSÖZ ile Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'tan oluşan heyet Ankara'da ziyaret ve temaslarda bulundu.

İhracat Teşvik Uygulamaları ve Ekonomik Etkili Gümrük Rejimleri Semineri

11 Nisan 2012 Çarşamba günü Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. seminer düzenlemiştir.

DENİB Yönetim Kurulu, Emniyet Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

DENİB Yönetimi, Denizli Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 167. Yıldönümü ve Polis Haftasını kutladı.

Sarayköy Anadolu Lisesi Müdürü ve Öğretmenleri DENİB Başkanı KOCASERT'i Ziyaret Etti

9 Nisan 2012 Pazartesi günü, Sarayköy Anadolu Lisesi Müdür Tahir EKELİK ve okul öğretmenlerinden Mediha ŞAHİN ile Hayriye ÇELİKKOL, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT'i ziyaret ederek katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi sundular.

DENİB Yönetimi SGK İl Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

6 Nisan 2012 Cuma günü, DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Yönetim Kurulu Üyeleri Arif ŞENSÖZ, İbrahim UZUNOĞLU, M.Yücel BAYAM ve Veli OĞUZ ile Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ, Denizli SGK İl Müdürü Sayın Ahmet KURT'u makamında ziyaret etti.

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ'NDEN KONKUR ÇAĞRISI

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye'nin 2023 yılında 500 milyar dolar ihracat hedefi stratejisi çerçevesinde Türk markaları ve katma değerli Türk ürünlerini temsil edecek bir kavram/slogan /logo oluşturulması amacıyla ajansların katılımına açık iki aşamalı bir KONKUR gerçekleştirecektir.

Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı DENİB'i Ziyaret Etti

5 Nisan 2012'de Yapı Kredi Bankası Ticari Bankacılık Satış Grup Direktörü Bozkurt ÇÖTELİ ve Bölge Müdürü Sayın Abdullah KUTUCU Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

DESİAD ve DENİB İşbirliğiyle 'TİCARİ ALACAK SİGORTASI' Semineri

4 Nisan 2012'de, Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda, Birliğimiz ile DESİAD işbirliği ile “Ticari Alacak Sigortası” konulu bir seminer düzenlenmiştir.

DENİB Mermer Fuarı'nda

Denizli İhracatçılar Birliği, 21-24 Mart 2012 tarihleri arasında İzmir'de düzenlenen “Marble 2012 Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'na katıldı.

DENİB'de Dış Ticaret Bilgilendirme Toplantısı

DENİB'de Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Düzenlendi.

Denizli Platform Toplantısı

Denizli İhracatçılar Birliği'nin dönem başkanlığını aldıktan sonra Denizli Platformu ilk toplantısını 19 Mart 2012 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği hizmet binasında gerçekleştirdi.

EXİMBANK Üst Yönetimi DENİB'i Ziyaret Etti.

14.03.2012 Çarşamba günü Eximbank Genel Müdürü Sayın Hayrettin KAPLAN ve Genel Müdür Yardımcılarının DENİB ziyareti kapsamında, Birliğimiz Toplantı Salonu'nda ihracatçılarımızla bir sohbet toplantısı düzenlenmiştir.

Girişimcilik Eğitimi Sertifikaları Kursiyerlere Dağıtıldı

DENİB ve KOSGEB İşbirliği ile 25 Ocak 2102 ve 17 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi programına katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Denizli İşitme Engelliler Derneği Başkanı İbrahim ÇELEBİOĞLU DENİB'i Ziyaret Etti.

13 Mart 2012 Salı günü Denizli İşitme Engelliler Derneği Başkanı İbrahim ÇELEBİOĞLU, Birliğimizi Ziyaret Etti.

Ünlü Tasarımcı INKRIT BERBEE DENİB'de Seminer Verdi

12 Mart 2012 Pazartesi günü, saat 16:00 ile 17:00 arasında, Denizli İhracatçılar Birliği konferans salonunda 2013 yılı ev tekstili trendleri ile ilgili olarak Uludağ Tekstil ihracatçıları Birliği işbirliğiyle "Evteks 2013 İlkbahar Yaz Trendleri" hakkında bir seminer gerçekleştirildi.

TEXBRIDGE Fuarı İstanbul'da Başladı

İstanbul Fuarcılık ile birlikte Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği'nin (UTİB)organizasyonunda gerçekleşen fuara destek veren kuruluşlar arasında DENİB de yer alıyor.

BİRLİK'lerin Kaderi İstanbul'da Belirlenecek...

İhracatçı Birlikleri'nin tek bir merkezde birleşmesine ilişkin yapılacak görüşmeler, Sapanca yerine İstanbul'da yapılacak.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Yeni Otogarın Temel Atma Törenine Katıldı

9 Mart 2012 Cuma günü Denizli'de yeni otogarın temel atma töreni gerçekleştirildi.

Denizli Platformu Dönem Sözcülüğü DENİB'de...

Denizli'de 10 yıl önce oluşturulan Denizli İşadamları Tüccarlar ve Sanayiciler Platformu'nda dönem sözcülüğü devir teslim töreni yapıldı. Dönem sözcülüğü DTB'den DENİB'e geçti.

7 Mart, " Türk Havlu ve Bornoz Günü " olsun teklifi

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı İsa Dal, 7 Mart'ın 'Türk Havlu ve Bornoz Günü' olarak kutlanmasını istediklerini söyledi.

Üreten Türkiye Buluşmaları Etkinliği

1 Mart 2012 Perşembe günü, Denizli Anemon Otel'de Halk Bankası ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliği ile, “Üreten Türkiye Buluşmaları” başlıklı bir etkinlik gerçekleştirildi.

Vergi Dairesinden DENİB'e Ziyaret

28 Şubat 2011 Salı günü, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Denizli Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd ARUNTAŞ, Gelir İdaresi Grup Müdürleri Muharrem DÖRTKOL, Mehmet Seyit EROĞLU ve İlker ARTUN Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

Ticaret Hayatındaki Yeni Düzenlemeler DENİB'de Değerlendirildi.

23 Şubat 2012 Perşembe günü, Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonunda iş dünyasını yakından ilgilendiren yeni yasal düzenlemelerle ilgili olarak bir toplantı düzenlendi.

DENİB'den Denizli Vergi Dairesi Başkanına Ziyaret

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, ilimizde yeni göreve başlayan Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd ARUNTAŞ'ı makamında ziyaret etti.

KIZILAY'dan Teşekkür Plaketi

17 Şubat 2012'de Denizli Polisevinde düzenlenen törende, Türk Kızılayı tarafından, destekte bulunan kurumların temsilcilerine plaket takdim edildi.

Denizli İhracatçılar Birliği'nden Osmanlı Defilesi

17.02.2012'de “Fetih 1453” filminin Teraspark'ta düzenlenen Denizli galası öncesinde, Denizli İhracatçılar Birliği'nin de katkıları ile düzenlenen tarihi Osmanlı defilesi ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Pamukkale İçin Tanıtım Toplantısı...

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Pamukkale ile ilgili son projeler hakkında bilgiler vermek için 17 Şubat 2012'de, Pamukkale Antik Havuz'da basın toplantısı düzenledi ve önümüzdeki günlerde Pamukkale'de ulaşım dahil olmak üzere bir çok yenilikler yapılacağını söyledi.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Tekstil ve Deri Sektör Kurulu İstişare Toplantısı Denizli'de Yapıldı

11.02.2012 Cumartesi günü, MÜSİAD Tekstil ve Deri Sektör Kurulu Türkiye İstişare Toplantısı, Denizli Anemon Otel'de yapıldı.

Garanti Bankası Üst Düzey Yöneticilerinden DENİB'e Ziyaret

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz KARADERE, KOBİ Koordinatörü Esra KIVRAK, Güney Ege Bölge Müdürü İnanç GÖKÇAYIR ve Denizli Şube Müdürü Hakan OKANOĞLU 9 Şubat 2012 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

PROJE PAZARINA DENİZLİ ÇIKARTMASI

DENİB, DETGİS ve PAÜ, IV. Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Ar-Ge Proje Pazarındaydı

DENİB'den Girişimcilik Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Denizli Merkez Müdürlüğü işbirliği düzenlediği Girişimcilik Eğitim Programı başladı.

HEIMTEXTIL 2012'nin Ardından

Dünyanın en prestijli ev tekstili fuarlarından biri olan Heimtextil 2012‘yi geride bıraktık. Türkiye'den 176 firmanın 517 farklı ürünle katıldığı fuara, bu yıl da Denizli olarak 44 standla iştirak ettik. Ayrıca, pek çok Denizlili tekstilci bu yıl da fuara ziyaretçi olarak katıldılar.

DENİB, HEIMTEXTIL Öncesi Katılımcıları Buluşturdu

Her yıl Ocak ayında Frankfurt'ta düzenlenen ve Denizli'den çok sayıda firmanın katıldığı Heimtextil Fuarı öncesi Denizli İhracatçılar Birliği tarafından Denizli Polisevinde bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

2012 Yılı Üyelik Aidatı

Türkiye İhracatçılar Meclisi ile İhracatçı Birliklerinin Kuruluş ve Görevleri Hakkında Yönetmelik'in 46. maddesinin 1-b fıkrası gereği yıllık aidatların, her yılın Şubat ayı sonuna kadar ödenmesi gerektiği hükmü amirdir.

2011 Yılı Değerlendirmesi Basın Toplantısı

Değerli Basın Mensupları,

Ekonomi anlamında dinamik ve sürprizlerle dolu bir yılı geride bıraktık. Doğrusunu söylemek gerekirse 2011 yılında küresel ekonominin bu denli ciddi gelişmelere gebe olduğunu çoğumuz tahmin edememiştik.

DENİB'de 2013-2014 Ev Tekstili Trendleri Semineri Düzenlendi

Her yıl Ocak ayında Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen Heimtextil Fuarında Denizli İhracatçılar Birliği ve Uludağ İhracatçılar Birliği işbirliği ile açılacak “TURKISH HOME TEXTILES” standının bu yılki teması olan ev konsepti için stand tasarımcıları Belçikalı tasarımcılar Michel Minne ve Niek De Prest ile Uludağ İhracatçılar Birliği Heyeti 22 Aralık 2011 tarihinde Denizli'ye gelerek incelemelerde bulunmuşlardır.

DENİB' ten Ankara Çıkartması

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Oğuzhan KATRANCI, Muhasip Üye İbrahim UZUNOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri Murat TOSUNOĞLU, Veli OĞUZ, M. Yücel BAYAM ve Genel Sekreter Levent ÖZTAŞ'ın katıldığı bir heyet 19 - 20 Aralık 2011 tarihlerinde Ankara'da bir dizi ziyarette bulundu.

DENİB'te Kıdem Tazminatı Toplantısı Düzenlendi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile imzalanan protokol çerçevesinde, Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu'nda 20 Aralık 2011 tarihinde Kıdem Tazminatı Toplantısı düzenlendi.

Türkiye'de Halıcılığın Dünü Bugünü Yarını

8 Aralık 2011 Perşenbe günü, İzmir'de İzmir Ticaret Odası tarafından “Türkiye'de Halıcılığın Dünü Bugünü ve Yarını” başlıklı bir toplantı düzenlendi.

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Eski Başkan Yardımcısı Sedat DEMİRDEN'i Yalnız Bırakmadı

İhracatcilar Birligi eski Yönetim Kurulu Baskan Yardımcısı Sedat Demirden , Çamlık Kınıklı'da yeni açtığı CAFE KIRINTI ‘da DENİB Yönetim Kurulunu kahvaltıda ağırladı.

Japonya Ticaret Heyeti 27 Kasım - 3 Aralık 2011

Japonya'ya düzenlenen ticaret heyeti organizasyonuna DENİB'i temsilen Başkan Süleyman KOCASERT katıldı. DENİB Yönetim Kurulu üyelerinden İbrahim UZUNOĞLU da heyete katılan isimler arasında yer aldı.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT STAR Gazetesi Temsilcileriyle

Star Gazetesinden bir heyet Denizli Platformunun davetlisi olarak, 25 Kasım 2011 Cuma günü Denizli'yi ziyaret etti. DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de ziyaret esnasındaki etkinliklere katılım sağladı.

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı İsmail ALKAN ve Denizli Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Ali ÖZGÜR'ün DENİB Ziyareti

25 Kasım 2011 Cuma günü, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı İsmail ALKAN ve Denizli Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Ali ÖZGÜR, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

“2023'E DOĞRU ORTAK SANAYİ STRATEJİLERİ” Konulu Panel

MÜSİAD- Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Denizli Şubesi tarafından 18.11.2011 tarihinde Birliğimiz Konferans Salonunda “2023'e Doğru Ortak Sanayi Stratejileri” konulu bir panel düzenlendi.

DENİB Başkan Yardımcısı Oğuzhan KATRANCI Van ve Hakkari'de

24 Askerimizin Hakkari'de şehit edilmesinin ardından, Türkiye İhracatçılar Meclisi Ekim Ayı İhracat rakamlarını Hakkari'de açıkladı. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, İhracatçı Birlikleri Başkanları, Dernek başkanlarından oluşan 200 ihracatçı, terör eylemlerine karşın Hakkari'ye 'inadına yatırım, inadına kardeşlik' mesajı verdiler. Sözkonusu heyette, DENİB'i temsilen Başkan Yardımcısı Oğuzhan KATRANCI yer aldı.

“Egeli İhracatçım Bonus Business Card” Tanıtım Kokteyli

20 Eylül 2011 Salı günü, Denizli İhracatçılar Birliği ve Garanti Bankası İşbirliği'nde “Egeli İhracatçım Bonus Business Card “ın Denizli'ye tanıtımının amacıyla bir Kokteyl düzenlendi.

Denizli'de 2. Moda ve Tasarım Günleri

2. Moda Tasarım Günleri kapsamında 12 Ekim 2011 tarihinde Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması yapıldı

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Üniversite Öğrencileri ile Buluştu

23 Ekim 2011 Pazar günü, Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde AIESEC tarafından düzenlenen etkinliğe DENİB Başkanı Süleyman Kocasert konuşmacı olarak katıldı.

DENİB Yönetiminden Denizli Valisi ve Garnizon Komutanına Ziyaret

13 Eylül 2011 Salı günü, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri Denizli Valisi Abdulkadir DEMİR ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Metin KEŞAP'ı makamlarında ziyaret ettiler.

Uluslararası Pamuk İstişare Komitesi 70.Toplantısını Arjantin'de Gerçekleştirdi

Uluslararası Pamuk İstişare Komitesi (ICAC), 4-9 Eylül 2011 tarihleri arasında 70. toplantısını Arjantin'de Buenos Aires'te gerçekleştirildi. Toplantıya 39 ülkeden ve 7 uluslararası kuruluştan toplam 495 temsilci katılım sağladı. Türkiye'den katılım sağlayan resmi heyette Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sn. Süleyman KOCASERT de yer aldı.

THY ve ÇELEBİ Hava Servisi'nden DENİB'i Ziyaret

İlimizdeki görevine yeni başlayan Türk Hava Yolları Denizli Satış Müdürü Erkim Ağabeyoğlu, Çardak Havalimanı'nda Çelebi Hava Servisi Denizli İstasyon Şefi olarak görev yapan Raci Volkan ile birlikte 14 Eylül 2011 tarihinde Denizli İhracatçılar Birliğini ziyaret etti.

Düzenlenen Veda Yemeğinde Vali Yavuz Erkmen'e Plaket Takdim Edildi

Üç yılı aşkın süre ilimizde görev yapan Vali Yavuz ERKMEN onuruna verilen veda yemeğinde, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sn. Süleyman KOCASERT tarafından Sayın ERKMEN'e bir plaket takdim edildi.

DENİB Ailesi İftar Yemeğinde Buluştu

22 Ağustos Pazartesi günü, DENİB ailesi iftar yemeğinde buluştu.

Denizlispor Yönetimi , DENİB'i Ziyaret Etti

Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri, 8 Ağustos 2011 Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti.

Prof. Dr. Atila Bağrıaçık Tarafından TÜBİTAK ve AB Hibe Fonları Hakkında Bir Seminer Gerçekleştirildi

13 Temmuz 2011 Çarşamba günü, Birliğimiz Konferans Salonu'nda aynı zamanda Denizlili olan ve İstanbul'da faaliyet göstermekte olan Prof. Dr. Atila BAĞRIAÇIK tarafından TUBİTAK ve AB Hibe fonları hakkında bir bilgilendirme semineri düzenlenmiştir.

DENİB, ÇSGB İş Teftiş Başkanlığı ile Protokol İmzaladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş İzmir Grup Başkanlığı tarafından Denizli'de yürütülecek olan “Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe Çalışma Koşullarının İyileştirilmesi Projesi” kapsamında Denizli‘de gerçekleştirilen denetimlere ilave olarak firmalrın bilgilendirilmesi amacıyla yapılacak toplantı, seminer, eğitim çalışması gibi etkinliklere ilişkin olarak, DENİB ile İş Teftiş İzmir Grup Başkanlığı arasında bir protokol imzalandı.

EXIMBANK Semineri

EXIMBANK tarafından 06 Nisan 2011 tarihinden itibaren uygulamaya başlanan, ihracatçılarımızın ihracat alacaklarının kur riskine karşı korunması amacıyla sundukları opsiyon işlemleri hizmetin üyelerimize tanıtımı için , 7 Temmuz 2011 Perşembe günü Birliğimizde bir seminer gerçekleştirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettişleriyle, DENİB'te Toplantı Yapıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nca 2011 yılında Denizli'de tekstil-hazır giyim sektöründe gerçekleştirilecek olan proje teftişinin tanıtım ve sosyal tarafların bilgilendirmesi amacıyla ilimize gelen yetkililerle, 05 Temmuz 2011 Salı günü Birliğimiz Toplantı Salonunda tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Denizli İl Jandarma Komutanı J.Kurmay Kd.Alb.Fuat GÜNEY 29 Haziran 2011'de Birliğimizi Ziyaret Etmiştir

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT, Başkan Yardımcısı Mehmet BAYKENT ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Uzunoğlu'nun ev sahipliği yaptığı ziyarette Denizli ile ilgili değerlendirmelerde bulunulmuştur.

ALMANYA ile Olan Ticari İlişkilerde Yaşanan Hukuki Süreçler Hakkında Seminer

21 Haziran 2011 Salı günü Birliğimiz Konferans Salonu'nda, Almanya'da faaliyet gösteren Denizlili Avukat Fatma CİVELEK'in konuşmacı olarak katıldığı bir seminer gerçekleştirilmiştir.

DENİB Yönetiminden Sedat DEMİRDEN'e Akşam Yemeği

DENİB Yönetim Kurulundan istifa eden DTS Denizli Tekstil Dış Ticaret A.Ş‘nin eski genel müdürü Sedat Demirden'in, Birliğimiz yönetimden ayrılması nedeniyle bir akşam yemeği düzenlendi.

Denizli İhracatçısına Müjde!

Denizlili ihracatçı firmalara maliyet avantajı sağlayacak bir proje hayata geçiyor.

EVTEKS 2011 Fuarı - Denizli Firmalarından Görüntüler

Denizli Firmalarından Görüntüler

1. Türkiye Evtekstili Tasarım Yarışması

1. Türkiye Evtekstili Tasarım Yarışması

EVTEKS 2011 Fuarı'na, DENİB INFO STAND ile Katıldı

Her yıl Mayıs ayında İstanbul'da düzenlenen Evteks Fuarının 17.'si, bu yıl 18-22 Mayıs 2011 tarihlerinde gerçekleşti. Dünyanın en büyük ikinci ev tekstili fuarı olarak kabul edilen Evteks Fuarına , Denizli'den 65 firma katılım sağladı.

DENİB Yılın En İyi Sivil Toplum Kuruluşu Seçildi!

Siyaset Dergisi'nin her yıl düzenlediği Geleneksel Yılın Enleri Anketinde, yılın en başarılı Sivil Toplum Kuruluşu anketinde Denizli İhracatçılar Birligi seçildi.

DENİB'den Sosyal Sorumluluk Projeleri Kapsamında TOGEM'e Destek

07 Nisan 2011 tarihinde Ankara'da gerçekleşen törene Başkan Vekilimiz Oğuzhan KATRANCI katılarak Birliğimiz adına plaket almıştır.

Buldan Meslek Yüksekokulu'nda DENİB Konfeksiyon Atölyesi Açıldı

Birliğimiz tarafından, Buldan Meslek Yüksekokuluna bağışlanan dikiş makineleri ile kurulan DENİB Konfeksiyon Atölyesinin açılış töreni 21 Nisan 2011 Perşembe günü gerçekleştirildi.

DENİB ve Citibank A.Ş. işbirliğiyle “Incoterms 2010”

Birliğimiz ve Citibank A.Ş. işbirliğiyle “Incoterms 2010” ve “Akreditif ve Diğer Ödeme Yöntemlerinde Riskler ve Çözümler” konulu seminer 19 Nisan 2011 Salı günü 14:00'te Birliğimiz Konferans Salonu'nda gerçekleştirilmiştir.

3-6 Nisan 2011 Endonezya Ticaret Heyeti Programı

Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah GÜL'ün 03-06 Nisan 2011 tarihlerinde Endonezya'ya resmi ziyareti

13-16 Mart 2011 Rusya Federasyonu Ticaret Heyeti Programı

13-16 Mart 2011 tarihlerinde Başbakanımızın Moskova resmi ziyareti ile eş zamanlı olarak düzenlenen Ticaret Heyeti Programı'na Başkanımız Süleyman Kocasert ve Yönetim kurulu üyemiz Veli Oğuz katılmışlardır.

DENİB-DESİAD İşbirliğinde "TORBA YASA" Konulu Seminer

06 Nisan 2011 Çarşamba günü , Birliğimiz ve “Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD)” işbirliğinde Seminer yapıldı.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT'in Sn. Cumhurbaşkanımıza Hediyesi

Cumhurbaşkanımızın 10 Mart 2011 tarihinde ilimize ziyareti...

DENİB Heyeti'nin PAÜ Rektörü Ziyareti

29 Mart 2011'de DENİB Yönetim Kurulu, PAÜ Rektörü Sn. Hüseyin BAĞCI'yı makamında ziyaret etti.

DENİB Heyeti'nin Belediye Başkanı Sn. Osman Zolan Ziyareti

30 Mart 2011'de DENİB Yönetim Kurulu, Denizli Belediye Başkanı Sn. Osman ZOLAN'ı ziyaret etti.

DENİB Heyeti MARBLE 2011 Mermer Fuarını Ziyaret Etti

MARBLE 2011 - 17. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 23-26 Mart 2011 tarihlerinde İzmir'de gerçekleştirildi.

DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT PAÜ'de Gençlerle Birlikte

17 Mart 2011 Perşembe günü, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT, Pamukkale Üniversitesi'nde öğrenciler tarafından düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katıldı.

Denizli'de İhracatın Yıldızları Parladı

Türkiye İhracatı, Denizli'den Açıklandı. 28 Şubat 2011 Pazartesi günü Anemon Otel'de Birliğimizce “İhracatın Yıldızları 2010 Ödül Töreni” düzenlendi.

İhracatta Fırsatlar: Yeni Sektörler, Pazarlar, İş Modelleri ve Teşvikler

17 Şubat 2011 Perşembe günü Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Akbank, Denizli Sanayi Odası, Denizli Ticaret Odası, Denizli İhracatçılar Birliği ve TOBB Denizli Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile “İHRACATTA FIRSATLAR: YENİ SEKTÖRLER, PAZARLAR, İŞ MODELLERİ VE TEŞVİKLER” konulu bir toplantı düzenlenmiştir.

Ocak 2011 İhracat Değerlendirme Basın Toplantısı

02 Şubat 2011 tarihinde DENİB Başkan Vekili Oğuzhan KATRANCI Ocak 2011 Değerlendirme Basın Toplantısı Düzenledi.

Ülke Masaları Tanıtımı

21 Ocak 2011 Cuma günü, Birliğimiz organizasyonunda Ülke Masaları Tanıtımı, konulu seminer düzenlenmiştir.

HEIMTEXTIL 2011 Fuarı Başladı...

Dünyanın en onemli ev tekstili fuarlarından Heimtextil Frankfurt 12 Ocak 2011´de Almanya´da başladı.

HEIMTEXTIL 2011 Fuarı Öncesi Hazırlık Toplantısı

Ocak ayında Almanya-Frankfurt'ta gerçekleşecek olan Heimtextil Fuarı öncesi, fuara katılan firma temsilcileri ile görüş alışverişinde bulunmak üzere , 29 Aralık 2010 tarihinde fuarda stand açacak DENİB üyesi firmaların temsilcilerinin katılımlarıyla Denizli Polisevi'nde bir yemekli toplantı gerçekleştirilmiştir.

Denizli Gümrük Müdürlüğü'nün Toplantısı

21 Aralık 2010 Salı günü, Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Gümrük Müdürlüğü işbirliği ile DENİB Konferans Salonu'nda bir toplantı düzenlendi.

DENİB'de INCOTERMS 2010 Kuralları Semineri

27 Aralık 2010 Pazartesi günü, Birliğimiz organizasyonunda Uluslararası Ticaret Odası (ICC) tarafından Kasım ayında yayınlanan ve 01 Ocak 2011'den itibaren yürürlüğe girecek olan “INCOTERMS 2010 KURALLARI - ULUSLARARASI TİCARİ TESLİM ŞEKİLLERİ” konulu seminer düzenlenmiştir.

1. Türkiye Evtekstili Tasarım Yarışması Basın Toplantısı

29 Aralık 2010 Çarşamba günü İstanbul Dış Ticaret Kompleksinde 1. Türkiye Evtekstili Tasarım Yarışması Basın Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

İMMİB Yönetim Kurulu DENİB'te

İstanbul Elektrik-Elektronik, Makine ve Bilişim İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulundan oluşan 15 kişilik Heyet, Denizli programları çerçevesinde, 20 Aralık 2010 Pazartesi günü Birliğimizi ziyaret etmiştir.

Kuzey Ren Vestfalya Ekonomik Kalkınma Ajansı DENİB'i Ziyaret Etti

Almanya Ekonomisi'nde önemli yer tutan Kuzey Ren-Vestfalya'da faaliyet gösteren NRW.INVEST Ekonomik Kalkınma Ajansı'ndan yetkililer, 8 Aralık 2010 Çarşamba günü Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret ettiler.

Tekstil ve Hazır Giyimde İkinci Bahar!

Türkiye'nin ihracat ve istihdamda lokomotif sektörü Tekstil ve Hazırgiyim Sektörü'nün çatı kuruluşu, “Hazırgiyim Sektör Kurulu” ve “Tekstil Sektör Kurulu “ toplantıları 04 Aralık 2010 Cumartesi günü Birliğimiz ev sahipliğinde Denizli'de gerçekleştirilmiştir.

Kasım 2010 İhracat Değerlendirme Basın Toplantısı

Kasım ayı ihracat rakamlarını değerlendirmek üzere düzenlemekte olduğumuz basın toplantımıza hoş geldiniz diyerek sözlerime başlamak istiyorum.

DENİB'den Bir Sosyal Sorumluluk Örneği Daha...

Geçtiğimiz aylarda, Pakistan'da gerçekleşen sel felaketinin ardından, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetimi, DENİB üyeleri arasında bir yardım kampanyası başlatmış ve toplanan ayni ve nakdi yardımlar, sel felaketinin yaşandığı kardeş ülkeye gönderilmişti.

ntvmsnbc.com Genel Yayın Yönetmeni ve NTV Editörü...

ntvmsnbc.com Genel Yayın Yönetmeni Ahmet YEŞİLTEPE ve NTV Ekonomi Editörü Celal PİR, 24.11.2010 Çarşamba günü Birliğimizi ziyaret etmiş, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Denizli'nin önde gelen sanayicileri ile sohbet toplantısı gerçekleştirilmiştir.

DENIB Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı [23 Kasım 2010]

Denizli İhracatçılar Birliği'nin Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı, 23 Kasım 2010 Salı günü, Sayın Valimiz Yavuz ERKMEN'in de katılımlarıyla Birliğimiz Yönetim Kurulu üyesi OĞUZLAR TEKSTİL Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Veli OĞUZ ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.

Ekim 2010 İhracat Değerlendirme Basın Toplantısı

Ekim ayı ihracat rakamlarını değerlendirmek üzere düzenlemekte olduğumuz basın toplantımıza hoş geldiniz diyerek sözlerime başlamak istiyorum.

Kanada-Toronto Ticaret Heyeti (21—24 Ekim 2010)

Devlet Bakanımız Sayın Zafer ÇAĞLAYAN başkanlığında, Kanada-Toronto 'ya Ticaret Heyeti (21—24 Ekim 2010) düzenlenmiştir.

Denizli Yeni Pazarlarını Buldu: ESTONYA ve FİNLANDİYA

Denizli Valisi Sayın Yavuz Erkmen başkanlığında, Denizli Sanayi Odası, Denizli Ticaret Odası, Denizli Ticaret Borsası ve Denizli İhracatçılar Birliği'ne mensup değişik sektörlerde faaliyet gösteren işadamları ile Denizli Belediyesi ve Pamukkale Üniversitesi'nin temsilcilerinden oluşan 20 kişilik heyet, Estonya ve Finlandiya'yı ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulunmuşlardı.

DETKİB, DENİB Oldu...

1993 yılında faaliyete geçen ve kurulduğu yıldan bu yana, tekstil ve konfeksiyon sektöründeki ihracatçıların sesi olan Denizli Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin (DETKİB) adı, 04.08.2010 tarihli Resmi Gazete‘de yayımlanan Tebliğ ile Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) olarak değişmiştir.

DETKİB Yönetim Kurulunun Bakan Ziyaretleri 19 Haziran 2010 - Ankara

Yapılan görüşmelerde, Denizli Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin Denizli İhracatçılar Birliği olması, İhracatımızın Genel Değerlendirmesi ve Denizli'ye olan etkileri ve “Made In Denizli” projesi hakkında görüşmelerde bulunulmuştur.