İhracat Rakamları (Bin USD)
English
 

DENİB Akademi “UFUK 2020 KOBİ Aracı ve İnovasyona Hızlı Erişim Bilgi Günü” Programı...

“Onaylanmış Kişi Statü Belgesi ve YYS Karşılaştırılmaları” Eğitim Programı Yapıldı.

"Turkish Towels" Mükemmeli Arama Çalıştayı Yapıldı.

TİM, Büyükelçiler ile Çanakkale' de Buluştu.

İhracat Rakamları

Denizli Valisi Dr. Ahmet ALTIPARMAK' tan DENİB' e Ziyaret

İtalya Büyükelçisi' nden DENİB' e Ziyaret

 Bu bölümdeki içeriği görebilmek için bilgisayarınıza Adobe Flash Player yükleyiniz.
»DENİB MOBİL
iOS
Android
HAVA DURUMU » tüm şehirler
°C Denizli, Türkiye
HABERLER
DUYURULAR
EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

DENİB, Cumhurbaşkanı ERDOĞAN' ı ve Başbakan YILDIRIM' ı Ziyaret Etti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu ile 60 ihracatçı birlik başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 10 Ağustos 2016'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret ederek bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.TİM heyetinde, Süleyman KOCASERT başkanlığındaki Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri de tam kadro yer aldılar.

İhracatçılar Yeşil Pasaport Alabilecek

9 Ağustos 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 6728 sayılı kanunun 14. maddesine göre, yıllık ortalama ihracat değerlerine göre yapılan sınıflandırmada; son üç yılda yıllık ortalama ihracat tutarı Bakanlar Kurulu'nun belirleyeceği değerin üzerinde olan ihracatçılara 2 yıl süreyle yeşil pasaport verilecek.

DENİB Ailesi Ticaret Odası Meclis Başkanını Ziyaret Etti...

8 Ağustos 2016 Pazartesi günü, Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU' nu makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı

TİM, Türkiye'nin güçlü imaj kampanyasının öncüsü olacak

DENİB Akademi "Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları" Eğitim Programı

DENİB Akademi, 4 Ağustos 2016 Perşembe günü Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile ortak işbirliğiyle “ Yükselen Sektörler ve Yurt Dışı Pazar Fırsatları “ konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitim Programı

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 19 Temmuz 2016 Salı günü Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimini gerçekleştirdi.

Denizli Platformu Basın Bülteni - MİLLİ İRADEDEN ÖDÜN YOK

Vatan hainleri bir kez daha işbaşındaydı ve ülkemizin birliğini sekteye uğratmak için tuzak kurmaktan geri durmadılar. Neyse ki güzel ülkemiz, kara bir gecenin aydınlık sabahına uyandı.

DENİB Ev Tekstili Heyeti Yeniden ABD' de...

ABD'nin New York şehrinde düzenlenen Home Textiles Sourcing fuarı 12 Temmuz 2016 Salı günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Denizli Platformu'nun DENİB Sözcülüğündeki İkinci Toplantısı Gerçekleştirildi...

Denizli Sanayici, Tüccar ve İşadamları Platformu'nun, DENİB sözcülüğündeki ikinci toplantısı 27.06.2016 Pazartesi günü BASİAD ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

DENİB Ailesi İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Denizli İhracatçılar Birliği, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 6.si verilen iftar yemeğinde, önceki dönemlerde görev yapan Birlik Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, DENİB Yönetimi ve Personeli eşleriyle Denizli Marla Restaurant da 25 Haziran 2016 Cumartesi akşamı bir araya geldi...

DENİB Yönetim Kurulu' ndan Denizli Valisi' ne Hayırlı Olsun Ziyareti...

Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, 27 Haziran 2016 Pazartesi günü Denizli Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK' ı makamında ziyaret ettiler. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT, Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK' a yeni görevinde başarı dileklerini iletti.

DENİB' den Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ' ye Ziyaret

Denizli Ihracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, 21 Haziran 2016 Salı günü Süleyman KOCASERT Başkanlığında Ekonomi Bakanı Sayın Nihat ZEYBEKCİ' ye makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

5. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması Finalistleri Belli Oldu!

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin katkılarıyla, Denizli İhracatçılar Birliği organizasyonunda bu yıl 5.si düzenlenen DENİB Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışmasının ön elemesi yapıldı.

TETSİAD 3. Olağan Genel Kurul Gerçekleştirildi...

Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği'nin ( TETSİAD ) olağan genel kurul toplantısı 16 Haziran 2016 Perşembe günü İstanbul'da yapıldı. Türkiye Ev Tekstili Sektöründe önemli bir yeri olan TETSİAD'ın yeni başkanı, oy birliği ile göreve gelen Sayın Ali Sami AYDIN oldu. AYDIN, görevi Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK'tan devraldı.

TİM Yönetim Kurulu, Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM' a Çalışma Ziyaretinde Bulundu.

Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan Türkiye İhracatçılar Meclisi heyeti, 15 Haziran 2016 tarihinde Başbakanlık Çankaya Köşkü'nde Sayın Başbakanımıza çalışma ziyaretinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman KOCASERT de yer aldı.

DENİB AKADEMİ, KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programları ve Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ, 14 Haziran 2016 Salı günü KOSGEB, Türk Eximbank ile birlikte işbirliği içerisinde KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programları ve Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Düzenlenen Veda Yemeği' nde Vali Şükrü Kocatepe' ye Plaket Takdim Edildi

Bir buçuk yılı aşkın süredir ilimizde görev yapan Vali Şükrü KOCATEPE onuruna, 14 Haziran 2016 tarihinde verilen veda yemeğinde, Denizli Platformu Dönem Sözcülüğü görevini yürüten TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT tarafından Sayın KOCATEPE 'ye bir plaket takdim edildi.

DENİB' den Bir URGE Projesi Daha: “DENİB Doğal Taş Pazarlama Kümesi”

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ile Denizli İhracatçılar Birliği tarafından yürütülen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (UR-GE) Projelerine, DENİB organizatörlüğünde bir yenisi daha eklendi. Hali hazırda; tekstil sektöründe 2, gıda sektöründe ise 1 UR-GE Projesi'ni yürütmekte olan DENİB, mermer sektörüne yönelik gerçekleştirilecek UR-GE Projesiyle toplam proje sayısını 4'e çıkardı.

TİM Heyeti Başbakan Yardımcısı ve 65. Hükümet Bakanları' na Nezaket Ziyaretlerinde Bulundu

TİM Yönetim Kurulu Heyeti Başbakan Yardımcısı Sn. Tuğrul TÜRKEŞ ve 65. Hükümet Bakanları'na nezaket ziyaretlerinde bulundu. 7 Haziran 2016 Salı günü, Başbakan Yardımcısı Sn. Tuğrul TÜRKEŞ ile başlayan ziyaretler, Ekonomi Bakanı Sn. Nihat ZEYBEKCİ, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Mehmet ÖZHASEKİ ve Avrupa Birliği Bakanı Sn. Ömer ÇELİK ile devam etti.

DENİB Heyeti Kanada' da Hometex&Floorex Fuarında

Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde ve Ekonomi Bakanlığımız destekleri ile sürdürülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi" kapsamında Kanada'nın Toronto kentinde 7 - 9 Haziran 2016 tarihlerinde ilki gerçekleştirilmekte olan Hometex&Floorex Uluslararası Ev Tekstili ve Halıcılık fuarına katılım sağlıyor.

TİM 23. Olağan Genel Kurulu ve İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Gerçekleşti...

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 23. Olağan Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN' ın katılımı ile 4 Haziran 2016 Cumartesi günü gerçekleştirildi. TİM Olağan Genel Kurulu'nda 2015 ihracat verilerine göre Türkiye geneli ve sektörel bazda en fazla ihracat yapan toplam 35 firmaya ödül verildi.

DENİB AKADEMİ Güvenli Satış İçin Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi Eğitimi

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 1 Haziran 2016 Çarşamba günü “Güvenli Satış İçin Müşteri İstihbaratı, Tahsilat ve Risk Yönetimi Eğitimi”i gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ “Markalaşma ve Marka Yönetimi Eğitim Programı Tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi bünyesinde Denizli ilinde bir ilk olarak T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onaylı %70'i geri ödeme destekli olarak “Üretimde Maliyet Düşürme Teknikleri” “Yalın Üretim” “İleri Satış Teknikleri” ve “Markalaşma ve Marka Yönetimi” olmak üzere 4 ayrı konuda düzenlenen eğitim programlarından "Markalaşma ve Marka Yönetimi” 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilmiştir.

TÜRKONFED 38. Girişim ve İş Dünyası Konsey Toplantısı gerçekleştirildi.

TÜRKONFED üyesi Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) ev sahipliğinde 27-28 Mayıs 2016 tarihleri arasında Denizli'de düzenlenen Konsey'e, üye federasyon ve derneklerin yöneticileri ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen önemli konuklar katıldı.

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı'ndan DENİB'e Ziyaret

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mustafa ALPER, 27 Mayıs 2016 tarihinde Birliğimizi ziyaret ederek TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Sayın Süleyman KOCASERT ile görüştü. Denizli ve ekonomi hakkında güncel gelişmelerin değerlendirildiği ziyaretin ardından DENİB Başkanı KOCASERT ziyaretlerinden dolayı Sayın ALPER'e teşekkürlerini iletti.

“Ticarette Teknik Engeller ve Çözüm Yolları” Konulu Seminer DENİB' te Gerçekleştirildi...

T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, 27 Mayıs 2016 tarihinde “Ticarette Teknik Engeller ve Çözüm Yolları” konulu seminer gerçekleştirildi.
Seminerde Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Dr. Mehmet KARABAY, küresel dünyada, küresel ticarette gümrük tarifelerinin etkisini kaybettiğini, ülkelerin kendi üreticilerini korumak adına ürün güvenliğini esas alan engel koymaya başladıklarını kaydetti.

DENİB AKADEMİ “İleri Excel Kullanımı ve Raporlama Teknikleri” Eğitimi...

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 25-26 Mayıs 2016 tarihlerinde “İleri Excel Kullanımı ve Raporlama Teknikleri Eğitimi” programını gerçekleştirdi.

DENİB Ev Tekstili URGE Takımı DUBAİ Seferinde...

T.C. Ekonomi Bakanlığı destekleri ve Denizli İhracatçılar Birliği koordinatörlüğünde yürütülmekte olan "Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi" kapsamında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde 23 - 26 Mayıs 2016 tarihlerinde 26.ncısı gerçekleştirilmekte olan INDEX Uluslararası Tasarım Fuarı'na, DENİB Ev tekstili Yurtdışı Pazarlama Takımı olarak katılıyor.

Sayın ZEYBEKCİ' nin Bakanlığı Ülkemize ve Denizlimize Hayırlı Olsun...

Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM tarafından yeni kabinenin açıklanması ile birlikte Ekonomi Bakanlığına Sayın Nihat ZEYBEKCİ' nin gelmesinin coşkulu sevincini yaşıyoruz.
TALEPLER
FUARLAR
HEYETLER

İhracat Bilgi Platformu Ticari Talep Eşleştirme

Ticari Talep Eşleştirme (TTE) hizmeti Türk ihracatçıları ile yabancı ithalatçıların elektronik ortamda bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Ticari Talep Eşleştirme sisteminde hem alım, satım ve işbirliği taleplerinizi girebilir hem de yabancı firmaların taleplerini inceleyebilirsiniz.

INTERTEXTILE SHANGHAI APPAREL FABRICS MİLLİ KATILIMI HK.

22-25 Ekim 2012 tarihleri arasında ÇİN / Shanghai'da düzenlenecek olan "INTERTEXTILESHANGHAI APPAREL FABRICS HAZIR GİYİM KUMAŞLARI VE AKSESUARLARI FUARI” Fuarı milli katılım organizasyonu "Turkish Fashion Fabric” konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince organize edilecektir.

TEXBRİDGE FUARI HK.

8-10 Mart 2012 tarihleri arasında Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği işbirliği ile İstanbul CNR Expo Fuar alanında 2. Texbidge fuarı gerçekleştirilecektir.

MoOD 2012

11-13 Eylül 2012 BELGIUM - BRUSSELS

INTERTEXTİLE SHANGHAİ HOME TEXTİLES 2012 FUARI HK.

Şangay / Çin'de düzenlenen "Intertextile Shanghai Home Textiles 2012” Fuarı'na milli katılım organizasyonunun dördüncüsü 41 firma ile Turkish Home Textile konsepti ile Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğince 2011 yılında gerçekleştirilmiş olup, 2012 yılında beşinci kez organize edilmesi planlanmaktadır.

HEİMTEXTİL RUSSİA 2012 FUARI HK.

26 - 28 Eylül 2012 tarihleri arasında Moskova / Rusya Federasyonu'nda düzenlenecek olan "Heimtextil Russia 2012” Fuarı'nın Türkiye Milli Katılım organizasyonunun Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Resmi GazeteReach

 

Şubat / 2011
 
19 14:00
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum
22 10:00 Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus
24 11:00 Nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna
25 13:30 Vo eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum